Rozhodování

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Lol18
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. bře 2019 18:07:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Rozhodování

Příspěvek od Lol18 »

Ahoj všichni, stojí předemnou důležité rozhodnutí a rád bych od vás slyšel názor. Mám přítelkyni na které mi záleží, ale ta o jiném nechce ani slyšet. Ozvala se mi byvalka o které vím že by do toho s radostí šla ... když jsme spolu chodili tak se cucala i s mým kamošem.. nám všem je 18. Co myslite?
homeoffice16
Příspěvky: 5
Registrován: pon 15. črc 2019 23:35:07
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: slobodná

Re: Rozhodování

Příspěvek od homeoffice16 »

jedna vec je uchylka a druha laska milujes ju tak žeby si uchylku vedel dat bokom? mozno by bolo fajn jej o tom povedat a nechat rozhodnutie na nu
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Rozhodování

Příspěvek od MlsnáKoza »

Já myslím, že v tomto věku, kdy ještě neznáte ani sami sebe, je těžké dělat zásadní rozhodnutí s přesahem do budoucnosti. Rozhodni se, co chceš- lásku nebo chtíč? Chtíč časem vyšumí. Lásku můžeš rozvíjet. Času máš dost a dost....
Pavca72
Příspěvky: 69
Registrován: sob 30. pro 2017 12:07:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozhodování

Příspěvek od Pavca72 »

Vrtulko, za moudrou jsem se tu dlouho považovala já. Když to tak čtu, tak jsem jenom koza bezoárová.
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Rozhodování

Příspěvek od MlsnáKoza »

Pavca72 píše:Vrtulko, za moudrou jsem se tu dlouho považovala já. Když to tak čtu, tak jsem jenom koza bezoárová.
Díky kočko za kompliment, ale až později jsem si všimla, že jdu s radou tak trochu pozdě. Ale možná by autor mohl dát vědět, jak se nakonec rozhodl.... ;)
Lol18
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. bře 2019 18:07:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozhodování

Příspěvek od Lol18 »

Omlouvám se, že jsem tady nebyl. Už jsem nečekal, že by mohl někdo reagovat. Rozhodl jsem se pro svoji přítelkyni, kterou miluju a kterou nechci kvůli sexuálnímu chtíči ztratit. Nicméně díky za všechny vaše názory :)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Rozhodování

Příspěvek od MlsnáKoza »

Lol18 píše:Omlouvám se, že jsem tady nebyl. Už jsem nečekal, že by mohl někdo reagovat. Rozhodl jsem se pro svoji přítelkyni, kterou miluju a kterou nechci kvůli sexuálnímu chtíči ztratit. Nicméně díky za všechny vaše názory :)
Myslím, že ses rozhodl dobře. A třeba se přítelkyně časem trošku uvolní.... ;) Držím vám palce!
Lol18
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. bře 2019 18:07:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozhodování

Příspěvek od Lol18 »

MlsnáKoza píše:
Lol18 píše:Omlouvám se, že jsem tady nebyl. Už jsem nečekal, že by mohl někdo reagovat. Rozhodl jsem se pro svoji přítelkyni, kterou miluju a kterou nechci kvůli sexuálnímu chtíči ztratit. Nicméně díky za všechny vaše názory :)
Myslím, že ses rozhodl dobře. A třeba se přítelkyně časem trošku uvolní.... ;) Držím vám palce!

Myslím, že se začíná uvolňovat :) byla teď na dovolené, kde se rozhodla ukazovat na pláži jiným klukům nahoře bez a dole shrnuté plavky jak to jen šlo :D plus mi k tomu napsala že je tak nadržená že by se tam nechala klidně vymrdat nějakým jiným když by něco měla v sobě :D hádám že to je v každé .. akorát potřebují čas aby na to přišly :D
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Rozhodování

Příspěvek od MlsnáKoza »

Čas a jistotu, že to co chceš, ji zpětně nevyčteš :)
Lol18
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. bře 2019 18:07:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozhodování

Příspěvek od Lol18 »

Nevyčtu :D jsem na ni pyšný a jsem rád za to jaká je :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: i-i, mgahamlet a 83 hostů