Záchrana manžela sexem......

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Retistran »

Realita je realita, ale ta má své mantinely. Já si umím skvěle libovat ve fantaziích, tam je vše možné, ať už různé konkrétní situace, nebo že i extrém je vzrušující a pozitivní. Mým koníčkem je historie a kdysi jsem narazil na článek, který nemůžu nalézt, ale dobře si jej pamatuji. Stal se katalyzátorem mnoha mých masturbačních představ. Jednalo se o skutečný příběh 24 leté ženy, manželky, která zachránila manžela. Už si přesně nepamatuji, zda byl při něčem chycen, či zapojen v odbojové skupině, nejspíš to první, nicméně on i jeho manželka skončili na výslechu u gestapa. Protože to byla žena mladá a pohledná, zalíbila se veliteli na dané služebně. Velitel, protože nebyl žádné zvíře, ale nejspíš relativně normální chlap, jí nabídl obchod. Jejího manžela stále vyslýchali a samozřejmě mu hrozilo i zastřelení (pro to se nechodilo tehdy daleko). Onen velitel, němec, jí nabídl záchranu manžela za sex. Ona popisovala, že nebyla žádná nezkušená holka, ale žena, která měla zkušenosti se sexem i před manželstvím (tehdy to bylo nejspíš nutnější zmínit než dnes) a proto jí nedělala taková představa velké problémy. Byla prý zprvu nervózní, ale onen velitel jí nabídl cigaretu, čaj, kávu a vedl s ní konverzaci, dost možná byl do ní trochu platonicky zamilovaný. Jeho jemné chování její nervozitu potlačilo, když to vycítil, tak si ji svlékl a měl s ní sex. Pak se to stalo ještě jednou, ale to už ji ponížil, když jí po sexu nařídil, aby zůstala vystříkaná ležet s roztaženýma nohama a nechal otevřené dveře na chodbu, po které zrovna z výslechu odváděli jejího manžela.......
Opravdu splnil slib a oba vyvázli bez újmy. Nicméně po válce se s ní manžel rozvedl (zřejmě neunesl její znesvěcení jiným, dovedu si představit, že pro chlapa narozeného kolem r. 1900 musel být ten samotný sex s jiným obrovské morální trauma).

Od té doby si často představuji podobné scénaře se svojí partnerkou. A pravda, vzrusuji me i násilnější představy. Je tady někdo, kdo si takových představ také užívá? Je dobré si v realitě užívat toho, co je příjemné v realitě, ale nebránit se pro nějaká tabu zajimavějším představám, ať už jakýmkoliv.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od RemusA4 »

Retistran píše:Realita je realita, ale ta má své mantinely. Já si umím skvěle libovat ve fantaziích, tam je vše možné, ať už různé konkrétní situace, nebo že i extrém je vzrušující a pozitivní. Mým koníčkem je historie a kdysi jsem narazil na článek, který nemůžu nalézt, ale dobře si jej pamatuji. Stal se katalyzátorem mnoha mých masturbačních představ. Jednalo se o skutečný příběh 24 leté ženy, manželky, která zachránila manžela. Už si přesně nepamatuji, zda byl při něčem chycen, či zapojen v odbojové skupině, nejspíš to první, nicméně on i jeho manželka skončili na výslechu u gestapa. Protože to byla žena mladá a pohledná, zalíbila se veliteli na dané služebně. Velitel, protože nebyl žádné zvíře, ale nejspíš relativně normální chlap, jí nabídl obchod. Jejího manžela stále vyslýchali a samozřejmě mu hrozilo i zastřelení (pro to se nechodilo tehdy daleko). Onen velitel, němec, jí nabídl záchranu manžela za sex. Ona popisovala, že nebyla žádná nezkušená holka, ale žena, která měla zkušenosti se sexem i před manželstvím (tehdy to bylo nejspíš nutnější zmínit než dnes) a proto jí nedělala taková představa velké problémy. Byla prý zprvu nervózní, ale onen velitel jí nabídl cigaretu, čaj, kávu a vedl s ní konverzaci, dost možná byl do ní trochu platonicky zamilovaný. Jeho jemné chování její nervozitu potlačilo, když to vycítil, tak si ji svlékl a měl s ní sex. Pak se to stalo ještě jednou, ale to už ji ponížil, když jí po sexu nařídil, aby zůstala vystříkaná ležet s roztaženýma nohama a nechal otevřené dveře na chodbu, po které zrovna z výslechu odváděli jejího manžela.......
Opravdu splnil slib a oba vyvázli bez újmy. Nicméně po válce se s ní manžel rozvedl (zřejmě neunesl její znesvěcení jiným, dovedu si představit, že pro chlapa narozeného kolem r. 1900 musel být ten samotný sex s jiným obrovské morální trauma).

Od té doby si často představuji podobné scénaře se svojí partnerkou. A pravda, vzrusuji me i násilnější představy. Je tady někdo, kdo si takových představ také užívá? Je dobré si v realitě užívat toho, co je příjemné v realitě, ale nebránit se pro nějaká tabu zajimavějším představám, ať už jakýmkoliv.
Me se takova predstava libi. Nebo neco takove ,ze ja nekde neco udelam nebo si udelam u nekoho dluhy a dostanu nabidku ze se to vsechno da vymazat kdyz si ten clovek kterymu dluzim pujci moji zenu jak bude chtit.ona by o nicem nevedela a on by se o ni snazil nejdrive normalne, ze ji pozve nekam na veceri a pak chce sex a kdyz ona odmitne tak si ji veme nasilim a poradne ji ponizi
Uživatelský avatar
JeDa
Příspěvky: 44
Registrován: pon 08. zář 2014 10:31:16
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od JeDa »

Retistran píše:Už si přesně nepamatuji, zda byl při něčem chycen, či zapojen v odbojové skupině, nejspíš to první, nicméně on i jeho manželka skončili na výslechu u gestapa. Protože to byla žena mladá a pohledná, zalíbila se veliteli na dané služebně...
Nevím, jestli je to ono, ale popisuješ tu v podstatě scénu z českého filmu "Operace Silver A" s Klárou Issovou.
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od petr10000 »

Tento článek jsme taky četl ale už nevím kde
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od boardx »

Na tom příběhu je vzrušující ta představa, že té ženě se to vlastně zalíbí, vzruší jí to a docílí orgasmu většího než kdy se svým mužem. Další nádherným momentem té představy je ponížení muže, který se dívá na čerstvě vymrdanou ženu. A třetím vzrušivým momentem je to, že to toho muže vzruší.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od vinklar »

Myslím, že tento článek vyšel tak před třemi lety v sobotním Právu. Také jsem to četl.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Retistran »

boardx píše:Na tom příběhu je vzrušující ta představa, že té ženě se to vlastně zalíbí, vzruší jí to a docílí orgasmu většího než kdy se svým mužem. Další nádherným momentem té představy je ponížení muže, který se dívá na čerstvě vymrdanou ženu. A třetím vzrušivým momentem je to, že to toho muže vzruší.
Nebo ji to nevzruší, ale minimálně z toho sexu nedělá vědu, přehodnotí v mimořádné situaci svoji morálku a zjistí, že chvilkové spojení dvou obyčejných orgánů přece nemůže nic znamenat, neroztahá se jí a ani neošoupe - a ještě v zajetí třeba zachrání sexem sebe a přítele od hladu, výměna těla za přežití.
Nebo je vzrušující představa, že sama za zády partnera začne někoho svádět z vlastní iniciativy. Právě proto, aby se s partnerem dostala na útěk/zachranila mu zivot/ zajistila jim lepsi zachazeni apod.
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od boardx »

Je to možná off topic k tomuto tématu, ale mám kamarádku, která zažila pravé, nefalšované znásilnění. 3 chlapi si ji brali všemi způsoby. V životě prý nezažila takové orgasmy jako tam.
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Lucka »

jo to popisuje hodně holek a zažila sem to i já, je to hrozně divný a ponižující, když děláš co nechceš a s kým nechceš je to vlastně hnus ale tělo mluví uplně jinak a ještě ti nadělí ta´kovej orgasmus kteý člověk leta nezažil a nebo několik orgasmů za sebou což jinak nemívám. Podle mě je mimo jiné i toto jeden z důvodů proč to holky v drtivé většině nehlásí...
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Záchrana manžela sexem......

Příspěvek od Retistran »

Lucka píše:jo to popisuje hodně holek a zažila sem to i já, je to hrozně divný a ponižující, když děláš co nechceš a s kým nechceš je to vlastně hnus ale tělo mluví uplně jinak a ještě ti nadělí ta´kovej orgasmus kteý člověk leta nezažil a nebo několik orgasmů za sebou což jinak nemívám. Podle mě je mimo jiné i toto jeden z důvodů proč to holky v drtivé většině nehlásí...
O tomto nic nevím, ale mám ten pocit, že se to seriózně někde řešilo, že se to stává. Nicméně hodně zase bude záležet na okolnostech, když tě někde v parku srazí náslník palicí a začne ti ho tam strkat nasucho, až budeš krvácet z pochvy, tak to asi ne :-(. Ale kolikrát ta holka může být vlhčí... když po cestě myslela na krásného chlapa, nebo jde od milence :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jarko, zrzek2311 a 97 hostů