Potřebuju radu - divné chování milence

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Mispulin »

Petr432: Buď ve střehu. ccuckk má pravdu. Teď je ho tvojí ženě líto, třeba si jej ochočí a zacvičí a pak s ním začne šukat za tvými zády, jak se jí zlíbí a ty budeš už jen dvojka. Kolik je tvé ženě a jak jste spolu dlouho? Pro ni to může být prostě únik ze stereotypu, který se pak může rozrůst v něco více.
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

A co si myslíte o tom, že ji každý den píše? Sice normálni věci, ale i tak mě zajímá váš názor.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od vinklar »

Chlapec se chce držet té tvojí pořád v blízkosti. Je zamilovaný. Jak ti radí kolegové zde. Utni ho hned na začátku. To nevypadá pro tebe dobře. Kde jste ho našli?
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

vinklar píše: ned 03. led 2021 0:12:21 Chlapec se chce držet té tvojí pořád v blízkosti. Je zamilovaný. Jak ti radí kolegové zde. Utni ho hned na začátku. To nevypadá pro tebe dobře. Kde jste ho našli?
Partnerka se s ním seznámila přes Lidé.cz. (Před naším vztahem) On tam hledal lidi na fesťák. Ona s ním tehdy šla, ale u fesťáku to neskončilo. Šla s ním i párkrát na pivo, a jednou i do kina, ale prej na ni nikdy nic nezkoušel. Když se mnou začla mít vztah, tak s ním kontakt utla. Jenže on se teď z ničeho nic po 2 letech ozval, a už si s ní píše 10 dní po sobě. Ozval se ji přes fb.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od vinklar »

A kolik je té tvojí?
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

vinklar píše: ned 03. led 2021 0:50:00 A kolik je té tvojí?
Bude ji 26. Ten jeho věk jsem přestřelil, myslím že mi řekla, že jsou na tom věkově podobně.
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

Řekla mi, že mu řekne, že vztah nehledá. Takže ji nemám nechat za ním chodit? A mám zakázat i to psaní?
Petr432
Příspěvky: 8
Registrován: sob 02. led 2021 13:51:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Petr432 »

Mispulin píše: sob 02. led 2021 22:12:36 Tak tak. je neopotřebovaný, roztomilý ve své neznalosti a ta zamilovanost ji může omámit a pokud jde o sex, zaučí si ho s přihlédnutím k jejím potřebám a jak jí to bude nejlépe vyhovovat. Konej! Utni to! Ony sice ženy rády většinou ty zkušené, znalé a sebevědomé, ale najdou se výjimky, kterým takový zajda učaruje. O kolik je tvoje partnerka starší od něho?
No ona mi řekla, že prej si přece může zaučit kohokoliv, s kým by spala. (Podle svých potřeb)
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potřebuju radu - divné chování milence

Příspěvek od Mispulin »

jestliže kanda jsi a řekl jsi jí to, jestliže jsi jí dal volnou ruku a stačí ti to, že ti to odvypráví, pak jsi v blbé pozici. Ona ti řekne, že dělá jen to, co jsi si přál a že je jen na ni, zda si narazí mrdáka alfasamce nebo nějakého betasamečka, kterého si sama zaučí, protože chudáček je panic a nemá zkušenosti. Ona to možná bere, že je to její věc a ty jí do toho nemáš co kecat. Nevím jak dalece jste na tom vztahově, zda jste pár se vztahem nebo více méně spolubydlící kamarádi s výhodami? Každopádně jste svobodní, bezdětní... Ona se třeba cítí nebýt vázaná. Ty ji znáš, mi ne.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: funnysexbunny a 78 hostů