Anonymní zásilka

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
pascudnosti1
Příspěvky: 113
Registrován: pon 11. pro 2017 10:33:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Dlhodobo uzamknutý...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1272

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od pascudnosti1 »

Aj ja by som šiel do toho....A až taký problém dať svoju adresu nemám. Všetko je o dôvere. Je tu niekto zo Slovenska? Kto by to bol ochotný vyskúšať, niečo na výmenu?
NenormalnyChalan
Příspěvky: 102
Registrován: ned 25. čer 2017 16:20:00
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1456

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od NenormalnyChalan »

Ahoj, aký je presne Tvoj problem? Chceš Ty posielať a ostať v anonymite? (To sa dá) alebo chceš aby Ti niekto posielal ale nech nevie Tvoju adresu?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od seedLover »

Anonymně poslat není problém. Ale anonymně dostat zásilku je už horší.
Jako aby odesilatel nevěděl komu to posílá
A nejlépe samozřejmě aby byli anonymní oba
pascudnosti1
Příspěvky: 113
Registrován: pon 11. pro 2017 10:33:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Dlhodobo uzamknutý...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1272

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od pascudnosti1 »

Myslím, že to sa nedá, aby boli obaja v anonymite. Ak je dôvera, nie je problém dať adresu a takisto vedieť adresu toho druhého. Všetko je samozrejme na dohode. A ide o to, na čom sa dohodnú, čo bude dotyčný posielať a ďalšia vec, čo prijímateľ s tou danou vecou spraví. Nebol by som proti spraviť aj fotky, ktoré by potom mohli byť zverejnené.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od seedLover »

pascudnosti1 - plácáš hlouposti a když k tomu nemáš co říct, tak nepiš, je to zbytečné. To vím i bez tebe, že když budu někomu věřit, tak mu můžui dát svou adresu, na to nepotřebuju abys mi radil. Ten člověk kterému to chci poslat je nějaká veřejně známá osoba. Nejsou všichni traktoristi z JZD nebo skladnící v malé fabrice. Jsou lidi u kterých když si dáš jejich jméno vyhledat tak se ti ukáže fotka starosty, ředitele nějakého podniku, nebo třeba podnikatele. Takoví lidi nestojí o to, aby si někdo dohledal, že si kupují na netu kalhotky, vylizují použité šprcky, nebo si nechávají mrdat starou. Tobě to třeba nevadí, ale ten člověk s tím má problém, tak to respektuj a neraď mi takové kraviny.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od seedLover »

A jestli si chceš s někým něco vyměňovat tak si založ svoje vlákno, já tady řeším jenom tu logistickou stránku věci :-)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od Domkanda »

seedLover píše:.... To vím i bez tebe, že když budu někomu věřit, tak mu můžui dát svou adresu, na to nepotřebuju abys mi radil. Ten člověk kterému to chci poslat je nějaká veřejně známá osoba. Nejsou všichni traktoristi z JZD nebo skladnící v malé fabrice. Jsou lidi u kterých když si dáš jejich jméno vyhledat tak se ti ukáže fotka starosty, ředitele nějakého podniku, nebo třeba podnikatele. Takoví lidi nestojí o to, aby si někdo dohledal, že si kupují na netu kalhotky, vylizují použité šprcky, nebo si nechávají mrdat starou. Tobě to třeba nevadí, ale ten člověk s tím má problém.
Ses nějak polepšil - píšeš smysluplné příspěvky :lol:

Na všechno je řešení, ale to řešení často stojí nějaké prachy:
Podobný problém jsem řešil kdysi dávno, když jsem neměl anonymní mobil, neměl jsem mail. Přesto jsem přes Annonci hledal třetího do trojky. Nechtěl jsem, aby mi volali domů, nechtěl jsem jim dát adresu.

Prvním řešením bylo poste restante - ale stejně jsem jim musel dát alespoň mé pravé jméno a nevím, jestli to stále funguje

Druhým řešením bylo pronajmutí P.O.Boxu na poště:
Potom může být adresa třeba Jan Novák, Kunda s.r.o. (jakákoliv firma, nebo bez firmy) P.O.Box 111, pošta Praha 1. Pro poštu není důležité jméno, ani název firmy, doručila to prostě na POBox. V době, kdy jsem to používal, to stálo kilo měsíčně, dnešní ceny neznám. Samozřejmě zrovna pošta Praha 1 má POBoxy často všechny obsazené a tlouct se pravidelně na poštu, která je mimo vaše cesty, je opruz.

Třetím řešením je kamarád, který si vás dá na schránku - to jsem si netroufl kvůli tomu kamarádovi :lol: ale chodila mi jednu dobu pošta k inzerátem nalezené cizí babě, která bydlela blízko a přivydělávala si tím. Neznala mé jméno, jen můj obličej a předávala mi poštu, protože měla mnou vymyšlené jméno na schránce

Čtvrtým řešením, které tehdy ještě nefungovalo, je virtuální sídlo firem - zase komerčně placená věc, kdy za tebe profifirma přejímá poštu.

Nepotřeboval jsem ale nic posílat fyzicky, takže mé problémy vyřešil příchod mailů a předplacených karet na mobilu

Kdo nechce utrácet, tak tomu zůstává snad už jen mrtvá schránka na hřbitově :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od KarelK1968 »

seedLover píše: stř 12. zář 2018 23:17:26 Nevíte někdo, jak se dá poslat anonymní zásilka?
Chtěl bych poslat třeba kondom, nebo prádlo, ale abychom oba byli anonymní? Dá se to nechat poslat na poštu, že bych si to vyzvednul na přepážce? Nebo poradíte jak? Pokud bysme to vymysleli mohli bysme si posílat prádlo od manželek nebo třeba postříkat a poslat zpátky a nebo kondom a tak.
PO. Box
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od confi »

Můžeš třeba přes zásilkovou. Jméno a adresu si můžeš vymyslet. Stačí jen mail a číslo mobilu. E-mail a předplacenou kartu si zříď jen pro tento účel.
Alex1993
Příspěvky: 86
Registrován: stř 13. čer 2018 17:09:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1547

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od Alex1993 »

Pokud hledáš parťáka, jsem tvůj člověk. 😁
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů