Nabízení sexuálních služeb

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Vikis86
Příspěvky: 32
Registrován: sob 14. bře 2020 19:14:47
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem muž který touží po trojce nebo i víc s převahou mužů.

Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od Vikis86 »

Ahoj s manželkou přemýšlíme o tom, že bychom nabízeli služby za fo v páru... Má s tím tady někdo zkušenost a co si o tom myslíte? :roll:
P.S. manželka se moc nechtěla nechat k ničemu ukecat a teď máme trochu problémy s financema a tak došla řeč i na toto téma a vypadá to, že této skutečnosti by se nejspíš nebránila tak moc...
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od Tms0411 »

Vikis86 píše: úte 30. bře 2021 10:42:51 Ahoj s manželkou přemýšlíme o tom, že bychom nabízeli služby za fo v páru... Má s tím tady někdo zkušenost a co si o tom myslíte? :roll:
P.S. manželka se moc nechtěla nechat k ničemu ukecat a teď máme trochu problémy s financema a tak došla řeč i na toto téma a vypadá to, že této skutečnosti by se nejspíš nebránila tak moc...
Zdravím. No tak to možná nakonec bude výhra pro všechny.
Tobě se splní tvé touhy, manželka tomu možná přijde také na chuť a bude mít i krásnou vymluvu, proč do toho jít a ještě si vylepšíte rodinný rozpočet!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Baalis
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 12. zář 2019 14:02:40
Role muže: je BULL

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od Baalis »

Ještě jsem neslyšel, že by si někdo platil přítomnost kandy, nebo cuckolda, ale možná jenom nemám tak rozšířené obzory. Jinak kurvičku máš pěknou co jsem v historii fotografií zaznamenal, tak proč ji nenabídnout za pár peněz...bude mít úspěch.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od Tms0411 »

Baalis píše: úte 30. bře 2021 11:44:03 Ještě jsem neslyšel, že by si někdo platil přítomnost kandy, nebo cuckolda, ale možná jenom nemám tak rozšířené obzory. Jinak kurvičku máš pěknou co jsem v historii fotografií zaznamenal, tak proč ji nenabídnout za pár peněz...bude mít úspěch.
Je jasné, že by u toho vždy nebyl, ale první krok a to, že se bude kurvit a ještě za peníze je hodně slušný!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od exkandaulista »

Držím palce, aby se do ní nezamiloval někdo, kdo na tom bude finančně lépe jako ty. Je to asi dost vzrušující představa, ale současně hra s ohněm. Zvlášť, když máš ženskou, která vypadá k světu. To je třeba si uvědomit, že tomu půjdeš naproti. Kdyby měla jednoho milence, navíc třeba ženatého, je to riziko o dost menší, než že za Vámi začne jezdit nějaký frajer v mercedesu, kterému se zalíbí a bude ji chtít mít doma. Pak tě odhodí, jako popsaný papír a zůstane ti jen ta špatná finanční situace :-D

P.S. neber to jako nějaké kázání, jen jsi se ptal, co si o tom myslíme, tak já si o tom myslím tohle. Že kdybych chtěl, aby to žena dělala za peníze, tak proto, že může a ne proto, že musí. To je prostě zásadně rozdílná situace a ty máš v té situaci úplně jiné postavení. Pokud to dělá proto, že musí, tak ty budeš za chudáka, co vás nedokáže uživit a ona bude čekat na nějakého spasitele. Pokud se objeví, podle mě budeš mít problém.

Ať jsme moderní jak chceme, tak chlap prostě stále má ve vztahu roli toho živitele. Pokud se vzdáš role muže, vzdáš se role živitele, tak co vlastně pro tu ženskou budeš? Taxikář? za předpokladu, že ona nemá řidičák :lol:
Naposledy upravil(a) exkandaulista dne úte 30. bře 2021 12:40:23, celkem upraveno 1 x.
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od whatever85_ »

Baalis píše: úte 30. bře 2021 11:44:03 Ještě jsem neslyšel, že by si někdo platil přítomnost kandy, nebo cuckolda, ale možná jenom nemám tak rozšířené obzory. Jinak kurvičku máš pěknou co jsem v historii fotografií zaznamenal, tak proč ji nenabídnout za pár peněz...bude mít úspěch.
Nám za to nabízejí na amaterech peníze pořád....
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od exkandaulista »

Na amatérech nabízí peníze každý a za všechno. Otázkou je, co je reálné a jestli někdy někdo nějaké peníze od nich dostal. To je jak tady vlákno kolik byste zaplatili... Tady taky každá socka, co má sotva na nájem přehazuje miliony.
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od whatever85_ »

exkandaulista píše: úte 30. bře 2021 12:42:04 Na amatérech nabízí peníze každý a za všechno. Otázkou je, co je reálné a jestli někdy někdo nějaké peníze od nich dostal. To je jak tady vlákno kolik byste zaplatili... Tady taky každá socka, co má sotva na nájem přehazuje miliony.
Jono přesně :D
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od exkandaulista »

Myslím si, že mohou nastat tyto situace :
1) zaplatí si socka, která nabídne 1000Kč a bude se k ženě chovat jako ke kurvě - zhnusí se jí to
2) najde se někdo, kdo bude slibovat hory doly, ale domluva žádná - týdny a týdny psaní, čas v háji, nic z toho - zhnusí se jí to
3) najde se někdo, komu bude dělat dobře, že může jinému mrdat ženskou. Bude si to užívat, bude ti dávat najevo, že on je ten, co vás platí a tobě to bude srážet sebevědomí, jí to naopak bude lichotit, že je přitažlivá pro někoho, kdo má prachy a bude s ním chtít být často, i když tobě to nebude vonět, tvůj názor jí bude u prdele, protože to ona vás živí - ty začneš chlastat, nebo chodit za děvkama, aby sis zvedl sebevědomí, ona začne pálit mosty a malovat si budoucnost s ním. Až on ji dostane, tak ho to přestane bavit a pošle ji do prdele, protože on je typ, který si tím taky jenom něco dokazuje. Posloužíte mu, ale rozbije vám to vztah.

Další scénáře klidně pište, ale mě už žádné nenapadají :-D
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od whatever85_ »

exkandaulista píše: úte 30. bře 2021 12:51:34 Myslím si, že mohou nastat tyto situace :
1) zaplatí si socka, která nabídne 1000Kč a bude se k ženě chovat jako ke kurvě - zhnusí se jí to
2) najde se někdo, kdo bude slibovat hory doly, ale domluva žádná - týdny a týdny psaní, čas v háji, nic z toho - zhnusí se jí to
3) najde se někdo, komu bude dělat dobře, že může jinému mrdat ženskou. Bude si to užívat, bude ti dávat najevo, že on je ten, co vás platí a tobě to bude srážet sebevědomí, jí to naopak bude lichotit, že je přitažlivá pro někoho, kdo má prachy a bude s ním chtít být často, i když tobě to nebude vonět, tvůj názor jí bude u prdele, protože to ona vás živí - ty začneš chlastat, nebo chodit za děvkama, aby sis zvedl sebevědomí, ona začne pálit mosty a malovat si budoucnost s ním. Až on ji dostane, tak ho to přestane bavit a pošle ji do prdele, protože on je typ, který si tím taky jenom něco dokazuje. Posloužíte mu, ale rozbije vám to vztah.

Další scénáře klidně pište, ale mě už žádné nenapadají :-D
Tak to jsi ale zase beznadějný pesimista :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů