Musí se žena nechat znásilnit?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

Musí se žena nechat znásilnit, nesmí se u toho bránit a až potom si může běžet stěžovat na policii?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... izeni.html

Co na to říkáte? Není to jak špatný aprílový žert?
Uživatelský avatar
blr2
Příspěvky: 55
Registrován: stř 18. dub 2018 22:35:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Normální kanda teoretik.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1422

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od blr2 »

Něco podobného může nastat všude. On ji obvinil zcela na základě práva a soudy musí rozhodnout o vině či nevině. Z pohledu selského rozumu je to sice pitomost, ale ta žena určitě odsouzena nebude (nejsem odborník, ale něco takového myslím nastává po použití střelné zbraně). Článek je napsaný bulvárně, protože v případě prokázání viny jí hrozí trest od do a to je tam zmíněno. Pokud by to mělo dopadnout jinak, tak jsme tu opravdu v prdeli (viz. policajt souzený za zastavení fetky na motorce v pražském tunelu), ale věřím, že k tomu nedojde a naopak to povede k používání rozumu a zahození druhého metru.....škoda, že mu neutrhla ptáka. Pak by ten soud asi dával větší smysl....
Rád ukazuju a stejně rád se koukám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cafe
Příspěvky: 167
Registrován: sob 14. lis 2015 21:17:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Cafe »

no, ono těm novinkám.cz kolikrát nejde věřit úplně všechno........ale pokud to je pravda, pak se nám ta evropa dočista zbláznila ( ve vší korektnosti :) )
Cafe
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od fodel »

Mám ve Švédsku sestru tak doporučuji výlet do města Malmö ,pak máte šanci napsat svoje zážtky :D Ségra jeudržovaná šedesátka tak po ní vyřvávali že jí všichni vyšukaj a ať jim dá prachy a že u ní budou bydlet .A to v Malmö nebydlí.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Domkanda »

Jsem se těšil na výživnou extrémní kandaulisticko-cuckoldí diskuzi - a ona politika :roll:
Jinak samozřejmě pitomost - dav by ho měl zlynčovat, aby věděli ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

Pokud jde o Novinky.cz, tak ty jsou multi-kulti sluníčkářsky profláknuté, to je stará věc.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od seedLover »

Mispulin píše:Pokud jde o Novinky.cz, tak ty jsou multi-kulti sluníčkářsky profláknuté, to je stará věc.
To by ale odporovalo tomu, že tam napíšou takový škaredý článek, vrhající stín na ...
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od fodel »

seedLover píše:
Mispulin píše:Pokud jde o Novinky.cz, tak ty jsou multi-kulti sluníčkářsky profláknuté, to je stará věc.
To by ale odporovalo tomu, že tam napíšou takový škaredý článek, vrhající stín na ...
Tak byl reál zřejmě ještě drsnější .
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od Mispulin »

Nedávno psali, že 4 čmoudi v Německu bezuzdně napadali obyčejné lidi. Na nádraží zbili do krve 13 letého kluka, pak nějakého chlapa, co se jej zastal srazili pěstí a zkopali, nějaké holce nadávali do kurev a takto pokračovali po cestě městem V Německu je zákaz nosit nůž, to je trestné. U nás ne. Už x let u sebe stále nosím bajonet. Kdybych viděl, že někoho bijí, nezasahoval bych, ale až by si to namířili ke mě, já bych se tedy nedal. Klidně bych je pobodal. jenže vím, co by následovalo. Byl bych obviněn, že jsem je napadl já a né oni mne a dostal bych za pokus o vraždu (v lepším případě za ublížení na zdraví pěkný flastr. ještě bych byl vláčen tiskem jako xenofob a rasista. To by bylo u nás a teď si vemte v Německu či Rakousku... Vždyť tam je, stejně jako ve Švédsku zákaz negativně psát o migrantech ze Čmoudova... To samé platí zde! Nejdříve se musíte nechat zabít a pak si můžete stěžovat. Pokud v Německu či asi i v Rakousku není dotčná napadená dostatečně multikulturně uvědomělá, tedy sama neroztáhne nohy, je vinna!!!
Evropa je na ruby. Panebože, jestli existuješ a vidíš to, dej, ať se EU konečně rozpadne, ať si tamti na západě mají ty své přistěhovalce, ale ty postav neproniknutelnou zeď, aby sem nemohli.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Musí se žena nechat znásilnit?

Příspěvek od dark »

Mispulin píše:Evropa je na ruby. Panebože, jestli existuješ a vidíš to, dej, ať se EU konečně rozpadne, ať si tamti na západě mají ty své přistěhovalce, ale ty postav neproniknutelnou zeď, aby sem nemohli.
Tohle se bez pomoci velké mocnosti nikdy takové zemi, jako je ČR nepodaří. Od nepaměti lezeme do zadku buď jednomu, nebo druhému. Já osobně si nedělám iluze ani i o jedné straně. Každé velmoci jde o vliv a peníze. Ale je důležité uvědomit si, v jakém stavu je americká ekonomika a co je jejich cílem. Opravdu potřebuji stabilní evropu? Nebo se jim naopak hodí zmatek, který souvisí s ekonomickým chaosem a nezdarem?
Ke které velmoci bychom se dle mého názoru měli přiklonit z toho vyplývá. Samotný pád EU nestačí a pokud bude v zájmu našich spojenců, aby byla evropa destabilizovaná, nikdy se to nestane, protože to jednoduše nedovolí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů