Potřebuju radu - divné chování milence

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

Líbí se mi, když to partnerka dělá s jiným. Nemusím být u toho, stačí mi, když mi partnerka řekne podrobnosti. Nedávno šla partnerka znovu, a stala se jí hodně divná věc. U toho týpka doma zjistila, že se ten týpek neumí ani líbat. (Musela ho to učit) A to mi myslím řekla, že mu je 27. Měl pouze jeden vztah, a to s křesťankou. (Sex s ní neměl) Partnerka s ním i tak zkoušela mít sex. (Tohle radši rozebírat nebudu) Ale teď k té divné věci. Z ničeho nic, začal mé partnerce říkat zlatíčko, miláčku. (Partnerka na to nereagovala) Když jela od něj domů, tak ji poslal přes chat na fb pusu. (Partnerka mi celý chat ukázala, a na tu jeho pusu nereagovala) Máme podezření, že si teď myslí, že má partnerka, je jeho holka. Když ji dnes ráno psal, tak už ji nenazval zlatíčkem, ani miláčkem, a ani ji neposlal pusu. (Nejspíš si všiml, že na to partnerka nereaguje) Problém je ale v tom, že se s ní chce znovu sejít. Mám ji pustit i přes to, že je do ní nejspíš zamilovaný? Partnerka mi řekla, že se nemám čeho bát, a abych byl upřímný, tak z něj žádné ohrožení necítím.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od vinklar »

Moc tomu nerozumím, máte milence kterému je 27 let a neumí ani tvou přítelkyni ošukat? Podle toho co jsi napsal se tedy ten chlapec nejspíš tedy zamiloval ale hlavně záleží na tvé přítelkyni, jestli tuhle situaci ustojí.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Mispulin »

Milenec za všechny prachy. Trn na bulla moc nevypadá. Spíš na žáčka-učedníčka, ale tvoje žena je asi ráda takovou samaritánkou a učitelkou, že? Některé ženy to vzrušuje. Žáček se prostě zamiloval do paní učitelky sexu, no. To jste si měli počídit nějakého 17 letého jinocha a ten by byl jistě zkušenější.
ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od ccuckk »

Já bych vůbec neřešil toho blbečka, ale svoji ženu. Jak se na to dívá ona? Chce se s ním sejít? Proč? Tím bych se asi zabýval a ptal se, proč se s ním chce sejít, když se neumí líbat a jako milenec stojí za hovno. Předpokládám, že kvůli šukání jste si jej pořizovali a na vztah má tebe. Takže bych zbystřil a zaměřil svou pozornost na přítelkyni místo toho panice. Něco mi tu hodně nehraje.
Naposledy upravil(a) ccuckk dne sob 02. led 2021 21:46:04, celkem upraveno 1 x.
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od confi »

No doufej, že mu neřekla kde bydlíte, nebo kde pracuje.
Bere to vážně, měli by jste to tedy uvézt na pravou míru a zbavit se ho. Čím rychleji, tím lépe. Dát ho do blokovaných, jak v ženině telefonu tak nafb. Doufejte že vás nebude nějak obtěžovat. Nebo to nezačne tvé ženě imponovat a ty ostrouháš.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Mispulin »

Tak tak. je neopotřebovaný, roztomilý ve své neznalosti a ta zamilovanost ji může omámit a pokud jde o sex, zaučí si ho s přihlédnutím k jejím potřebám a jak jí to bude nejlépe vyhovovat. Konej! Utni to! Ony sice ženy rády většinou ty zkušené, znalé a sebevědomé, ale najdou se výjimky, kterým takový zajda učaruje. O kolik je tvoje partnerka starší od něho?
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

ccuckk píše: sob 02. led 2021 21:45:32 Já bych vůbec neřešil toho blbečka, ale svoji ženu. Jak se na to dívá ona? Chce se s ním sejít? Proč? Tím bych se asi zabýval a ptal se, proč se s ním chce sejít, když se neumí líbat a jako milenec stojí za hovno. Předpokládám, že kvůli šukání jste si jej pořizovali a na vztah má tebe. Takže bych zbystřil a zaměřil svou pozornost na přítelkyni místo toho panice. Něco mi tu hodně nehraje.
Řekla mi, že se s ním chce sejít kvůli tomu, že je hodný, a že ji ho je trochu líto, a že když bude chtít, tak ho něco naučí. Už ji neposílá pusy, a neříká ji zlatíčko a ani miláčku, ale každý den ji píše. (Normální věci)
ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od ccuckk »

Já bych to utnul. Je jasné, že on žádný velký bull nebude. Tebe to uspokojovat nebude a časem to může akorát přerůst v nevěru. Jak jsou v tom už na začátku city, je to průser. Nakonec to může být tak, že jí začne imponovat jak je nevinný, nezkažený, majetnický a na tebe začne pohlížet jako na úchyla. Pozor na to.
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

ccuckk píše: sob 02. led 2021 22:58:33 Já bych to utnul. Je jasné, že on žádný velký bull nebude. Tebe to uspokojovat nebude a časem to může akorát přerůst v nevěru. Jak jsou v tom už na začátku city, je to průser. Nakonec to může být tak, že jí začne imponovat jak je nevinný, nezkažený, majetnický a na tebe začne pohlížet jako na úchyla. Pozor na to.
Řekla mi, že ho trochu lituje kvůli tomu, jaké je to tele, že ji u líbání chtěl "sníst". Kvůli tomu se s ním chce prý znovu sejít, a že když bude chtít, tak ho něco naučí.
ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od ccuckk »

Je to takové zvrhlé, no... taková samaritánka :-) hele, ty ji znáš lépe než my, musíš vědět, jestli je to riziko. Jinak kdyby chlapeček vyšiloval a otravoval, tak snad mu stačí pohrozit, že jo.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], zenith30 a 99 hostů