Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Ahoj,

asi jste si někteří všimli, že můj blog zmizel. Chtěl bych to tedy vysvětlit proč a co mě k tomu vede. Nejedná se o žádnou VIP zónu, co mi píšete, ale admin nechal můj blog na mojí žádost "zmrazit", za což mu děkuji. Již dlouhou dobu tady sdílím svůj kanda život. Poslední dobou ale často přemýšlím, že možnost odahelní je velká. Potkali jsme už hodně lidí a popisy situací byly čím dál konkrétnější s doplněním fotodokumentace. Nezávisle na tomto mě na toto navedl i jeden místní uživatel, který je přesvědčen, že mě/nás poznal. Po nějaké výměně zpráv napsal indície, které mě o tom nepřesvědčili, ale to je jedno. Je teď úplně jedno jestli to tak je nebo není. Není třeba valit hněv na něj, protože on spíše ukazál a upozornil na to riziko, které toto obnáší a které si člověk přiznat nehce. Mám děti a už začali s počítačem, musím dávat pozor, aby třeba toto neobjevili. Mám obavy, že když to někdo pozná, tak vím, že ženě to ublíží. Mě je to celkem jedno teda, ale co by to udělalo s ní, nevím. Nebo respektive s rodinou třeba. A proto jsem se rozhodl, že toto prostě dál riskovat nechci, nechci aby moje děti někdy viděli svojí mámu na nějakém foru (jen si to předsatvete se svojí mámou, to je asi to poslední co chcte vidět), nechci riskovat, že nás z okolí někdo pozná, protože nevím jak by na to reagovala žena. Vím jedno, nás to nerozvede, ale už by to třeba ani nikdy nechtěla dělat a ani to nechci riskovat, to asi chápete. Proto se omlouvám všem, co ten blog hledají, ale tu už není. Možná prozatím, uvidíme, možná se domluvím s adminem a smažeme ho. Ale prostě teď toto riskovat nemohu...kuli dětem, manželce..odhalení, prozrazení atd.
Každopádně zde budu stále a aktivní, jen to nebudu sdílet vše ve svém blogu..Doufám, že mě chápete...
nebe12
Příspěvky: 66
Registrován: úte 12. srp 2014 23:50:22

Re: Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

Příspěvek od nebe12 »

Ahoj, tohle musi kazdy chapat co si budem lidi jsou s....ne. Diky za sdileni a budu rad kdyz budes pokracovat treba slovne Max fotky v detailu pod jinym nickem. Uzivejte.
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

je to tak...Nemyslím tím tedy toho co mě upozornil, ať mě poznal nebo ne, tak určitě neměl úmysl toho nějak zneužít, ale člověk nikdy neví na koho narazí, kdo to pozná, kdo toho bude chtít využít..To riziko tam prostě pro mladou rodinu je...a je třeba na to myslet...
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

Příspěvek od atlas22 »

Zkus popřemýšlet, jestli jen nesmazat fotky a vynechat popis lokalit. Blog to byl jeden z nejlepších. Podle popisu zážitků a pocitů Vás nikdo poznat nemůže.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pujcovanimanzelky "Jak jsem se stal kandaulistou" - Obavy z odhalení

Příspěvek od vinklar »

Také si myslím, že by byla škoda přestat s tak výborným blogem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: funnysexbunny a 77 hostů