POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od RemusA4 »

chobot111 píše: ned 23. úno 2020 12:38:13 RemusA4: maju z toho to, ze je to banda honimirov, ktori nikdy realne nezazili nejaky kandaulizmus, ale v ich prijebanych hlavach si to len predstavuju ako im niekto obraba staru, pricom ona o tom ani nevie ze jej muz ma tske chute. Tu ju prezentuje ako ju foti kazdy den, ako mu ju polovoca mesta obraba, ake maju zazitky a realita je taka, ze jeho zena o tom ani nevie. Ked vobec nejaku ma. Toto bola dobra stranka, kde chodili realni kandaulisti, no v poslednom case sa z tohto stala zumpa kde chodia len honici. Ako vid **********. Tiez dobra stranka kde ju dokurvili honici.
No asi to tak bude. Amateri vypadaju dobre,ked clovek prechadza profily ale ked niekomu napise,tak 98 percent tych ludi ani neodpise
coop
Příspěvky: 210
Registrován: pon 04. led 2016 17:51:16
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od coop »

Mě ani nepadlo sem dát něco co není můj zážitek nebo cizí fotky. Docela ní to vadí
jorge
Příspěvky: 84
Registrován: úte 13. srp 2019 11:24:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Bydliště: Prg

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od jorge »

ad vyhledání stažených fotek, klobouk dolů,
dobrá rešerše :lol:
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: (Halan) Submisivní paroháč

Příspěvek od Mispulin »

Hoši, když někomu řeknu: Jdi se oběsit!" a dotyčný tak učiní, ten co mu to řekl nese odpovědnost morální, ale né trestní. To by musela být osoba nesvéprávná nebo osoba prokazatelně duševně nemocná, tedy léčená a nebo dítě. To zase prrrr. Když budu mít na někoho piku, na někoho kdo mne totálně sere a budu o něm vědět, že je slabý na srdce, tak pokud na něj na chodbě ve tmě vybafnu a on zemře na inarkt, také to není vražda, ani zabití, ale jeho blbost, že se lekl. Pokud se ho nedotknu fyzicky, nepoužiji zbraň či třeba chemikálii, aby ji pozřel, nejde o trestný čin. Kolikrát každý z nás někdy někomu jen tak ve vzteku či ve srandě řekl: "Já tě zabiju!" a je to snad trestný čin vyhrožování?
Když někoho pošlu do hajzlu, skočí snad po hlavě do mísy? Tak nebuďte citlivky!
Nimavel
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 07. bře 2019 20:06:10
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTREM CAPTIONS - sprosté titulkování

Příspěvek od Nimavel »

Thomasino84 píše: úte 25. úno 2020 9:58:37 Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nejvíc by té tvojí kurvičce slušelo pěkně ji tam o tu palmu ohnout, servat z ní tu sukni, před všema včetně tebe jí tam narvat konečně pořádný péro a pěkně jí ošoustat až by z toho řvala... Hezky by se tam vystavovala a tebe by měli za největšího chudáka... Určitě by se i někdo přidal...
xxxxx3
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 23. črc 2015 23:50:40

Rakovnicko

Příspěvek od xxxxx3 »

Někdo z okolí N.S. na výměnu zkušeností?

Na tohle tu máme seznamku. Admin
kawa71
Příspěvky: 8
Registrován: pon 14. srp 2017 18:44:56
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rakovnicko

Příspěvek od kawa71 »

Jsem kousek napiš mi soukromou zprávu
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od bibeo »

Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od lotos »

pokud je někdo fakt kanda, tak ho těší, když ukazuje SVOJI manželku, ne nějakou z netu, to přece nemůže mu dělat dobře. Ještě je tu možnost ta, že ta jeho manželka je nějaká tlusťoška, s kterou by se nechtěl chlubit.
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od Wejgll »

lotos píše: ned 14. čer 2020 22:46:06 pokud je někdo fakt kanda, tak ho těší, když ukazuje SVOJI manželku, ne nějakou z netu, to přece nemůže mu dělat dobře. Ještě je tu možnost ta, že ta jeho manželka je nějaká tlusťoška, s kterou by se nechtěl chlubit.
Jestli je opravdu kanda, tak rád ukáže jak tlustou i ošklivou. Chlubí se tím co má. Ti co ukazují fotky z netu jsou jen zoufalci a honiči bez ženy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Old_Lake, Pedro47 a 70 hostů