Nabízení sexuálních služeb

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od exkandaulista »

Realista. Už jsem něco v životě viděl a zažil. Na pohádky jsem věřil jako malé dítě. A červená knihovna je taky jenom fikce.
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od bonjorno »

S bejvalkou jsme tohle vyzkoušeli a několikrát za peníze byli. Asi jsme měli štěstí a vždy to klaplo a bylo fajn. Pravda je ale taková že vše jsem domlouval já. Žena neměla na dotyčného kontakt
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od Retistran »

Mě život naučil, že jistá je jenom smrt a možné je téměř vše, viděl jsem úspěchy i neúspěchy ve všech možných i nemožných scénářích. Ale určitě nemá smysl popírat, že vysoká hra má i vysoká rizika a velké riziko problémů. Zaryté pesimisty bych úplně nehrotil, ale zase to mohou být živoucí příklady dojebaných vztahů z neúspěšného kandaulismu.
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od mira123 »

když se manželka začala kurvit na privátech a v klubech za peníze, tak to byl nejvíce vzrušující zážitek. Zvlášt když jsme věděl, že i jí to být prodejná děvka vzrušuje. Navíc nikoho nikdy neodmítla, takže ji ošukalo i dosti cikánů.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od KarelK1968 »

exkandaulista píše: úte 30. bře 2021 12:36:47 Držím palce, aby se do ní nezamiloval někdo, kdo na tom bude finančně lépe jako ty. Je to asi dost vzrušující představa, ale současně hra s ohněm. Zvlášť, když máš ženskou, která vypadá k světu. To je třeba si uvědomit, že tomu půjdeš naproti. Kdyby měla jednoho milence, navíc třeba ženatého, je to riziko o dost menší, než že za Vámi začne jezdit nějaký frajer v mercedesu, kterému se zalíbí a bude ji chtít mít doma. Pak tě odhodí, jako popsaný papír a zůstane ti jen ta špatná finanční situace :-D

P.S. neber to jako nějaké kázání, jen jsi se ptal, co si o tom myslíme, tak já si o tom myslím tohle. Že kdybych chtěl, aby to žena dělala za peníze, tak proto, že může a ne proto, že musí. To je prostě zásadně rozdílná situace a ty máš v té situaci úplně jiné postavení. Pokud to dělá proto, že musí, tak ty budeš za chudáka, co vás nedokáže uživit a ona bude čekat na nějakého spasitele. Pokud se objeví, podle mě budeš mít problém.

Ať jsme moderní jak chceme, tak chlap prostě stále má ve vztahu roli toho živitele. Pokud se vzdáš role muže, vzdáš se role živitele, tak co vlastně pro tu ženskou budeš? Taxikář? za předpokladu, že ona nemá řidičák :lol:
S tím bych až tak nesouhlasil, ti co si jedou někam užít za fo tak si nechtějí dovést domů někoho kdo se nechá mrdat kdekym co si zaplatí. Protože ať je to blbý, ale jak si jednou za to ženská vezme prachy tak je to kurva. A kurvu doma chceme jen my. Ti co platí si chtějí jen užít nejlépe tak že nikdo nezná ani jméno.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od KarelK1968 »

mira123 píše: pát 02. dub 2021 0:11:11 když se manželka začala kurvit na privátech a v klubech za peníze, tak to byl nejvíce vzrušující zážitek. Zvlášt když jsme věděl, že i jí to být prodejná děvka vzrušuje. Navíc nikoho nikdy neodmítla, takže ji ošukalo i dosti cikánů.
Něco o tom vím z vlastní zkušenosti, ale i toto super období jednou skončí. A to je pak trauma.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od KarelK1968 »

exkandaulista píše: úte 30. bře 2021 12:53:16 Realista. Už jsem něco v životě viděl a zažil. Na pohádky jsem věřil jako malé dítě. A červená knihovna je taky jenom fikce.
A důvod tohoto pesimismus je kde.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od KarelK1968 »

Baalis píše: úte 30. bře 2021 11:44:03 Ještě jsem neslyšel, že by si někdo platil přítomnost kandy, nebo cuckolda, ale možná jenom nemám tak rozšířené obzory. Jinak kurvičku máš pěknou co jsem v historii fotografií zaznamenal, tak proč ji nenabídnout za pár peněz...bude mít úspěch.
Třeba ten co by rád byl v roli candy a s jeho ženou to nejde, tak si aspoň zaplatí pár kde se může vžít do role bulla a nebo si zahrát na manžela. Sex je hra, nejhorší je když se nehraje.
estarion314
Příspěvky: 177
Registrován: ned 11. čer 2017 13:00:00
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Chci vidět, jak manželka úpí pod jiným chlapem. Ona se mi za to směje.

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od estarion314 »

Tak mne by to bavilo. Zahrat si na zakaznika v bordelu, ale vedet, ze jsem v normalnim byte. A jako kanda bych treba jen koukal, jak spolu soulozi oni. S výhradou, ze mohu rici moment, ted chvilku zasunu ja.
iva1971
Příspěvky: 482
Registrován: úte 26. led 2016 22:31:32
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: Nabízení sexuálních služeb

Příspěvek od iva1971 »

Me by se libilo, kdyby manzelka chodila za nekym sukat za odmenu, bohuzel ji nemuzu premluvit vubec k sexu s nekym jinym, ale myslim ze za prachy by se mozna ukecat dala,ty ma rada.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: i-i, mgahamlet, pepaferda a 82 hostů