POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od compact »

compact píše: pát 22. lis 2019 12:18:48
brm píše: pát 22. lis 2019 12:00:36 compact :
viewtopic.php?f=16&t=720&start=280#p66827

Tak si ty kecy nechej od cesty.
:lol: oukej, pro tuhle konkrétní situaci si je fakt nechám...
Copak, najednou nejsi hrdina, že mi musíš psát soukromý zprávy ? No, tak ať si každý udělá závěr sám, bylo mi jasný, že se projevíš...
Obrázek
...stejně tyhle naše příspěvky skončí v off-topicu, takže pokračovat nemá smysl, měj se BULLe :D

P.S. na tvý profilový fotce ti to vážně sluší :lol: , každá by tě chtěla... ;)
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od brm »

compact píše: pát 22. lis 2019 12:59:51
compact píše: pát 22. lis 2019 12:18:48
brm píše: pát 22. lis 2019 12:00:36 compact :
viewtopic.php?f=16&t=720&start=280#p66827

Tak si ty kecy nechej od cesty.
:lol: oukej, pro tuhle konkrétní situaci si je fakt nechám...
Copak, najednou nejsi hrdina, že mi musíš psát soukromý zprávy ? No, tak ať si každý udělá závěr sám, bylo mi jasný, že se projevíš...
Obrázek
...stejně tyhle naše příspěvky skončí v off-topicu, takže pokračovat nemá smysl, měj se BULLe :D

P.S. na tvý profilový fotce ti to vážně sluší :lol: , každá by tě chtěla... ;)
Děláš tady ze sebe větší píču než jsi ;)
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od compact »

brm píše: pát 22. lis 2019 13:01:48
compact píše: pát 22. lis 2019 12:59:51
compact píše: pát 22. lis 2019 12:18:48
:lol: oukej, pro tuhle konkrétní situaci si je fakt nechám...
Copak, najednou nejsi hrdina, že mi musíš psát soukromý zprávy ? No, tak ať si každý udělá závěr sám, bylo mi jasný, že se projevíš...
Obrázek
...stejně tyhle naše příspěvky skončí v off-topicu, takže pokračovat nemá smysl, měj se BULLe :D

P.S. na tvý profilový fotce ti to vážně sluší :lol: , každá by tě chtěla... ;)
Děláš tady ze sebe větší píču než jsi ;)
...no, v tuhle chvíli už děláme oba, ale mně úplně stačí, že ze sebe nedělám větší, než jsi ty, drsňáku 8-)
misiak8
Příspěvky: 198
Registrován: ned 24. bře 2019 23:00:36
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od misiak8 »

compact píše: pát 22. lis 2019 13:06:21
brm píše: pát 22. lis 2019 13:01:48
compact píše: pát 22. lis 2019 12:59:51
Copak, najednou nejsi hrdina, že mi musíš psát soukromý zprávy ? No, tak ať si každý udělá závěr sám, bylo mi jasný, že se projevíš...
Obrázek
...stejně tyhle naše příspěvky skončí v off-topicu, takže pokračovat nemá smysl, měj se BULLe :D

P.S. na tvý profilový fotce ti to vážně sluší :lol: , každá by tě chtěla... ;)
Děláš tady ze sebe větší píču než jsi ;)
...no, v tuhle chvíli už děláme oba, ale mně úplně stačí, že ze sebe nedělám větší, než jsi ty, drsňáku 8-)
Su ludia ktorym vysvetlis a ktorym nie... ;) Tu pan hra drsnaka, lebo vo virtualnom svete to ide lahko ... tieto poruchy spravania sa prenasaju z dectva. Za to sa na neho nemozes hnevat ;) mal to tazke...
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od brm »

Kde je admin?!
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od compact »

...admin si pro nás brzo přijde a naháže to do popelnice, což uznale považuju za jediný rozumný řešení. Přes zprávy jsme si to vyříkali jasně - já se do tebe už "srát" (řečeno tvým jazykem) nebudu a ty se budeš chovat slušně k těm, kdo o tvoje vulgarity nestojí - což oukej, není zjevně případ autora tohoto vlákna.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: (Lux) Lucka

Příspěvek od brm »

compact píše: pát 22. lis 2019 13:50:04 ...admin si pro nás brzo přijde a naháže to do popelnice, což uznale považuju za jediný rozumný řešení. Přes zprávy jsme si to vyříkali jasně - já se do tebe už "srát" (řečeno tvým jazykem) nebudu a ty se budeš chovat slušně k těm, kdo o tvoje vulgarity nestojí - což oukej, není zjevně případ autora tohoto vlákna.
Další sračky, stále dokola.
Neustále mě tady někdo napadá.

ADMINE?! Ty to vidíš 8-)
Doufám že bude ban, stejně jako jsem ho dostal já, když jsem nerespektoval pravidla.
Já si tady budu psát se svými ovečkami jak budu chtít. A žádný sráč se do mě nebude navážet. V reále bys dostal po tlamě, tady máme admina.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od master »

Uklidněte se laskavě oba. Pokud se máte potřebu urážet a hádat, tak přes PM. Tady na to není nikdo zvědavý.
Administrátor webu kandaulismus.cz
George68
Příspěvky: 27
Registrován: úte 11. pro 2018 22:26:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od George68 »

BRM.....ja si myslim, ze v reale bys dostal po tlame ty, ale u klavesnice je kazdy hrdina, hezky den 😁
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Prekvapko po sobotnej nočnej

Příspěvek od Emperor »

Cayenne30 píše: pon 13. led 2020 9:27:02 Ahojte, v sobotu som isiel nečakane do prace na nocnu zmenu od 18:00 do 6:00..

Moju priatelku som nechal doma samú a povedal som jej že si môže robiť čo chce kedze sme mali iny program ale nahle sa mi situacia zmenila..

Ako som odisiel na nocnu tak priatelka somnou pisala cez FB este asi hodinku a potom prestala..

Myslel som ze asi pozera film alebo zaspala..lenže potom mi napisala o 3hodinky ze ma navstevu ze isiel jej kamarat z PC hry okolo a ze sa zastavil a poslala mi len takeho nadrzaneho smajlika..

Potom sa mi ozvala okolo pol noci s tým že u nas on prespí a rano skoro odíde.. v tom do mna prisiel uplny naval vzrusenia.. tam dole sa zacali diat tvrdee veci..

Celu nocnu som myslel len na to ako je moja sexi priatelka ktora je krv a mlieko s krasnymi 4kami u nas v spalni s jej kamaratom a bohvie co tam robia...

Rano ked som prisiel ma cakalo prekvapenie...
Pri posteli vela servitiek.. a pri nich 4 plne kondomi semena.. v tom momente mi uplne stvrdol a nemal som slov.. priatelka sa len usmiala.. vyzliekla si pyžamko.. lažkala si a rozkročila nohy a natrčila mi pičku so slovami pod ju ochutnat taku aku si ju vždy chcel.. dobre vymrdanu- ošukanú od ineho.. a ja som sa na nič ine nezmohol a len som sa na nu prisal.. a citil vela stavicky s chutou kondomu..

Od tej doby mava pravidelne sex s inymi.. a mne sa to moc moc paci
Obrázek
,,a pri nich 4 plne kondomi semena" - ta fotka má být je ilustrační? Protože plný semene z těch kondomů není ani jeden. Jsou to jen zauzlované gumy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: funnysexbunny a 76 hostů