Návrh na soutěž - chlapi

Odpovědět
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od seedLover »

Bylo by zajímavé udělat soutěž pro pány bez přítelkyně, co mají třeba klícku na penis? Nebo třeba soutěž kde by se soutěžilo o co nejmenší největší nbebo nejhezčí penis? Vystřík semene, nebo abstinenci. Navhrněte soutěže co by se vám líbily. pro chlapy.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od xcryten »

no myslím že tu obcas jsou ruzna hodnoceni (od zen stejne jako chvlubeni se rozmery) ale pokud to budou vsichni brat vazne tak je to dobrý nápad :-)
xkocurik
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. lis 2014 16:56:00

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od xkocurik »

podla mna tu chodi vela muzov, cize mali byhodnotit muzi... samozrejme aj hodnotenia zien by boli vitane... predstavujem si 10 alebo 20 sutaznych penisov (bull a cuckold spolu)... kazdy hodnotitel by vybral jeden penis, ktoremu by dal jeden plusovy bod, a druhy penis, ktoremu by dal minusovy bod... plusovy bod by sa daval, keby si hodnotitel myslel, ze dava bod bullovi, minusovy bod by daval, ak by malo ist o cuckolda... sutaz by trvala napr. dva tyzdne...potom by sa body zratali, resp odratali a by vznikol rebricek... posledny by musel verejne zagratulovat prvemu, popisat svoje tuzby, mohol by ho poziadat o stretnutie, napisat mu svoj kontakt, pripadne ho zoznamit so svojou partnerkou... v tom pripade by mohli prvi dvaja vyhrat - prvy zo zaciatku a zaroven aj prvy od konca... a potesilo by asi kazdeho, ak by potom obaja kazdy zvlast popisali priebeh a pocity z ich pripadneho stretnutia...
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od seedLover »

Nejse homo ale semeno mě vzrušuje a líbilo by se mi kdyby se tady řeba vyjadřovaly pocty mužům s velkými a krásnými penisy. Cuckoldi by tak ukazovali kde je jejich místo a bullové by se mohli zasmát na jejich malých.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od seedLover »

Mám nápad. Co třeba vystavit fotky svých manželek dobrovolníci by vystavili. A soutěžící by stříkali a pakl by se hlasovalo o nejhezčí výstřik.
Nebo by naopak mohla být soutěž kam se dají fotky a nehlasovalo by se hlasem, ale fotkou s výstřikem. Kdo by získal nejvíce postříkání jeho fotky, ten by zvítězil.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od cuckpig »

seedLover píše:Nejse homo ale semeno mě vzrušuje a líbilo by se mi kdyby se tady řeba vyjadřovaly pocty mužům s velkými a krásnými penisy. Cuckoldi by tak ukazovali kde je jejich místo a bullové by se mohli zasmát na jejich malých.
To je zajímavá myšlenka:)
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od seedLover »

cuckpig píše:
seedLover píše:Nejse homo ale semeno mě vzrušuje a líbilo by se mi kdyby se tady řeba vyjadřovaly pocty mužům s velkými a krásnými penisy. Cuckoldi by tak ukazovali kde je jejich místo a bullové by se mohli zasmát na jejich malých.
To je zajímavá myšlenka:)
Děkuji. Jenom chybí bullové co by chtěli ponižovat cuckoldy a jejich malé pindíky.
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od thedr4gon »

seedLover píše:
cuckpig píše:
seedLover píše:Nejse homo ale semeno mě vzrušuje a líbilo by se mi kdyby se tady řeba vyjadřovaly pocty mužům s velkými a krásnými penisy. Cuckoldi by tak ukazovali kde je jejich místo a bullové by se mohli zasmát na jejich malých.
To je zajímavá myšlenka:)
Děkuji. Jenom chybí bullové co by chtěli ponižovat cuckoldy a jejich malé pindíky.
A kam napasujete ty s malýma,co rádi kandaulismus a svoji s jinýma, ale nejsou submisivní,hm :)?
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Návrh na soutěž - chlapi

Příspěvek od cuckpig »

Nejspíš do jiného vlákna:)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů