Hotwife a HA či jiná antikoncepce

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od CuckEss »

Ahoj
Chtěl bys se zeptat jak to chodí jinde.
Jezdí vaše Hotwife naostro? Pokud ano mají antikoncepci? Co si budeme povídat, představa toho, že by se hlídali neplodné dny a milenec by to do ní pouštěl naplno a pak přišla vystříkaná domů v neplodné dny abych jí to honem vyčistil, je velice vzrušující.
Tak se chci zeptat jak to chodí u vás.
Děkuji
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od Mispulin »

Hochu, lízat můžeš vystříkanou jak chceš, ale má-li ovulaci, dochází k oplodnění vajíčka spermií zhruba 60 min. po vstřiku. A co je v děloze jak průstřikem skrze děložní hrdlo nebo nasávavými pohyby dělohy při orgáči, to už z ní nedostaneš ani po průplachu. Pak už je to v rukou božích nebo matky přírody, vyber si co chceš.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od CuckEss »

Jo jasně, je to tak, jak píšeš.
Jen mne zajímá, jestliže někdo riskuje v neplodné dny a vůbec jak to mají ostatní.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od Mispulin »

Mám tu dva korespondenční kamarády, kteří riskují a oba z toho už mají kukačku, ale protože nejde o mne ale o ně, jejich nicky samozřejmě neuvedu. Jen dodám, že v obou případech to bylo v jejich přítomnosti a s jejich požehnáním. Ono to riziko dost rajcovalo jak je, tak ty jejich polovičky.
tofa
Příspěvky: 16
Registrován: pon 21. lis 2016 0:41:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od tofa »

HA bych nechal na Hotwife, ať se s bullem na způsobu domluví. Jako cuckolda by me samozřejmě bral i rajc, kdyby bull zpracoval a přesvědčil hotwife přijímat jeho sperma i s rizikem
vsetinaci
Příspěvky: 7
Registrován: ned 10. pro 2017 2:27:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: kolem Vsetina

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od vsetinaci »

Mne by zajimalo, jak daleko by to manzelka nechala zajit.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od martin »

Moje žena loni oslavila padesátku. Gynekoložka jí řekla, že je ještě fertilní, ale že pravděpodobnost otěhotnění je poměrně malá. Ale ne nulová. Od té doby jede s naším stálým přítelem naostro. Dělají to minimálně 3x týdně a zatím vše OK. Pokud jde výjimečně s někým jiným, používá prezervativ.
Mimochodem, gynekoložka je naše společná známá. Už léta ví, že má žena vedlejšáky a nyní stálého výkonného milence a schvaluje jí to. To časté dlouhé protahování prý má na její ženské orgány blahodárný vliv...
karneol
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 13. úno 2020 17:45:31
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od karneol »

Mispulin píše: stř 07. dub 2021 13:28:26 Mám tu dva korespondenční kamarády, kteří riskují a oba z toho už mají kukačku, ale protože nejde o mne ale o ně, jejich nicky samozřejmě neuvedu. Jen dodám, že v obou případech to bylo v jejich přítomnosti a s jejich požehnáním. Ono to riziko dost rajcovalo jak je, tak ty jejich polovičky.
tys jim naprcal manželky?
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od marty634 »

martin píše: pát 07. kvě 2021 13:48:39 Moje žena loni oslavila padesátku. Gynekoložka jí řekla, že je ještě fertilní, ale že pravděpodobnost otěhotnění je poměrně malá. Ale ne nulová. Od té doby jede s naším stálým přítelem naostro. Dělají to minimálně 3x týdně a zatím vše OK. Pokud jde výjimečně s někým jiným, používá prezervativ.
Mimochodem, gynekoložka je naše společná známá. Už léta ví, že má žena vedlejšáky a nyní stálého výkonného milence a schvaluje jí to. To časté dlouhé protahování prý má na její ženské orgány blahodárný vliv...
Jsme na tom podobně, moje žena je již také po 50 a ale nyní již nemá menstruaci, takže bez starostí. Od té doby do ní náš bull stříká pokaždé. Musím říct, že to pozvedlo naše společné chvíle o několik pater výše
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a HA či jiná antikoncepce

Příspěvek od martin »

marty634 píše: pát 07. kvě 2021 14:53:42 Jsme na tom podobně, moje žena je již také po 50 a ale nyní již nemá menstruaci, takže bez starostí. Od té doby do ní náš bull stříká pokaždé. Musím říct, že to pozvedlo naše společné chvíle o několik pater výše
To u nás žena brala HA po většinu našeho vztahu a jela tedy naostro. V mládí byla trochu nezodpovědná a jela bez gumy i při nahodilém sexu. Později, když se začal kolem vídat HIV, tak používala občas gumu, ale u kamarádů a stálejších známostí ne. Se současným přítelem to dělá bez ochrany od počátku. Ale pak HA vysadila a asi rok si různě dávali pozor, počítali plodné dny nebo to dělali s prezervativem. To se jí to začalo ještě víc líbit. A pak přišla konzultace s gynekoložkou a ona se doslova rozjela. 3 soulože týdně jsou minimum, někdy je to skoro denně. Ovšem ne se mnou...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 54 hostů