Zadaná Barbora 4453

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
BigM64
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 05. úno 2015 14:09:53

Re: Zadaná Barbora 4453

Příspěvek od BigM64 »

Tuzexsex píše: pát 27. lis 2020 20:27:07
BigM64 píše: pát 27. lis 2020 19:53:42 Našel jsem na netu hřích mládí mojí bývalé milenky. To, proč tak dobře šukala jsem pochopil už kdysi dávno a rychle. Tohle byl jenom důkaz. Ovšem video je starší, z doby jejího pobytu v zahraničí, její přízvuk a jazykové schopnosti vlastně zakrývaly její původ. Bylo to docela rajcovní, vidět ji, jak posloužila 4 velmi dobře vybaveným chlápkům. Dnes už je jinde a jedná se o jednu z ředitelek významné nadnárodní společnosti. Občas si to video skouknu jenom tak pro potěšení a pro vzpomínku.
Dej sem Link
Spíše vyberu nějaké screenshoty. Nemám moc chuť otevírat to tu přespříliš. Něco vyberu.
Bambusák
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. črc 2022 15:15:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zadaná Barbora 4453

Příspěvek od Bambusák »

Nejspíš už to tu moc lidí neuvidí, pokud někdo, ale tohle je real. S tou holkou jsem dva týdny pracoval když k nám na chvíli nastoupila. Moc příjemná slečna co se velmi ráda bavila o svých zážitcích a zkušenostech. Vše co řekla ve videu, tedy i ten přítel, řekla mě napřímáka. I různé jiné peprnosti a experimenty. Ke castingu se přímo nepřiznala a ani nevím jak na to přišla řeč, ale nic nevyvrátila a podívala se takovým tím pohledem co to potvrdil. Takže pak google, že jo a bum byla to ona. Bylo to minulý rok v dubnu 🙂
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek a 88 hostů