POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od Golie »

tarenor píše:Každopádně nejsem pro nějaké Bany apod. Ovšem jsem toho názoru, že by se rošťák měl určitě krotit ve svých Božetěch. Všichni známe moc dobře jeho názor, že kandaulismus škodí vztahu, něco na tom bude. Chce to víc pozitivismu a méně negativních myšlenek a komentářů.
Přeložím, chce to růžové brýle a rozdávat kytky. Šíříme lásku a ne válku :lol: :lol: :lol:
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od RemusA4 »

Po zvazeni vsech pro a proti jsem se rozhodl ,ze taky tohle forum opustim. Jsem na nekolika forech ,ale nikde se nerozebiraji takove veci jako tady.vsude se rozebira to, k cemu bylo forum zalozeno a proto si myslim ze to tak bude lepsi. Nikdo z vas me nevystval a nekoncim kvuli nikomu z vas, tak doufam ze to tady nebudete zasirat necim,jako ze me nekdo vystval :) . Tak se tady mejte a at se vam vsem dari :)
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od tarenor »

rostak píše:Tarenore já na tvé téma nadávám? Kde? Píšu, že je to něco, co každou ženu odpudí. A vidíš, já nikdy nepsal, abys odešel. Protože chápu, že to k tématu patří.
Odešla moje žena.

Vadí mi jak každému radíš líbat nohy své bohyni i když je to kurva, které by se slušelo naplivat do xichtu.
A taky tě za to neurážím a nevyháním.

Trocha tolerance i od vás ultimátních cuckoldů by tomuhle webu prospěla. Ne zavádět cenzuru na slušně vyřčený i když opačný názor.
Opět si protiřečíš. Píšeš, že nikoho neurážíš, přitom napíšeš o nějaké holce, kterou neznáš, nikdy jsi jí neviděl a nikdy neuvidíš, neznáš ji, ale přesto je to podle tebe "kurva, která potřebuje naplivat do ksichtu". Neustále se snažíš slovíčkařit bez ohledu na jaké téma, ke kterému se vyjadřuješ. Nechápu, proč píšeš, že jsme cuckoldi, když sám máš úplně stejné fantazie. Sám píšeš o toleranci, přitom nedokážeš tolerovat natož respektovat cizí názory.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od master »

Konec? Už to můžu přesunout do popelnice?
Administrátor webu kandaulismus.cz
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Jasný mastre už to hod do popelnice.. Stejně je sranda jak je tu vždy někdo zvedne vlnu nevole.. Teď rostak, dříve subkanda atd.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od master »

Pujcovanimanzelky píše:Jasný mastre už to hod do popelnice.. Stejně je sranda jak je tu vždy někdo zvedne vlnu nevole.. Teď rostak, dříve subkanda atd.
Souhlasím, rostakovi už jsem napsal.
I když si myslím, že má v mnohém pravdu, musí pochopit, že jsou zde cuckoldi, kterým životní styl, který rostak popisuje jako "hlavou proti zdi" vyhovuje. Je zbytečné a obtěžující rozmlouvat masochistovi rákosku :roll:
Administrátor webu kandaulismus.cz
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Koho sere Rostak - vzkaz pro ADMINA

Příspěvek od Lux »

rostak píše:
master píše: Je zbytečné a obtěžující rozmlouvat masochistovi rákosku :roll:
OK, ale stejně si myslím, že jsem nikomu nic nerozmlouval. Napsat svůj pohled na věc, třeba že by spolu měli komunikovat a ne mlčet, to snad není nic proti ničemu?

Pochop to, suhlasim mozno si nic zle nikomu nenapisal. Ale nikto ztych ludi tvoje rady nepotrebuje, nechcu pocut poucovanie. Zvolili si to chcu tak fungovat tak ich nechaj a nerob znich kokotov. To moj nazor na teba, proste nechaj ich, pisu tu o svojom sukromi treba si to vazit ze rozvijaju toro forum. A nie poucovat mudrovat a podobne... To nikto pocut nechce ak bude pytat radu potom ok. Ale inak nie. Proste to nici dane tema, to co tu chceme citat, ten clovek prestane prispievat, prestane ho to bavit. Tak opatrne. Zakopme sekeru podme dalej poucme sa vsetci(boli tu podobny a neprospelo to nicomu). Mier...
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od petrikasd »

ukazovani fotek,
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od Mispulin »

Rostak už vás štvát nebude, protože aniž by cokoliv řekl, a to jsem s ním byl v dost intenzivním kontaktu přes SZ, se najednou v noci ze 13. na 14. října odregistroval, smazal všechny své příspěvky a bez jediného slova vysvětlení zmizel v zapomnění.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Nová holka/ Sickthecuck Blog

Příspěvek od Emperor »

SickTheCuck píše: pon 30. zář 2019 14:57:20 Moje Paní mi přikázala abych zde vytvořil blog do kterého budu postupně přidávat Fotky a zajímavé ukoly které mi dala. Stejně tak by byla ráda kdyby jste vy Přispěli svou fantazii k mému trestání. Jinak pokud by se zde našel dominantní samec pro ni, určitě by byla ráda.
Akorát jsi zapomněl připsat, že ten dominantní samec má být poloteplouš.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gomez, Mason a 78 hostů