Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od CuckEss »

Ahoj,
zajímalo by mne a možná se inspirovat i ostatní jak to máte doma kdo provozujete HW/cuckold.
Jestli musí cuckold třeba po příchodu HW hned kleknout a čistit obě dírky po celém dnu v práci a hádat jestli byly parohy a když to neuhodne, tak zde je trest a jaký?
Jak to máte s pásem cudnosti?
Zda třeba je pravidlo, že třeba HW 10x s milencem a pak 1x cuckold...
Či máte nějaké kolo štěstí a tam máte položky a je to o náhodě...
Děkuji předem za vaše příspěvky zvyků, pravidel, rituálů apod.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od CuckEss »

Nikdo se ne poděli, třeba pro inspiraci dalších?
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Pitosek_1
Příspěvky: 10
Registrován: pon 31. říj 2016 0:06:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od Pitosek_1 »

Mě žena když se vrátí musí hned podržet, všechno hned povypravět, nejlíp mi to udělat jak jemu. A tak to přetrvává i několik týdnů po schůzce nebo po nějakém úletu po kterém se vždy hned přizná že byla nevěrná. Baví mě a moc mě bere šukat její projetou kundicku.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

klícka

Příspěvek od lotos »

hodně tu jsou vidět klícky a to se mě stalo osudným. Když jsem je ukazoval ženě, tak jednu koupila v sexshopu a když šuká doma s jiným, budu si ji muset nasadit, což dříve nebylo a mohl jsem za poslechu šukání přes dveře dobře pohonit. To už bude minulost a já si přijdu o své dobré a spokojené pocity.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od bozihovadko »

Nevím jestli jsou to nějaké rituály nebo pravidla, ale asi ano i když je to u nás už běžná věc.
V první řadě, jsem zamčený, s tím, že není žádoucí abych se udělal. Kundičku mojí ženy smím ochutnat jen s čůráním, normálně mi nedovolí jí lízat, jen když potřebuje čůrat. Smím jí líbat nohy jak chci já a když mi chce dovolit víc, tak smím lízat zadeček. A v neposlední řadě, spím u jejích nohou, mám otočený polštář a usínám s její nožkou na tváři.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: klícka

Příspěvek od CuckEss »

lotos píše: stř 04. lis 2020 20:37:05 hodně tu jsou vidět klícky a to se mě stalo osudným. Když jsem je ukazoval ženě, tak jednu koupila v sexshopu a když šuká doma s jiným, budu si ji muset nasadit, což dříve nebylo a mohl jsem za poslechu šukání přes dveře dobře pohonit. To už bude minulost a já si přijdu o své dobré a spokojené pocity.
Já takto tomu přítomen nebyl, ale měl jsem na sobě birdlocked pico a vezl jsem mojí HW okolo půlnoci autem k milenci. Tak jsem jí nechal a jel domů.
Po cca hodině mi napsala, že jde domů a šla od něj pěšky cca okolo kilometru, no a to nastala zvrat...
Jak jsem v páse dokázal vydržet, tak teď to nešlo, dostal jsem takovou erekci a měl jsem ho v páse se staženou předkožkou a ostrny se zabodli do lehce ztopořeného zaluda jak to jen dovolila mu klec.
Různě psala kde je a že se mám těšit... Ale i když to byly parohy již několikáté, tak mi bušilo srdce měl jsem ho až v krku.
Psala že mám čekat nahý. Přišla pomohl jsem jí z oblečení, dala mi pusu a tam to bylo ta typická vůně penisu na jejich rtech, dole se to šíleně plnilo au au.
Pak jsem si klekl, otočila se vystrcila zadek a já se zabořil k lízání a tam vůně kondomu, dole to praskalo snad a ty ostny au...
Pak mne uvázala na posteli a snažila se sundat pás... Sssss
A ta vůně ze rtů toho jejího milence ummmm
Pak mi vše vyprávěla a u toho jsem měl 3pokazeny organismus a nakonec jsem jí z toho vzrušení 2 x ještě ošukal
rekordy: bez orgasmu 74 dní
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od CuckEss »

bozihovadko ty to máš také dost striktní co?
rekordy: bez orgasmu 74 dní
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od bozihovadko »

CuckEss píše: čtv 05. lis 2020 8:20:34 bozihovadko ty to máš také dost striktní co?

Jj, tak jak to má být ;)
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od Mispulin »

Mám jednu zvídavou otázku... Hoši, a když už je to třeba po X-té s jedním milencem, není to vyprávění co s ním dělala už tak nějak jako X-krát obehraná deska? Vždyť to už musí být nuda. za tu dobu jste slyšeli již pár variant jejich sexu, které se neustále opakují. Jak mi popsal jeden z vás, že manželku vozil za milencem, byl u toho na její přání jako divák, protože to ji vzrušovalo a jeho zprvu také, ale jak to bylo stále na jedno kopyto, tak to vyvrcholilo tím, že zatímco jeho žena šukala s milencem, dotyčný je už nesledoval a četl si v časopisech. Když si toho jeho žena všimla, už to přestalo to zahýbání bavit i ji až se pak tak nějak od kandaulismu oprostili a zcela znormálnili. Na jeden film bych se také nedíval 100x a jedno jídlo nejedl třeba půl roku každý den. Jak to máte vy?
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Jaké máte HW/cuckold pravidla a rituály

Příspěvek od bozihovadko »

Mispulin: u nás se o tom nemluví. Vím to, že to dělá, že já to nebudu dělat a tak to je. Pořád vyprávět to samé je nesmysl jak píšeš. My to už nevnímáme jako nějaké sexuální hrátky, ale spíš jako životní styl, jestli to lze takto definovat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Capri a 15 hostů