Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Hry s kostkou i bez (KANDA, CUCKOLD, BDSM)

Příspěvek od seedLover »

Našel jsem https://www.faproulette.co/
Byl by někdo ochotný a udělal něco takového v češtině? Obrázek s instrukcemi na honění, nebo ponižování a tak? Pak by se hodilo kostkou a vylosoval by se úkol? Myslím, že by to mohlo být prima, co říkáte?
Jidlo40
Příspěvky: 19
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od Jidlo40 »

Urcite bezva napad ;)
dr25
Příspěvky: 242
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od dr25 »

Tak jsem zkusil a hned v první rulete mám manželku předat BBC v den její ovulace stříkání do kundicky a poloha zezadu :D úžasná hra :)
setrm
Příspěvky: 134
Registrován: ned 14. pro 2014 5:29:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: stř. čechy

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od setrm »

Škoda chtělo by to v češtině
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od master »

Moc zajímavý nápad. Našel by se dobrovolník, co by zkusil vyrobit nějakou grafiku v češtině? Případně sepsat úkoly v češtině? Doplnili bychom hrací kostkou a mohli byste hrát zde ve fóru.
Administrátor webu kandaulismus.cz
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od pepe »

Připadá mi to jako hry pro chlapce co nikdy neměli holku. Ne, že by jich tady taky nebylo dost, ale já bych třeba uvítal nějaké hry pro kanda páry. Focení, nějaké procházky v provokativním oblečení, nějaké úkoly ála oslov cizího chlapa s manželem po boku, atd, atd. To si myslím, že sem patří.
Tyhle perverznosti, až nechutnosti to tu budou jenom kazit. Neříkám, že to sem nepatří, to ne, ale v kategorii extrémy a čuňárny klidně. Ale jestli ten web má mít trochu úroveň, začal bych těmi úkoly a hrami pro normální lidi.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od pepe »

Viděl jsem třeba hry kde se soutěžilo o to, kdo má hezčí ženu. Lidé hlasovali. A když někdo vyhrál, vystavili tu jeho na nějakou dobu všem na oči. To si myslím, že je pro kandu mnohem větší zážitek, než si hodit kostkou a dozvědět se, že si ho nesmím měsíc honit.
NenormalnyChalan
Příspěvky: 113
Registrován: ned 25. čer 2017 16:20:00
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od NenormalnyChalan »

Tú stránku poznám už dávno, osobne si myslím, že su tam pre väčšinu ľudí nereálne úlohy. A myslim že takými hrami nemotivujete manželky aby ich s vami hrali. Poznal som ešte jednu stránku kde moli lepšie hry s kockou...take hry som tu tuším spomínal už dávno, nik nemal vtedy záujem. A teraz si už ani za boha nespomeniem kde to bolo.
NenormalnyChalan
Příspěvky: 113
Registrován: ned 25. čer 2017 16:20:00
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od NenormalnyChalan »

pepe píše:Připadá mi to jako hry pro chlapce co nikdy neměli holku. Ne, že by jich tady taky nebylo dost, ale já bych třeba uvítal nějaké hry pro kanda páry. Focení, nějaké procházky v provokativním oblečení, nějaké úkoly ála oslov cizího chlapa s manželem po boku, atd, atd. To si myslím, že sem patří.
Tyhle perverznosti, až nechutnosti to tu budou jenom kazit. Neříkám, že to sem nepatří, to ne, ale v kategorii extrémy a čuňárny klidně. Ale jestli ten web má mít trochu úroveň, začal bych těmi úkoly a hrami pro normální lidi.
S Tvojou verziou hier súhlasím. Napad na hry mam jeden, ale týka sa to len paru, čiže hrať to tu na webe by nemalo zmysel, jedna sa o hru jde by bola manželka motivovaná hrať a plniť úlohy. Samozrejme že ta hra sa musi prispôsobiť na konkretny pár. Ak by niekto chcel rad pomožem a tvorbou hry.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: CUCKOLD Hry

Příspěvek od master »

NenormalnyChalan píše:Tú stránku poznám už dávno, osobne si myslím, že su tam pre väčšinu ľudí nereálne úlohy. A myslim že takými hrami nemotivujete manželky aby ich s vami hrali. Poznal som ešte jednu stránku kde moli lepšie hry s kockou...take hry som tu tuším spomínal už dávno, nik nemal vtedy záujem. A teraz si už ani za boha nespomeniem kde to bolo.
Mám nápad. Líbí se mi tvoje challenges atd. Určitě bys dokázal vyrobit hezkou grafiku pro naše hry.

Vyrobili bychom několik her. Podle obtížnosti a odvahy by si hráč vybral jednu z nich. Pak by nahrál fotky své, nebo své manželky do fóra pro hry určeného. Hodil by si kostkou a musel by splnit úkol, který padne. Ve stanoveném čase by dodal dokumentaci, jak úkol splnil. Pokud by čas uběhl a úkol by nesplnil, pak by následoval trest.

Zde je několik možností. Sdílení nahraných fotek na tvých blozích na tumblr, ale i dalších místech. Tresty by mohly být stanoveny v těch hrách. Mohlo by se o ně také házet kostkou. Výhodou je, že je tady komunita, která by dohlédla na to, že úkol bude splněn, nebo bude následovat trest.

V tomto duchu by šlo vymyslet jak soft hry, kde by šlo o to odfotit manželku v pózách které padnou na kostce, až po úkoly pro chlapy, co přítekyni nemají, ale baví je pásy cudnosti, sebetrýznění atd. Ideální by bylo, mít pro tyhle hry extra kategorii, aby to bylo přehledné a každý, kdo by měl zájem hrát, založil by téma, nahrál fotky a vložil fotku hry, kterou chce hrát.

Je zde také prostor pro hodnocení. Například vyhraje, pokud "sežene" 50 hlasů v anketě pro svoji manželku. Musel by tak sám aktivně sdílet fotky, nebo nahrát takové fotky, které by byly zajímavé, aby lidé hodnotili kladně.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti