Musí se žena nechat znásilnit?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

dr25 píše:Jaká řízená invaze? A kdo ji podle vás řídí proboha? Nehledě na to, že už dávno příval uprchliku padl na stejná čísla před onou krizí. A nebojte opravdu za to nic nedostávam. Jen jsem slušně chtěl ukázat i jiný pohled založený pokud možno na doložitelných faktech a číslech.
Konkrétní jméno ti logicky nikdo nedá. Jistě že bych si mohl jako ty vyhledat různá "fakta" na internetu a odkazovat se na ně, ale já se narozdíl od tebe řídím vlastním rozumem a mé názory jsou vyústěním informací z více zdrojů.
Ty si přečteš nějaký tobě blízký názor a dohledáš si k němu grafy, abys to odargumentoval. Tak se dělá politika a diskutovat s politikem je zbytečná ztráta času, to už víme z různých politických debat. Politik nepotřebuje hledat pravdu. Politik potřebuje obhájit svůj názor, za kterým stojí konkrétní cíl. Například destabilizace evropy, nebo zdražení tabáku.
A použije k tomu veškeré dostupné argumenty, případně si je nechá vytvořit.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

dr25 píše:Jaká řízená invaze? A kdo ji podle vás řídí proboha? Nehledě na to, že už dávno příval uprchliku padl na stejná čísla před onou krizí. A nebojte opravdu za to nic nedostávam. Jen jsem slušně chtěl ukázat i jiný pohled založený pokud možno na doložitelných faktech a číslech.
Mimochodem, uvědomuješ si, že tady vůbec neřešíme nějakou migračni vlnu? Když máš díru ve střeše a přestane na chvíli pršet, rozhodně to neznamená, že máš po problémech. Kór, když máš plný barák vody. Ale ty tady hýkáš, hurá, přestalo pršet, podařilo se nám vyřešit problém s vodou v obýváku.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

Aby to nezapadlo, velice všem doporučuji přečíst si FAKTA.
dark píše: Tady najdete ten pakt celý
http://aliancenarodnichsil.cz/wp-conten ... akt_cz.pdf

Takto se plánuje řešit migrace. Politici a odevzdaní lidé nám říkají něco úplně jiného.
Nejlepší byl Babiš, který vzbudil dojem bojovníka proti ilegální migraci a ve finále během jednoho dne změnil názor.
Zajímalo by mě, kolik lidí si dodne myslí, že ČR zásluhou Babiše nepodepsala. Schválně to zkuste, zeptat se někoho ve svém okolí, jak to bylo, jestli teda podepsali, nebo ne, když babiš v médiích týden zdůrazňoval, že nepodepíšeme.

Na tom vidíte, že politici nás z téhle krize rozhodně nedostanou. Ti se liší jenom v tom, kdo umí lépe lhát.

A tady je velice hezký článek, kde je ten pakt srozumuitelně a nezaujatě rozebraný.
http://casopisargument.cz/2018/11/22/gl ... erpretaci/
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Nebojte i ja si informace zjišťují na více místech. Média často informace jen osekají o to co hezky zní v titulku. Nejlepším je informace zdvojovat a nebo i více dat si najít. Ještě lépe právě pak hledat data z různých institucí, která se danou tématikou zabývají.

Přirovnání ke střeše je trefné a víte proč z ucpané střechy mám radost? Protože když opravíte onu díru máte čas a prostředky na úklid po tom co vam díra napáchala. Takže je právě čas b nyní vyřešit azylové řízení. Deportace a uzpůsobení azylové politiky aby byla rychlejší.

A ty vaše fakta jsou pořád jen doporučeno. Nikdo zatím neplánuje jejich impletaci do zákonů. A další výhoda je že V4 má protiimigrancni politiku dlouhodobě. Stačí se podívat kolik, že jsme museli přijmout uprchlíků? A protože jsme vydrželi, tak EU nakonec došla i sama k závěru, že kvóty a cokoliv vynucovat je špatně.

https://www.denik.cz/ze_sveta/kvotam-od ... 80629.html

Ale nemá cenu se zde dál hádat, protože evidentně vy svůj názor nezmenite. Já jsem rád, že jsme si o tom slušně podebatovali. A sám jsem se přiučil něco o migraci v Austrálii za což děkuji, protože jsem v této části měl značnou mezeru, kterou jsem si rád vyplnil a přečetl o tom více. Jsem rád informovaný a dokážu přijmout nové poznatky.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

rostak píše: Dark psal o tom, že ta střecha není ucpaná, ale jenom na chvíli přestalo pršet. To je trochu rozdíl.
Přesně tak,. EU zatím jenom plánuje, ale reálně se udělalo prd. Teda pardon, přijal se pakt, kde se dohodli, že z ilegální migrace udělají legální. Takže samozřejmě statistiky ilegální migrace začnou klesat.
Statistikami se manipuluje často. Třeba po výbuchu černobylu byla spousta lidí vystavena nadlimitnímu záření. No tak se zvedly limity a pak se vydala tisková zpráva, že těch ozářených nebylo zase tolik ;)
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Neklesá statistika legální či nelegální migrace. Čísla ukazují počet uprchlíků nezávislé na to zda azyl dostanou či ne :) a sledují čísla už před krizí výpočet je stále stejný neměnili ho podle politiků :)
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

No ale pro výpočet šlo o cestu přes moře :) kudy právě v poslední době nejvíce uprchlíci přicházeli. Autem už to moc dobře nejde. Většina skončí už v Turecku nebo na jiné vnější hranici :) a samozřejmě nebude to nikdy číslo přesné do posledního uprchlíka. Ale to nebylo ani před krizí

A útoky jak uz jsem psal nedělají ty nyní příchozí. Dělají je radikálové co už u nás jsou. Tudíž teroru by uzavření hranic nepomohlo. A pokud by se sem terorista dostat chtěl, tak si najde bezpečnější cestu než přes moře.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Existuje více cest kudy do Evropy. A jak jsem psal hranice nelze 100% hermetické uzavřít. Takže stále i skrze Turecko může několik uprchlíků najít cestu. Jen to nejsou už veliká čísla jako dřív.

Jinak co jsem ještě ted rychle hledal, tak klesají i žádosti o azyl a jejích udělení, takže i to je další náznak, že uprchlíků je méně.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dr25 »

Tím chci říci, že funguji nová opatření. Že už Evropa tolik neláká jako ta země zaslíbená.

A teroristé opakuji vznikají radikalizací lidí co dávno v Evropě žijí. Takže s migrací toho moc společného nemá. Teror by zde byl i bez uprchlíků.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

Pánové, své názory na migraci jsme si vyjasnili, ale ač je to zajímavé téma, na web o kandaulismu je tato dlouhá diskuse poněkud nezvyklá. Paradoxní je, že se na straně schvalovačů migrace a sluníčkářů nezapojili někteří negromilové (nechci jmenovat), zvláště těm submisivním, protože takovým by přece tato migrace měla naprosto vyhovovat. :lol: Ale to jsem jen odbočil. Takže zanechte sporů, stejně nic nevyřešíte. Každý máme svou pravdu, tak proč se tady přít. Prvotní otázka zněla: Proč by se měla nechat žena beztrestně znásilnit od migrantů? Moje odpověď je, že neměla. Násilníka bych nezavíral, protože proč by jej měli v lochu živit daňoví poplatníci, tedy my. Mé řešení je jednodušší. Pokud jde o ilegála či čekatele na azyl, pak vykastrovat a okamžitě vyhostit s doživotní platností. A bude mít po ptákách :lol: Pokud vím, Arabové a vůbec muslimové eunuchy pohrdají, to pro ně nejsou už muži. :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů