Nabízení sexuálních služeb

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
petra123
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16. srp 2021 20:28:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od petra123 »

Ahoj. Mě strašně vzrušuje představa, že má moje manželka milence, ale nechce o tom ani slyšet, že prý jí příjde divné, že by mi to nevadilo. Myslím, že jediná cesta je, že by ji někdo oslovil s nabídkou nějaké finanční odměny, s tím, že já bych jako o ničem nevěděl. Peníze má ráda a to by ji mohlo motivovat. Je reálné tady najít někoho pohledného a inteligentního, který by byl ochoten zkusit ji sbalit a zaplatit třeba 2 - 3.000,- za večer s 50-ti letou pohlednou ženou? Jsme z Ostravska.
Naposledy upravil(a) petra123 dne úte 17. srp 2021 14:08:52, celkem upraveno 1 x.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od marteza »

lotos píše: stř 11. srp 2021 21:58:37
Tuzexsex píše: stř 11. srp 2021 21:57:29
iva1971 píše: stř 11. srp 2021 20:00:07 Me by se libilo, kdyby manzelka chodila za nekym sukat za odmenu, bohuzel ji nemuzu premluvit vubec k sexu s nekym jinym, ale myslim ze za prachy by se mozna ukecat dala,ty ma rada.
Prachy má ráda každá žena
to je pravda, zvláště, když od ní slyšíš, co by si ráda všechno koupila.
Prachy má ráda každá, ale ne každá je ochotná sama sebe kvůli nim prodat.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od marteza »

petra123 píše: úte 17. srp 2021 13:37:38 Ahoj. Mě strašně vzrušuje představa, že má moje manželka milence, ale nechce o tom ani slyšet, že prý jí příjde divné, že by mi to nevadilo. Myslím, že jediná cesta je, že by ji někdo oslovil s nabídkou nějaké finanční odměny, s tím, že já bych jako o ničem nevěděl. Peníze má ráda a to by ji mohlo motivovat. Je reálné tady najít někoho pohledného a inteligentního, který by byl ochoten zkusit ji sbalit a zaplatit třeba 2 - 3.000,- za večer s 50-ti letou pohlednou ženou? Jsme z Ostravska.
Já si především nemyslím, že v tomhle případě se dá mluvit o nějakém sbalení. Se znalostí její mailové adresy nebo telefonu, je to jen záležitost kontaktáže, důležitá je znalost vašeho "rodinného" prostředí - jak to máte mezi sebou. Ty ano, ona ne, kde bereš tu jistotu peněz? Když nebude chtít, tak se koupit nenechá. Ovšem pokud máte volnější vztah, tak to třeba udělá i bez prachů. Věci by možná pomohlo, pokud bys ses ty dopustil nevěry (třeba jen smyšlené). Jakože na tom nic není.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Old_Lake, Petronilus a 70 hostů