Anonymní zásilka

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
teoretik123
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21. črc 2018 0:47:24
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od teoretik123 »

confi píše: ned 21. čer 2020 15:07:52 Můžeš třeba přes zásilkovou. Jméno a adresu si můžeš vymyslet. Stačí jen mail a číslo mobilu. E-mail a předplacenou kartu si zříď jen pro tento účel.
Přesně tak, nechal jsem si poslat zásilku přes Zásilkovnu, na předplacenou SIMku, s vymyšleným jménem a adresou. V zásilkovně chtěli PIN, co mi přišel na mobil. Podle mě ale takto nejde anonymizovat odesílatel, to Ti ale nevadí, ne?
Baalis
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 12. zář 2019 14:02:40
Role muže: je BULL

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od Baalis »

confi píše: ned 21. čer 2020 15:07:52 Můžeš třeba přes zásilkovou. Jméno a adresu si můžeš vymyslet. Stačí jen mail a číslo mobilu. E-mail a předplacenou kartu si zříď jen pro tento účel.
Přesně tak. na telefon ti potom zašlou PIN zásilky pro vyzvednutí. Jenomže poslední dobou vyvstává jiný problém po tom průseru s Covidem a to je ten, že většinou neumožňují jinou platbu než převodem z účtu nebo předem kartou. a to už tak anonymní není...
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od iZdeneek »

Myslim, ze pokud to podas osobne na zasilkovnu a zaplatis na miste ( pripadne online coz prijemce nevidi ) tak muzes uvest fiktivni jmeno odesilatele, stejne tak fiktivni jmeno prijemce , jen cislo mobilu musi byt spravne a uvest misto zasilkovny kde si to dotycny vyzvedne pod fiktivnim jmenem , ale se spravnym PINem . Stejne tak ti to pak odesle zpet 😉
Kyblyk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. dub 2020 12:04:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od Kyblyk »

Na Slovensku mame vola sa to balik na postu. Dava sa len meno a priezvisko a email.Posles to hociktoru postu na ktorej sa dohodnete. Odosielatel pozna len meno adresata a aj to moze byt myslim si vymyslene. Ide o cislo zasielky.
Aresex
Příspěvky: 16
Registrován: ned 03. črc 2016 15:26:10
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od Aresex »

confi píše: ned 21. čer 2020 15:07:52 Můžeš třeba přes zásilkovou. Jméno a adresu si můžeš vymyslet. Stačí jen mail a číslo mobilu. E-mail a předplacenou kartu si zříď jen pro tento účel.
https://www.zasilkovna.cz/mezi-nami/
cuckjan
Příspěvky: 138
Registrován: sob 19. zář 2020 20:28:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Anonymní zásilka

Příspěvek od cuckjan »

podle.mne by šlo přes po box poslat ty budeš mít číslo po boxu ale nebudeš vědět jméno
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Zubejda a 38 hostů