POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Admine zakroč...však toto tu nechceme, lidi jak vincak né? Já myslím, že právě takový tu berou lidem chuť psát..Však se všichni podívejte na jeho profil a na jeho komentáře..Je tam toho více. Uráží lidi, který sem nedají dle jeho názoru hezkou holku apod. Navíc kdysi se pouštěl do mě. Pouští se i do Rostaka a vždy jsou jeho urážky úplně mimo mísu. Je vidět, že ani nečte naše blogy, jinak by těžko psal, co píše. Je to prostě psychicky narušená píča ... nic jinýho

Nebo stojíme o komentáře typu:
VINCAK77 píše:
Je to vazeni nechutny, jak rika brm, mate hnusny stary rasple po tretim dechu, na ktery vleze jen zoufalec. Ja mam ne extraligu, ale nhl, tise závidte. A to co sdilite jw otresny a nechutny, jestli nejste sub, vymente to

VINCAK77 » čtv 17. led 2019 15:42:55
Jako sorry, ale oproti moji vse otresne, vytahane, neohrabane, hnusne...

Nesouhlaste se mnou, je mi to jedno...ale takový člověk je na vyhoz...i s tou jeho kurvou ( a to jí neurážím, ona je)
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ANKETA : Pracuje vaše manželka?

Příspěvek od fodel »

Pujcovanimanzelky píše: Nebo stojíme o komentáře typu:
VINCAK77 píše:
Je to vazeni nechutny, jak rika brm, mate hnusny stary rasple po tretim dechu, na ktery vleze jen zoufalec. Ja mam ne extraligu, ale nhl, tise závidte. A to co sdilite jw otresny a nechutny, jestli nejste sub, vymente to

VINCAK77 » čtv 17. led 2019 15:42:55
Jako sorry, ale oproti moji vse otresne, vytahane, neohrabane, hnusne...

Nesouhlaste se mnou, je mi to jedno...ale takový člověk je na vyhoz...i s tou jeho kurvou ( a to jí neurážím, ona je)
A to už není mladá ani krásná, tak že o nic nepříjdeme ;)
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:Potom bych řekl, že jsi to přetočil ty :-) Protože samozřejmě proč bych něco vysvětloval lidem, se kterýma nemám nic společného.
Tak jak to píšeš samozřejmě souhlasím! Ale myslím si, že jen hrstka lidí tady je v té pozici, že nemají nikoho, komu by to nemohlo nějak ublížit. Většina lidí má normální rodinu.
jedna vec je rodina, blízki priatelia, druhá cudzí ludia.. sú však ludia, ktorí sa s rodinou z nejakého dôvodu nestýkajú, deti nemajú a žijú si sami pre seba, oni fakt nepotrebujú nikomu skladať účty a niečo vysvetlovať. a ani nikomu neubližujú.
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:Ale kolik takových procentuálně je? 9 z 10 lidí co znám má děti a rodinu a nemohli by si dovolit, aby o nich někdo roznášel, že žijí s milencem.
jasne, že je to mizivé percento..
kolko je podla teba percent párov, ktoré si otvorene povedia o podobných túžbach?
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od cuckpig »

Hazelnut píše:
rostak píše:Ale kolik takových procentuálně je? 9 z 10 lidí co znám má děti a rodinu a nemohli by si dovolit, aby o nich někdo roznášel, že žijí s milencem.
jasne, že je to mizivé percento..
kolko je podla teba percent párov, ktoré si otvorene povedia o podobných túžbach?
A kolik je vůbec párů, kde si otevřeně umí pohovořit o čemkoli.
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

cuckpig píše:
Hazelnut píše:
rostak píše:Ale kolik takových procentuálně je? 9 z 10 lidí co znám má děti a rodinu a nemohli by si dovolit, aby o nich někdo roznášel, že žijí s milencem.
jasne, že je to mizivé percento..
kolko je podla teba percent párov, ktoré si otvorene povedia o podobných túžbach?
A kolik je vůbec párů, kde si otevřeně umí pohovořit o čemkoli.
neviem, my sa doma bavíme v pohode a ako to je inde neriešim :)
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:A jak to, jestli si umí pohovořit o šukání s jiným souvisí s tím, jestli škodí dětem nebo blízkým? To jsi docela dost odbočil.
V tomhle vlákně se řeší lidé co už si o tom pohovořili a nějakého milence mají nebo měli.
ako súvisí ubližovanie deťom a blízkym s témou? si retardovaný, alebo máš v sebe tento druh kokotizmu geneticky zakorenený?
Hazelnut
Příspěvky: 13
Registrován: stř 29. kvě 2019 9:13:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trvalé soužití ve třech MMŽ nebo ŽŽM

Příspěvek od Hazelnut »

rostak píše:
Hazelnut píše:
rostak píše:A jak to, jestli si umí pohovořit o šukání s jiným souvisí s tím, jestli škodí dětem nebo blízkým? To jsi docela dost odbočil.
V tomhle vlákně se řeší lidé co už si o tom pohovořili a nějakého milence mají nebo měli.
ako súvisí ubližovanie deťom a blízkym s témou? si retardovaný, alebo máš v sebe tento druh kokotizmu geneticky zakorenený?
Projdi si téma od začátku, nemám už nervy tady suplovat debilům učitelku.[/quote

aký si múdry cez internet.. v reále by si pozeral do zeme.. sráč
ghoust56
Příspěvky: 15
Registrován: pát 08. čer 2018 14:58:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem velky kandaulista a pritelkyne je svolna a rada se ukazuje

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od ghoust56 »

Znáte někdo české atletky? Jsem z atletického prostředí a atletky jsou největší děvky na šukání ;)
VINCAK77
Příspěvky: 81
Registrován: pon 07. bře 2016 14:30:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od VINCAK77 »

V hajzlu si mozna tak ty a tvoje hnusna stara debile, jak by řekl brm. Zavri se do klece a rano bez do kolbena ci korporatu a hlavne nekapej, je to nechutny sraci :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 hostů