Kde nabídnout manželku na ošukání ?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
setrm
Příspěvky: 134
Registrován: ned 14. pro 2014 5:29:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: stř. čechy

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od setrm »

no já bych na nic nečekal a vlítnul na ni hned jak by mi to dovolila
setrm
Příspěvky: 134
Registrován: ned 14. pro 2014 5:29:58
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: stř. čechy

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od setrm »

pro T67M68
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od mates1 »

Nevim, jestli to patri uplne sem, ale leto se blizi, tak by to mohla byt inspirace, kde predvest svou manzelku. Pekne misto jsou piskovny u Suchdola, krome hlavni plaze asi nenajdete zenu v plavkach a pokud ano, tak bez vrchniho dilu. V odlehlejsich mistech se suka o sto sest. Muzu jen doporucit. Letos tam tu moji budu vystavovat porad...
Hecker99
Příspěvky: 38
Registrován: úte 23. srp 2016 12:39:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Hecker99 »

mates1 píše:Nevim, jestli to patri uplne sem, ale leto se blizi, tak by to mohla byt inspirace, kde predvest svou manzelku. Pekne misto jsou piskovny u Suchdola, krome hlavni plaze asi nenajdete zenu v plavkach a pokud ano, tak bez vrchniho dilu. V odlehlejsich mistech se suka o sto sest. Muzu jen doporucit. Letos tam tu moji budu vystavovat porad...
Děj naky souřadnice něco podrobnějšího
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od mates1 »

Souřadnice nevím, ale když pojedete z Třeboně do Suchdola nad Lužnicí, tak projedete Majdalenou a za cca 3 km napravo je luxusní pískovna o které jsem psal. Ještě jedna je i vlevo, ale tam moc lidí nechodí, je tam už horší voda.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od KarelK1968 »

mates1 píše:Souřadnice nevím, ale když pojedete z Třeboně do Suchdola nad Lužnicí, tak projedete Majdalenou a za cca 3 km napravo je luxusní pískovna o které jsem psal. Ještě jedna je i vlevo, ale tam moc lidí nechodí, je tam už horší voda.
Jo na Cepu je pěkně chtěl jsem dát mapku ale nějak mi tu nejde vložit obrázek.
Uživatelský avatar
dckandaul
Příspěvky: 158
Registrován: úte 25. črc 2017 7:11:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Na amaterech mame profil Messalina-
Bydliště: ustecko

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od dckandaul »

Ahoj Minulý týden jsme strávili páteční odpoledne ve wellness v Babylonu v Liberci. Saunovací v procedur je tam opravdu nespočet. Jen škoda že zrušili tak zvané amorovy komnaty které se daly zavřít z druhé strany. Nicméně míst na zašití je tam pořád dost Ať už jsou to intimnější a nebo větší odpočívárny. Větší odpočívárny mají jakoby plánovitě uzpůsobené vyhrivane betonové lůžka ze kterých je parádně vidět na ostatní.( v této odpočívárně jsme měli také štěstí na jednoho kterému se parádně postavil při pohledu na mou odhalenou lehce vyzývavě odpočívají manželku. Jen škoda že nově příchozí přerušili parádní masturbační divadlo)

Jako poslední proceduru jsme si zvolili Hamann kde ležela manželka na vyhřátém mramorovém stole obalená mýdlovou pěnou. Ale byli jsme oba zády ke dveřím když jsme dostali nabídku na pomoc a s její masáži. A to jsme už pak odmítli ,bylo pozdě a za chvilku se končilo.


Takže abych to shrnul v Babylonu se už nedá jen tak zašukat ale předvíc partnerku a na nějaké osahávání tam prostor pořád je.
Obrázek
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od Mildas »

ertccc píše:Kde jsou ty kabinky v Brne?
Promiň že píšu tak pozdě kabinky v Brně jsou na plotni, ale tam je to takový obyčejný až špinavý ale nemusí si sedat na sedačku a je tam dost tma jestli se stydite a druhe dark_cat myslím ze pricni najdeš na internetu dejte vědět rad vás doprovodim
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od ertccc »

Jak to tam chodi?
trilfkus
Příspěvky: 202
Registrován: úte 01. zář 2015 18:04:53

Re: Kde nabídnout manželku na ošukání ?

Příspěvek od trilfkus »

ahoj tak to jsme to v tom Babylonu stihli na poslední chvíli, byli jsme tam v březnu a pěkně sme si to v komnatach užili a nebyli jsme jediní ,co je navštívili
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Mason, Publicflashing a 83 hostů