Musí se žena nechat znásilnit?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

To jsi viděl asi málo cestopisů a dokumentů o ženách, co se provdaly do arabských zemí. Ten chlap většinou tu holku nebije, dokud je vše v pořádku. Všechny je popisují jako nejhodnější na světě. Dokud se s ním nerozhodnou rozejít. To pak třeba vyndá nůž a bodne ji. A souvisí to právě s kulturními rozdíly mezi námi a nimi.

U nás se takové věci dějí výjimečně. Tam je to skoro pravidlo.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Jinak tento Syřan doklady měl a i papíry vyřízené, takže uz by asi v té vaší karanténě nebyl. Všemu zlu na světě se zabránit nedá. Naopak by se na něj hodilo to co jsem navrhoval o trestných činech. On už nějaké spáchal, takže by za mě měl o azyl přijít a dávno měl být doma.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

Ne, moje představa o karanténě rozhodně není, že cizinec přijde bez papírů, usměje se, řekne že je z Iráku, v mobilu nemá žádné vlajky islámského státu, tak dostane razítko a má papíry. Já bych ty lidi izoloval třeba na 5 let a nechal bych je projít kurzem života u nás, psychotesty, atd. Pokud by během těch 5 let nespáchal ani jeden přestupek, potom bych ho pustil mezi lidi.

Samozřejmě ta vazba by byla příšerně drahá, takže by ten tábor musel být pracovní. Tam by se také ukázalo, jestli je ten člověk schopen někdy v životě pracovat, nebo přišel jenom pro dávky.
Naposledy upravil(a) dark dne pon 14. led 2019 18:51:14, celkem upraveno 1 x.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Ale ona věděla jaký je když na něj už před tím podala trestní oznámení. Proto nechápu jak se k němu mohla vrátit. A jak říkám není jediná.

Jinak u nás se že žárlivosti dějí taky zvěrstva. Také často končí něčí smrtí bohužel. Ale jako jeden z nejhorších mi přijde tento případ

https://www.novinky.cz/clanek/divku-v-j ... kna-186232

Brutální a už vůbec nechápu proč ti dva ho pak nezastavili
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

To všechno by se dalo řešit u nich. Mohli by pracovat na obnově své země. Sejmou biometrické údaje a hned by se vědělo, kdo to je. I když by neměl jediný doklad. Způsoby existují, ale muselo by se s nimi jednat jako s lidmi, kteří po nás něco chtějí, ne jako bychom jim my něco dlužili.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Pokud je dáte na ostrov. Kde se budou tísnit a defakto nebudou moci žít běžným životem, tak skutečně nepoznáte jak se budou chovat. A psychotesty často vůbec nefungují. Nehledě na to, že těch pět let by se nemohli zúčastnit práce? Co školy? Financování by bylo nesmírně drahé. Tudíž efektivita nula, ale zlé lidi by jste tak stejně nepoznal. Jen by se k nám dostali o pět let déle
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

dr25 píše:Ale ona věděla jaký je když na něj už před tím podala trestní oznámení. Proto nechápu jak se k němu mohla vrátit. A jak říkám není jediná.

Jinak u nás se že žárlivosti dějí taky zvěrstva. Také často končí něčí smrtí bohužel. Ale jako jeden z nejhorších mi přijde tento případ

https://www.novinky.cz/clanek/divku-v-j ... kna-186232

Brutální a už vůbec nechápu proč ti dva ho pak nezastavili
No vidíš, takový bordel se tady u nás děje. Nedokážeme se postarat o 3x trestaného čecha, ale budeme si tady cpát další lidi o kterých nic nevíme? Je toto správné?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Biometrické údaje souhlasím. Ty bych nekompromisně bral a dělal databázi. Což jsem mimochodem také psal když jste se ptal na mé řešení. A právě spojit to s tím, že spáchají nějaký trestný čin a azyl zbohem. Protože teď často u nás zůstávají i přesto, že už spáchaly několik činu.

Proto říkám, že bordel se děje všude. A jinak nikdo o nikom nic v dnešní době neví. Nebo vy víte, že já nejsem taky psychopat co by dokázal vraždit? Jak by jste to poznal. Rozeznat se to nedá bohužel u nikoho.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

dr25 má pravdu s těmi psychotesty. leckterý psychopat jimi projde levou zadní a žádný psycholog ani psychiatr na něm nepozná, co je zač. Psychopati jsou na jednu stranu bezcitní, nedokáží se ztotožnit s pocity oběti, ale umí vše důkladně do detailu promyslet a mají vysoké IQ. To co v sobě skrývají na nich nepoznají ani ti, co jim jsou blízcí. Každopádně by měli být vyexpedováni všichni, kteří se tu (myslím v celé EU) něčeho dopustí. Také by každý uchazeč měl podepsat závazný dokument, že bude respektovat zákony hostitelského státu a zvyklosti jeho obyvatel. A že bere na vědomí, že porušení bude trestáno vedle soudního trestu i vyhoštěním. Tzn. žádné mnohoženství, žádné sňatky s dívkami pod 15 let. Šátky bych babám nechal, ale žádné nikáby jen s průzorem na oči.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

Volební právo pro přistěhovalce je taky diskutabilní věc.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: psq a 76 hostů