Záchrana manžela sexem......

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od KarelK1968 »

boardx píše: úte 05. bře 2019 10:32:31 Je to možná off topic k tomuto tématu, ale mám kamarádku, která zažila pravé, nefalšované znásilnění. 3 chlapi si ji brali všemi způsoby. V životě prý nezažila takové orgasmy jako tam.
Tak to měla kliku že se to na ni nepodepsal a není v Bohnicich
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od boardx »

Ano, jistěže
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Mispulin »

A to se divím, že dotyčný ponížený manžel hned po válce neskončil u RG a ze msty neznásilňoval Němky a neponižoval jejich staré. No, nevím, ale já bych to neunesl a kdyby mne pustili, za odměnu bych manželce nechal chalupu nebo byt i se zařízením a někam zmizel do lesů, třeba k partyzánům, a běda kdyby mi nějaká mladší Němka padla do pazourů. Ano a po válce bych se ofiko rozvedl. A to nejsem ročník 1900. Oko za oko, zub za zub.
Samotář
Příspěvky: 16
Registrován: sob 02. led 2021 18:24:05
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Samotář »

Vážení,
Ten úvodní příběh je skutečný a týká se atentátu na Heydricha. Skrývali jednoho z parašutistů. Odehrálo se tam pro nás zajímavých věcí více. Na druhou stranu chápu, že když věděli, že jdou na smrt, chtěli si užít života. On se s ní po válce rozvedl a žili každý sám. Ona musela, bohužel i sexuálně, sloužit našim tajným službám v zahraničí. Po dlouhém přemlouvání, příběh potvrdila a rozvedla do šíře. Jméno se dá dohledat. Upřímně? Pokud nezradila a obětovala sebe, což se potvrdilo, jinak by dostala provaz, tak bych ji z vděčnosti nosil na rukou a líbal všude kde si přeje.

Jsem rád, že žijeme v míru a máme relativně velkou svobodu! A stejně si ji často neumíme užít správně.

Užívejte si s rozumem a snažte se dávát radost
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Anpoenitet »

Mispulin píše: pon 22. čer 2020 9:30:17 A to se divím, že dotyčný ponížený manžel hned po válce neskončil u RG a ze msty neznásilňoval Němky a neponižoval jejich staré. No, nevím, ale já bych to neunesl a kdyby mne pustili, za odměnu bych manželce nechal chalupu nebo byt i se zařízením a někam zmizel do lesů, třeba k partyzánům, a běda kdyby mi nějaká mladší Němka padla do pazourů. Ano a po válce bych se ofiko rozvedl. A to nejsem ročník 1900. Oko za oko, zub za zub.
Zvrácené uvažování, ale co už...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek a 78 hostů