Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Subiiv
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. říj 2016 22:23:44
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

Příspěvek od Subiiv »

Terdsa píše:A mě se zas slovo kundicka líbí, já to třeba nechápu jako označení pro děti. Kdy dětem říkáte že maji kundicku, snad prcku ne? To samé kozičky, to pro mě není označení malejch prsou, prostě kozičky kozičky, klasický označení zvrhlika. :-) já zas nemám moc rád slovo jako kunda, to uz je pro mě narozdíl od kundicky hanlivé. Nebo to pouziju v trochu drsnější fázi sexu, pribehu .... A vagína, pindík a tak. Jako je to divné, ale jsou i případy kdy se to dá použít. Třeba pro cuckolda, jako urážka jeho "náčiní". Hele, myslím že co člověk to jinej názor, jsou i lidi kteří slovo vagína používají normálně. Třeba u nás frčí pro ocas označení i chcák, protože se nám zdálo označení curak slabé, jelikož je to odvozeno od slova čůrat. :-)
My hovoríme mušlička a tej zadnej dietke orchidejka. Asi nic objavného, ale aspoň pohoda
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

Příspěvek od hisak »

Velkost 2-3 je ideal.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

Příspěvek od Mispulin »

Retistran: takže když nesmíš používat vulgarismy musíš říkat třeba: Miláčku, nyní ti dám ruku do rozkroku na vulvu, podráždím ti klitoris a pak ti zavedu penis do vagíny a tam ti s ním budu atakovat uterus, abych dosáhl svého orgasmu, načež ti na uterus ejakuluji sperma. :lol:

Na Valašsku prcnout, znamená prdnout tj. že prcat = prdět. To mám od manželky, která je odtamtud.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

Příspěvek od Retistran »

Mispulin píše:Retistran: takže když nesmíš používat vulgarismy musíš říkat třeba: Miláčku, nyní ti dám ruku do rozkroku na vulvu, podráždím ti klitoris a pak ti zavedu penis do vagíny a tam ti s ním budu atakovat uterus, abych dosáhl svého orgasmu, načež ti na uterus ejakuluji sperma. :lol:

Na Valašsku prcnout, znamená prdnout tj. že prcat = prdět. To mám od manželky, která je odtamtud.
Ad 1. Ani ne, nerikame tomu nijak, proste to delame. Nebo ji reknu, ze ji to “tam” strcim apod. Kdyz me prosi, abych jo vystrikal, rika mi “strikej, strikej do me” - jak prosté že?
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Malá prsa a nesnasenlivost urcitych pojmu....

Příspěvek od boardx »

Komunikace při akci, kdy je žena vzrušená je odlišná od normální komunikace. V takovém případě ji vzrušují silnější slova. Když jí říkám, že je šukací děvka, nadržená kurva apod., tak z toho doslova teče. V normální hovoru by mi za to asi dala přes hubu.... děvka jedna :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Paida, Pedro47 a 82 hostů