Musí se žena nechat znásilnit?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od marteza »

Mispulin píše: čtv 03. led 2019 16:54:20 Nedávno psali, že 4 čmoudi v Německu bezuzdně napadali obyčejné lidi. Na nádraží zbili do krve 13 letého kluka, pak nějakého chlapa, co se jej zastal srazili pěstí a zkopali, nějaké holce nadávali do kurev a takto pokračovali po cestě městem V Německu je zákaz nosit nůž, to je trestné. U nás ne. Už x let u sebe stále nosím bajonet. Kdybych viděl, že někoho bijí, nezasahoval bych, ale až by si to namířili ke mě, já bych se tedy nedal. Klidně bych je pobodal. jenže vím, co by následovalo. Byl bych obviněn, že jsem je napadl já a né oni mne a dostal bych za pokus o vraždu (v lepším případě za ublížení na zdraví pěkný flastr. ještě bych byl vláčen tiskem jako xenofob a rasista. To by bylo u nás a teď si vemte v Německu či Rakousku... Vždyť tam je, stejně jako ve Švédsku zákaz negativně psát o migrantech ze Čmoudova... To samé platí zde! Nejdříve se musíte nechat zabít a pak si můžete stěžovat. Pokud v Německu či asi i v Rakousku není dotčná napadená dostatečně multikulturně uvědomělá, tedy sama neroztáhne nohy, je vinna!!!
Evropa je na ruby. Panebože, jestli existuješ a vidíš to, dej, ať se EU konečně rozpadne, ať si tamti na západě mají ty své přistěhovalce, ale ty postav neproniknutelnou zeď, aby sem nemohli.
VNěmecku ne, v Británii. To je přesně k na... Napsat něco, co má hlavu a patu, a vyšperkovat to nepravdou. Tím jsi to celé shodil.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

Pokud vím i v Německu je trestné mít u sebe nůž typu dýky. U nás můžeš mít třeba samurajský meč, protože to není střelná zbraň. V Británii je to ještě přísnější a je zajímavé, že čmoudi si z toho nic nedělají a na lidi utočí noži, viz před pár dny ve Skotsku. Tak čím jsem to shodil?
No, nebude to dlouho trvat a začne se to mydlit, jako v teď v Dijonu ti Arabáči a Čečenci i s kalachy. A policie to nezvládne a protože i policajti mají rodiny, jimž by mohlo hrozit nebezpečí, na čí stranu se asi přidají, co myslíte?
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od marteza »

Mispulin píše: sob 27. čer 2020 10:51:19 Pokud vím i v Německu je trestné mít u sebe nůž typu dýky. U nás můžeš mít třeba samurajský meč, protože to není střelná zbraň. V Británii je to ještě přísnější a je zajímavé, že čmoudi si z toho nic nedělají a na lidi utočí noži, viz před pár dny ve Skotsku. Tak čím jsem to shodil?
No, nebude to dlouho trvat a začne se to mydlit, jako v teď v Dijonu ti Arabáči a Čečenci i s kalachy. A policie to nezvládne a protože i policajti mají rodiny, jimž by mohlo hrozit nebezpečí, na čí stranu se asi přidají, co myslíte?
Shodil jsi to tím, že jsi napsal, že se nesmí nosit nůž. Teď jsi to opravil: Nesmí se nosit nůž jako útočná zbraň. Pro mě (a nejsem sám) článek, který obsahuje nepřesnost, ztrácí význam a celkem ho pomíjím. Nehledě na to, že malé zalhání shazuje význam takového textu.
Když napíšeš, že se nesmí nosit nůž, představím si třeba malou "rybičku". Tu samozřejmě nosit můžeš, takže to někdo použije jako argument a Tebe i s tím článkem pošle někam.
K těm konfliktům: Oni se místní policajti k nikomu nebudou k nikomu přidávat. Spíš se budou koukat stranou. Šancí jsou jednotky z jiné části země. Pořádkové jednotky pro zvládání demonstrací nosí kukly, protiteroristické taky, a časem je možná začnou nosit všichni.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

Rybička nebo švýcar není nůž, to je nožík. Když slyším nůž myslím lovecký nůž, dýka, tesák, výsadkářský, vyhazovací. Nožíčky a nožíky nepovažuji za zbraň. K tomu na čí stranu se poldové přidají jsem myslel, kdyby vypukly nepokoje a la občanská války. Třeba dnes v USA ve venkovských městečkách vznikly domobrany nejen s loveckými puškami, ale i automatickými útočnými puškami AR-15, M-16 apod. To co se třeba děje v USA dnes paradoxně nahání Trumpovi voliče, protože i ti mírumilovní váhaví voliči demokratů mají dnes strach a čím dál více se volá po silné ruce. To je ideální pro nástup diktatury. Ale v západní Evropě se to mydlit bude, dříve nebo později a pak sbohem EU. Ještě k nám budou emigrovat bílí ze západu a tam zavládne islám.
Leck
Příspěvky: 112
Registrován: ned 22. črc 2018 18:35:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Leck »

Tady se debata trochu vzdálila původní myšlence, myslím. Mám k tomu jeden poznatek a to, ze se mi žena přiznala, že ji dříve vzrušovala představa znásilnění od nějakýho starýho hnusáka . A při té představě si tu píču samozřejmě honila možná stále honí. ..Je to zapeklité ☺
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od marteza »

No vidíš, jak Tě někdo může krásně poslat do háje, teď složitě vysvětluješ, co si tím nožem vlastně myslel.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

marteza: Tak mě pošli do háje, já svůj bajonet nosím u sebe už skoro 40 let a na tom nic měnit stejně nebudu. Před nějakými 12 lety jsem si za to blahořečil, když kolem 23. hodiny na mě v jedné postranné uličce vybafli dva a šermovali břitvou a chtěli prachy. No, pohled na bajonet je uklidnil. Pochopili, že by to bylo pro ně těžké sousto. neříkám, že jsem se nebál, ale kolena se mi nerozklepaly.

Leck: Jasně, že ženy tajně sní o tom, že by je někdo znásilnil a vzrušuje je to třeba při masturbaci s robertkem. Jenže 98% jich by to in natura zažít nechtěla, takže to nepřekročí hranice snů a představ.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od marteza »

Něco jako ta scéna k Krokodýlu Dundee? Ovšem to byla komedie.
Hlavně jsem vůbec nepochopil smysl debaty. Začal jsi debatou o Německu a z toho jsi vycouval. Co se týče bajonetu, každý policejní psycholog Ti řekne, že se máš radši ukrýt, utéct před nebezpečím. Postavit se mu? Kdo chce, tak tě sejme. Že jednou za čtyřicet let...
Smyčec? Obyčejně sebou dva až tři nosívám.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

A - na kecy policejních psychoušů kálím. Když už jsem tomu byl tváří v tvář, kam bych se asi ukryl? A pak, jsem zásady, že grázlům se neustupuje! jasně, mohl jsem narazit na kosa, ale nikde není řečeno, že i když mne nakonec zabije, že ho nezraním a to by se mu těch pár stovek v mé peněžence strašně vyplatilo. Vraždy se u nás naštěstí odhalují, tak by šel hačat. A že co by mi to bylo platné, že on by seděl, ale já byl pod drnem? Nic, ale stejně tam musíme. Taky je možné nosit pistolku na vodu a v ní kyselinu sírovou. Vypálí očka a už mne neidentifikuje
B - Ti policejní psychouši radí také ženám, raději neodporovat, neprovokovat křikem a obranou, takže nechat se ošukat a pak to ohlásit. Kreténi!
C- Nevím proč slovíčkaříš. U mě je rybička či zavírací švýcar nožík. To není nůž. V opačném případěTo bys musel do té kategorie nožů pojmout i příborový nebo třeba zalamovák nebo i štěpařský nůž (s tím jde dobře přetnou stehenní tepna). Zkrátka, je to tam v Anglii i Německu banda stupidních idiotů, když vydávají takové zákony. Naštěstí nežiji ani v Britanistánu, ani ve Frankistánu a ani v Germanistánu, kde mají čmoudi vše dovoleno a původní obyvatelé se musí bát.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od marteza »

Už si se vyvstekal?
Co se týče původní otázky: Žena se podle mě nemusí nechat znásilnit a taky se nenechá. Leda snad v případě, že nějaké školačce hodný strýček vysvětlí, že je to pro její dobro.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti