Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od CuckEss »

No já zatím měl 16x parohy a vždy tam bylo něco nového a vždy mě to vzrušovalo jako by to bylo poprvé
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od lotos »

Mispulin píše: čtv 05. lis 2020 9:36:44 Mám jednu zvídavou otázku... Hoši, a když už je to třeba po X-té s jedním milencem, není to vyprávění co s ním dělala už tak nějak jako X-krát obehraná deska? Vždyť to už musí být nuda. za tu dobu jste slyšeli již pár variant jejich sexu, které se neustále opakují. Jak mi popsal jeden z vás, že manželku vozil za milencem, byl u toho na její přání jako divák, protože to ji vzrušovalo a jeho zprvu také, ale jak to bylo stále na jedno kopyto, tak to vyvrcholilo tím, že zatímco jeho žena šukala s milencem, dotyčný je už nesledoval a četl si v časopisech. Když si toho jeho žena všimla, už to přestalo to zahýbání bavit i ji až se pak tak nějak od kandaulismu oprostili a zcela znormálnili. Na jeden film bych se také nedíval 100x a jedno jídlo nejedl třeba půl roku každý den. Jak to máte vy?
to máš zcela pravdu, pokud má nového šoustače a on chce, abych byl přítomen, tak jsem, ale je to jen dvakrát, nebo třikrát za sebou. Potom už to není takový zážitek. To už mě více bere, když u nich nejsem ale slyším tu šukačku přes dveře. :geek:
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od CuckEss »

Mne přijde nejvíce vzrušující, když mě zamkne do pásu, nachystá se pro milence, ale tak aby jsem nevěděl co má na sobě, nebo jak je upravená pro něj a jde za ním nebo jí zavezu a pak jen čekám.
Ona pak napíše že je a jde a to jsem plný očekávání.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Caroline
Příspěvky: 7
Registrován: sob 20. srp 2016 21:36:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Som HW
Bydliště: Bratislava

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od Caroline »

U nás je to už po tých rokoch tiež rutina, berieme to ako bežnú súčasť života. Máme určité rituály ktoré sa mi páčia a mohli by inšpirovať aj ďalších:
Kúpila som sadu krikľavo červených uterákov a osušiek, ktoré používa výlučne môj priateľ a ktoré permanentne visia v kúpeľni pri našich a neustále pripomínajú manželovi ako to je. Tak isto má pohár s vlastnou kefkou pre prípad že u nás prespí.
Manžel pred každou návštevou umyje kúpeľňu, vymení posteľné prádlo a priateľove uteráky. Keď skončíme a vyjdeme zo spálne do obývačky, utrie sprchovací kút aby nezostali fľaky na skle. Vždy máme sex na jeho strane postele a musí v nej spať do ďalšej návštevy aj so všetkými fľakmi a stopami po nás. Nič neutierame ani nečistíme.
V prípade, že priateľ sa rozhodne prespať, čo je väčšinou cez víkend, manžel sa musí odsťahovať do druhej izby.
Vždy keď niekde ideme spoločne veziem ho v mojom aute ako kedysi detí do školy. Vždy si kupujem o triedu lepšie auto ako má on.
Nesnažíme sa o nejaké násilné ponižovanie, skôr také jemné permanentné pripomínanie jeho úlohy v rodine a to že máme oddelený sexuálny život od rodinného.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od lotos »

mám chuť vykouřit slušnou kládu. Brno. U fotek ženy. SZ
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od martin »

bozihovadko píše: čtv 05. lis 2020 10:00:45 Mispulin: u nás se o tom nemluví. Vím to, že to dělá, že já to nebudu dělat a tak to je. Pořád vyprávět to samé je nesmysl jak píšeš. My to už nevnímáme jako nějaké sexuální hrátky, ale spíš jako životní styl, jestli to lze takto definovat.
Dost trefná definice, taky tomu říkáme životní styl. Před třemi roky náš rodinný přítel plně převzal sexuální život mojí ženušky. On je v našem vztahu samcem a je tedy normální, že ji pravidelně uspokojuje. Často to je z mé strany zcela bez emocí, asi jako když chodí na jógu. Zamykání tomu ale vždy dodá impulz. A to jsme u pravidel, tedy u tématu vlákna.
Žena plně rozhoduje kdy, s kým a jaký sex bude mít. Dříve bývala nějaká omezení, dnes prakticky žádná nejsou. Pravidla máme na trávení času s ním - 1 noc v týdnu, 1 víkend v měsíci a 1-2 týdny v roce (dovolená). Já smím pouze lízat. Jsou výjimečné případy, kdy smím zasunout, ale je to opravdu mimořádka. Právo mám na pravidelné vyhonění, občasné pokouření. Ale o kouření nesmí vědět přítel.
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od Kandaulista531 »

Caroline píše: čtv 05. lis 2020 12:50:00 U nás je to už po tých rokoch tiež rutina, berieme to ako bežnú súčasť života. Máme určité rituály ktoré sa mi páčia a mohli by inšpirovať aj ďalších:
Kúpila som sadu krikľavo červených uterákov a osušiek, ktoré používa výlučne môj priateľ a ktoré permanentne visia v kúpeľni pri našich a neustále pripomínajú manželovi ako to je. Tak isto má pohár s vlastnou kefkou pre prípad že u nás prespí.
Manžel pred každou návštevou umyje kúpeľňu, vymení posteľné prádlo a priateľove uteráky. Keď skončíme a vyjdeme zo spálne do obývačky, utrie sprchovací kút aby nezostali fľaky na skle. Vždy máme sex na jeho strane postele a musí v nej spať do ďalšej návštevy aj so všetkými fľakmi a stopami po nás. Nič neutierame ani nečistíme.
V prípade, že priateľ sa rozhodne prespať, čo je väčšinou cez víkend, manžel sa musí odsťahovať do druhej izby.
Vždy keď niekde ideme spoločne veziem ho v mojom aute ako kedysi detí do školy. Vždy si kupujem o triedu lepšie auto ako má on.
Nesnažíme sa o nejaké násilné ponižovanie, skôr také jemné permanentné pripomínanie jeho úlohy v rodine a to že máme oddelený sexuálny život od rodinného.
Úžasné, fakt moc... Manžel sa smie aspoň pozerať keď si užívate?
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od whatever85_ »

Mispulin píše: čtv 05. lis 2020 9:36:44 Mám jednu zvídavou otázku... Hoši, a když už je to třeba po X-té s jedním milencem, není to vyprávění co s ním dělala už tak nějak jako X-krát obehraná deska? Vždyť to už musí být nuda. za tu dobu jste slyšeli již pár variant jejich sexu, které se neustále opakují. Jak mi popsal jeden z vás, že manželku vozil za milencem, byl u toho na její přání jako divák, protože to ji vzrušovalo a jeho zprvu také, ale jak to bylo stále na jedno kopyto, tak to vyvrcholilo tím, že zatímco jeho žena šukala s milencem, dotyčný je už nesledoval a četl si v časopisech. Když si toho jeho žena všimla, už to přestalo to zahýbání bavit i ji až se pak tak nějak od kandaulismu oprostili a zcela znormálnili. Na jeden film bych se také nedíval 100x a jedno jídlo nejedl třeba půl roku každý den. Jak to máte vy?
Taky mi přijde že lidi mají omezenou fantazii případně partnerku co jí to moc nebere.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od lotos »

whatever85_ píše: stř 06. led 2021 15:32:32
Mispulin píše: čtv 05. lis 2020 9:36:44 Mám jednu zvídavou otázku... Hoši, a když už je to třeba po X-té s jedním milencem, není to vyprávění co s ním dělala už tak nějak jako X-krát obehraná deska? Vždyť to už musí být nuda. za tu dobu jste slyšeli již pár variant jejich sexu, které se neustále opakují. Jak mi popsal jeden z vás, že manželku vozil za milencem, byl u toho na její přání jako divák, protože to ji vzrušovalo a jeho zprvu také, ale jak to bylo stále na jedno kopyto, tak to vyvrcholilo tím, že zatímco jeho žena šukala s milencem, dotyčný je už nesledoval a četl si v časopisech. Když si toho jeho žena všimla, už to přestalo to zahýbání bavit i ji až se pak tak nějak od kandaulismu oprostili a zcela znormálnili. Na jeden film bych se také nedíval 100x a jedno jídlo nejedl třeba půl roku každý den. Jak to máte vy?
Taky mi přijde že lidi mají omezenou fantazii případně partnerku co jí to moc nebere.
proto jsem rád, že žena střídá mrdáče. I já z toho mám užitek.
cudpar
Příspěvky: 27
Registrován: úte 02. čer 2020 10:57:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: nesezdaný pár, kdy ona si tak nějak dělá, co chce a on jí to s láskou toleruje, protože je submisiv

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od cudpar »

martin píše: pon 04. led 2021 22:00:53 ...... Ale o kouření nesmí vědět přítel.
Docela legrace, pokud ti to tedy tak vyhovuje. Když tě tajně kouří, tak je vlastně milenci nevěrná s manželem!
Ale chci se zeptat k těm vašim pravidlům. Jaká omezení pro výběr milence dříve měla a proč už je teď nemá?
Předpokládám, že naopak ty jí musíš být věrný.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 89 hostů