Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

petrpetr528
Příspěvky: 271
Registrován: stř 12. lis 2014 22:03:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od petrpetr528 »

Taky se hlásí
Uživatelský avatar
Plzenacka20
Příspěvky: 172
Registrován: úte 18. zář 2018 6:34:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od Plzenacka20 »

AHOJ JDU DO TOHO TAKE I STOU MOJÍ
Jullles
Příspěvky: 56
Registrován: pon 02. kvě 2016 14:14:11
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: vzrusuje ma ponizovanie
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=712

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od Jullles »

Lux píše:Ahojte, mam namet na hru alebo ako to nazvat o co by slo...

Nenormalnychalan zalozil blog na tumblr s nazvom czsksluts.tumblr.com podivejte sa na to.
Ide tam oto ze uzivatelia mu posielaju fotky manzelike s menom a vekom a on ich uverejni takze nikto nevie danu manzelku priradit k manzelovi.

Pytal som sa ho ci by nemal zaujem uverejnovat tieto fotky tu kde by ich videlo viac uzivatelou a bolo by viac komentov a pre manzela co poslal fotku svojejj manzelky by to bolo aj vzrusujucejsie myslim.

Este by som doplnil ak by slo trebars o suba mohol by doplnit aky ma penis jeho zena k dispozici ci je mu dovjvolene mat snou sex atd... Podrobnosti by sa doladili.

Uz som tu podobny prispevok odoslal v inej teme, myslim ze sem sa hodi viac. Takze sa omluvam za spamovanie.

Kazdopadne ak sa vam napad paci dajte mi vediet a vytvorim temu pre tutoo hru. Chcem len zistit ci by sme mali dost zaujemcov.

Dakujem

Nizsie mozete vidiet original prispevok odoomna, v pripade otazok sa pytajte.

Zdar

Lux píše:
NenormalnyChalan píše:Czsksluts.tumblr.com
Mrknite na tento blog od nenormalnychalan, chcel by som nieco podobne vytvorit tu na fore. Ak bude zaujem samozrejme. Vyjadrita sa prosim

Ide v podstate o to ze by ste posielali fotky s menom a vekom vasej manzelky ja by som ich pridaval sem do vytvorenej temi takze nikto by nevedel ku komu dana pani patri. Tu to chcem davat hlavne kvoli tomu aby ste pridavali komentare a vase nazori. Este by sa to dalo okorenit najme ak by slo o suba velkostou jeho penisu ci je snimjeho spokojna alebo nie a takisto ci ma dovolene vstupit do svatine svojej manzelky. Asi tak, budem rad za vase nazory ci sa vam to bude pacit alebo nie. Diki

Ja su za touhle hru, honzovu by som nevedel splnit v pripade prehry. Som za posielanie a uverejnovanie foto
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od KarelK1968 »

Jullles píše:
Lux píše:Ahojte, mam namet na hru alebo ako to nazvat o co by slo...

Nenormalnychalan zalozil blog na tumblr s nazvom czsksluts.tumblr.com podivejte sa na to.
Ide tam oto ze uzivatelia mu posielaju fotky manzelike s menom a vekom a on ich uverejni takze nikto nevie danu manzelku priradit k manzelovi.

Pytal som sa ho ci by nemal zaujem uverejnovat tieto fotky tu kde by ich videlo viac uzivatelou a bolo by viac komentov a pre manzela co poslal fotku svojejj manzelky by to bolo aj vzrusujucejsie myslim.

Este by som doplnil ak by slo trebars o suba mohol by doplnit aky ma penis jeho zena k dispozici ci je mu dovjvolene mat snou sex atd... Podrobnosti by sa doladili.

Uz som tu podobny prispevok odoslal v inej teme, myslim ze sem sa hodi viac. Takze sa omluvam za spamovanie.

Kazdopadne ak sa vam napad paci dajte mi vediet a vytvorim temu pre tutoo hru. Chcem len zistit ci by sme mali dost zaujemcov.

Dakujem

Nizsie mozete vidiet original prispevok odoomna, v pripade otazok sa pytajte.

Zdar

Lux píše:
Mrknite na tento blog od nenormalnychalan, chcel by som nieco podobne vytvorit tu na fore. Ak bude zaujem samozrejme. Vyjadrita sa prosim

Ide v podstate o to ze by ste posielali fotky s menom a vekom vasej manzelky ja by som ich pridaval sem do vytvorenej temi takze nikto by nevedel ku komu dana pani patri. Tu to chcem davat hlavne kvoli tomu aby ste pridavali komentare a vase nazori. Este by sa to dalo okorenit najme ak by slo o suba velkostou jeho penisu ci je snimjeho spokojna alebo nie a takisto ci ma dovolene vstupit do svatine svojej manzelky. Asi tak, budem rad za vase nazory ci sa vam to bude pacit alebo nie. Diki

Ja su za touhle hru, honzovu by som nevedel splnit v pripade prehry. Som za posielanie a uverejnovanie foto
Tumblr hrůza samá registrace hesla a anglictina ja se učil rusky a i z toho umim ....
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od Lux »

KarelK1968 píše:
Jullles píše:
Lux píše:Ahojte, mam namet na hru alebo ako to nazvat o co by slo...

Nenormalnychalan zalozil blog na tumblr s nazvom czsksluts.tumblr.com podivejte sa na to.
Ide tam oto ze uzivatelia mu posielaju fotky manzelike s menom a vekom a on ich uverejni takze nikto nevie danu manzelku priradit k manzelovi.

Pytal som sa ho ci by nemal zaujem uverejnovat tieto fotky tu kde by ich videlo viac uzivatelou a bolo by viac komentov a pre manzela co poslal fotku svojejj manzelky by to bolo aj vzrusujucejsie myslim.

Este by som doplnil ak by slo trebars o suba mohol by doplnit aky ma penis jeho zena k dispozici ci je mu dovjvolene mat snou sex atd... Podrobnosti by sa doladili.

Uz som tu podobny prispevok odoslal v inej teme, myslim ze sem sa hodi viac. Takze sa omluvam za spamovanie.

Kazdopadne ak sa vam napad paci dajte mi vediet a vytvorim temu pre tutoo hru. Chcem len zistit ci by sme mali dost zaujemcov.

Dakujem

Nizsie mozete vidiet original prispevok odoomna, v pripade otazok sa pytajte.

Zdar


Ja su za touhle hru, honzovu by som nevedel splnit v pripade prehry. Som za posielanie a uverejnovanie foto
Tumblr hrůza samá registrace hesla a anglictina ja se učil rusky a i z toho umim ....
Ako pisem ide oto clovek o by sa o hru staral by zverejnoval fotky manzeliek co by dostaval do sprav, xize nimto by si danu manzelku nevedel spojit so ziadnym nickom tu na fore. Taktiez si myslim ze by boli lepsie komentare ako su momentalne na tmblr. Mo ludi sa mi neozvalo ak budem vidiet zw bude zaujemm a tato hra by zila idem dotoho a spravim tu nove tema. Ak ale bude ludi malo nebudem zbytocne spamovat a cokolvek vytvarat...
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od KarelK1968 »

Lux píše:
KarelK1968 píše:
Jullles píše:

Ja su za touhle hru, honzovu by som nevedel splnit v pripade prehry. Som za posielanie a uverejnovanie foto
Tumblr hrůza samá registrace hesla a anglictina ja se učil rusky a i z toho umim ....
Ako pisem ide oto clovek o by sa o hru staral by zverejnoval fotky manzeliek co by dostaval do sprav, xize nimto by si danu manzelku nevedel spojit so ziadnym nickom tu na fore. Taktiez si myslim ze by boli lepsie komentare ako su momentalne na tmblr. Mo ludi sa mi neozvalo ak budem vidiet zw bude zaujemm a tato hra by zila idem dotoho a spravim tu nove tema. Ak ale bude ludi malo nebudem zbytocne spamovat a cokolvek vytvarat...
Jo tomu rozumím zatim to tu moc nejde.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od seedLover »

Co říkáte?
Obrázek

Namalujeme za kandaulismus.cz nějakou BDSM nebo CUCKOLD hru a pošleme ji do světa?
Uživatelský avatar
Panzer
Příspěvky: 7
Registrován: stř 31. kvě 2023 10:23:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od Panzer »

Co poviete na takyto test..??



Test pre manžela

Každá hotwife by si mala s radosťou otestovať svojho manžela a vy nie ste výnimkou.
Povedzte manželovi aby sa vyzliekol a ľahol si na chrbát. Zaviažte mu oči a ruky tak aby sa nemohol ničoho dotknúť.
Vytlačte si tento text alebo ho sledujte na svojom mobilnom zariadení, tak aby ste mohli
postupovať podľa návod a nič vám neuniklo. Je dôležité sledovať reakcie manžela, ako reaguje jeho telo, ako reaguje jeho penis a aké zvuky bude počas vášho dráždenia vydávať.
Keď budete s manželom hovoriť, používajte jemný a prirodzený hlas.
Poučte ho, že má odpovedať jednoduchým ANO / NIE, alebo môže použiť frázu "neviem".
Výnimkou bude, keď mu položíte priame otázky a požiadate ho, aby odpovedal z vybraných možnosti, ktoré mu vy určite.
Nedovoľte mu vyhýbať sa odpovediam na vaše otázky a možnosť "neviem" môže použiť iba výnimočne. Počas vášho dráždenia používajte medzi otázkami prestávky, aby jeho myseľ mohla spracovať, to čo
hovoríte a aj to ako odpovedal.
Počas celého testu sa ho dotýkajte jemne a zmyselne. Môžete použiť aj váš jazyk pre zintenzívnenie pocitov ktoré bude váš manžel prežívať, no nemalo by mu byť umožnené ejakulovať príliš skoro! 
Ak máte pocit, že sa blíži k vrcholu, jednoducho zastavte vaše otázky a dotknite sa inej oblasti jeho tela, než jeho penisu. Niektoré z otázok môžu byť aj pre vás ťažšie položiť, a tiež môže byť ťažké na nich odpovedať pre vášho manžela, ale ste hotwife a v tejto situácii preberáte dominanciu na seba a vy určujete tempo, pravidlá a nakoniec aj výsledok. ;)
Ak neodpovie na vašu otázku, musíte byť na neho prísna a povedať mu že čakáte na jeho odpoveď, a to isté treba urobiť, ak príliš veľakrát odpovie "neviem".
Začnite svoje otázky jemným dotykom alebo hladením jeho penisu. Sledujte jeho telo a reakcie pri rôznych otázkach aby ste videli ci sa zhodujú s jeho odpoveďami.
Ak povie NIE alebo neviem, ale jeho telo reaguje inak, poznáte jeho pravdivú odpoveď..




Začnime teda testovať:


Páči sa ti, že sa ťa dotýkam?

Túžiš po tom, aby som sa ťa dotýkala?

Myslíš si, že som sexy?

Túžiš po mojom tele?

Túžiš po mojej dierke?

Myslíš si, že moja dierka je dokonalá?

Je moja dierka predmetom tvojich najväčších túžob?

Chceš, aby sa moja dierka vždy cítila dobre?

Máš chuť aj na iné dierky okrem tých mojich?

Zaslúži si moja dierka byť naplnená tvrdým penisom?

(POVEDZ JEHO MENO), Más pocit, že más veľký penis?

Myslíš, že tvoj penis postačuje pre moju dierku?

Stále si myslíš, že moja dierka si zaslúži byť naplnená tvrdým penisom?

Urobilo by ti to radosť? (POVEDZ JEHO MENO)

Páči sa ti to takto?

Bola by moja dierka pre teba stále jediná a najviac príťažlivá ak by v nej bol aj cudzí penis?

Predstavoval si si niekedy ako sa vo mne nachádza veľký cudzí penis, páčilo sa ti to?

Myslíš na to často?

Chceš, aby bola moja dierka pretiahnutá aj niekym iným?

Chceš ma počuť ako stonám od slasti ktorú by mi to spôsobilo?

Zvládol by si sa pozerať ako do mňa vchádza cudzí penis?

Vyvolalo by to v tebe pocity vzrušenia?

Páči sa ti to?

Stále by si túžil po mojej dierke ak by už bola vyskúšaná aj niekým iným?

Stále by si túžil po mojom tele?

Miloval by si ma ešte?

Chcel by si aby mi dierku vystriekal aj niekto iný?

Predstav si  (POVEDZ JEHO MENO), ako  nejaký veľký cudzí penis rozťahuje dierku tvojej manželky . 
Je to dierka po ktorej túžiš a ktorá je teraz zaplnená niekým iným.
 
Páči sa ti to?

Nahnevalo by ta to?

Naozaj túžiš stále po mojej dierke?

Páčilo by sa ti vidieť ako sa iný muži hrajú s dierkou tvojej manželky?

Predstavuješ si pravé teraz ako som pretiahnutá niekým neznámym?

Zvládol by si to, keby si videl ako ma oveľa lepšie pretiahne niekto iný s výrazne väčším penisom ako je ten tvoj?

(POVEDZ JEHO MENO), chcel by si už striekať?

Myslíš že by som ta mala nechať sa vystriekať?

Teraz ste prišli do bodu kedy je váš manžel maximálne vzrušený a mate 2 možnosti:
(Ak mu chcete odoprieť orgazmus, môžete zastaviť vaše rozprávanie a na poslednú polozenú otázku mu povedať rázne NIE, nedovolím ti vystriekať sa.

Alebo ak chcete, aby striekal, pokračujte podľa scenára nižšie.)

Chcem, aby si striekal. Chcem, aby si striekal a zároveň myslel na to ako do mojej dierky vkĺza veľký cudzí penis, a ako pri tom stonám.
Predstavuj si ako som uspokojovaná, ty sa nemôžeš pohnúť a iba sa na všetko pozeráš.
Predstavuj si ako si to užívam a pri tom sa pozerám na teba.
Predstavuj si ako si nechám vystriekať svoju dierku a ako mi to potom všetko vyteká vonku.
(ak ešte stále manžel neejakuloval, opakujte vyššie uvedené variácie, kým to neurobí)

Želám prijemnú zábavu :)
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od Petrpav30 »

https://uloz.to/tam/8a14bbdc-1d89-4d14- ... 96048af81a
Jsem vytvořil třeba toto zatím nedodělané, použít třeba na člověče nezlob se a rozdělit do 4 kategorií podle toho kolik figurek tam někdo má ve hře a otazky a úkoly rozdělit podle toho kdo hodí sudý nebo lichý číslo na kostce. Třeba to někoho inspiruje.
petule40
Příspěvky: 391
Registrován: stř 26. říj 2016 16:03:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=765

Re: Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od petule40 »

Přidáváme se s manželkou
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti