Partner/ka nemá chuť na sex

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

To není hezké čtení, co zde pisete o tom jak suka jinde.. A to ani pro jako kandaulistu. Jak jsem psal zde před tím. Nevěře vždy bude nevěrou. Tohle je prostě chlapi na picu. Úplně ji slyším, jak ji to řekne, nebo napíše ten dopis a ona se rozbreci, bude mu říkat, že ta to může on, protože se jí nevěnoval, že byla pořád sama, s dětmi, stereotyp atd atd a skončí to konverzaci, kde mu prostě řekne, ze to je jeho vina... Nechci být pesimista, ale toto nebude dobře, toto se neodpouští. Chápu, že v tom jsou děti, že je to těžké, ale je třeba myslet převážně na sebe.. Žijeme jen jednou a ty nejsi ten kdo to zkurvil.. Každopádně ať to nějak zvládneš..
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

Pujcovanimanzelky píše:To není hezké čtení, co zde pisete o tom jak suka jinde.. A to ani pro jako kandaulistu. Jak jsem psal zde před tím. Nevěře vždy bude nevěrou. Tohle je prostě chlapi na picu. Úplně ji slyším, jak ji to řekne, nebo napíše ten dopis a ona se rozbreci, bude mu říkat, že ta to může on, protože se jí nevěnoval, že byla pořád sama, s dětmi, stereotyp atd atd a skončí to konverzaci, kde mu prostě řekne, ze to je jeho vina... Nechci být pesimista, ale toto nebude dobře, toto se neodpouští. Chápu, že v tom jsou děti, že je to těžké, ale je třeba myslet převážně na sebe.. Žijeme jen jednou a ty nejsi ten kdo to zkurvil.. Každopádně ať to nějak zvládneš..
Tak trochu má výhodu v tom, že ví v čem na něho nadávala ve zprávách tomu chlapovi, takže se na takové argumenty může připravit, ale že vše bude chtít na něj hodit, nepochybuji.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Domkanda »

beethowen píše:“Pred 10 mesici se nam narodil prcek a zatim je po sexu.” Tak proto jsem radil, že má ještě vydržet, že to bude OK.
Přiznám se, že to nechápu.
My jsme dvakrát nuceně přečkali šestinedělí a šli jsme do toho, chtěli jsme to hned oba ... Už se nepamatuju, ale předpokládám, že protože to v šestinedělí nešlo klasicky, tak byl alespoň orál ...

Desetiměsíční pauza mi přijde strašná ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

Jak to píše fodel. Prostě řekni, že jsi měl s kýmsi, ale to že jí neprozradíš, příchozí telefonát, kde jsi byl upozorněn na to, že tě manželka podvádí a že jestli jsi takoví trouba, že ti to nevadí?!
Možná se sesype a přizná, ale třeba bude tvrdit že to je kec, pomluva, že se jí chce někdo pomstít a podobně. Tak jí řekni, žes to také tak zprvu viděl, ale dle hesla důvěřuj, a zjistil, že ale prověřuj jsi zapátral že z tebe dělá vola. Ano, navrhni jí rozvod a vystěhování se za milencem. Hlavně nesmíš být měkota a musíč být tvrdý a nekompromisní. Třeba se bude k tobě lísat, bude slibovat že to ukončí a pak už nikdy...,Nevěř jí. Nevěra je nevěra. Jednak z tebe dělá blbce a pak si tě očividně neváží a asi ani nemiluje, když je tohohle schopna. Pošli ji do oběhu. Nevěra = zrada, podvod, dělání z poškozeného pitomce. Pro to já mám jediný trest a tím je bodlo.
Řekni jí: Tak se mnou šukat nechceš a straníš se mě jako bych byl prašivý a jemu, staršímu chlapovi dáš???!!! Jsi kurva, všech kurev futral. Sbal si saky paky a padej, už tě nechci vidět až u soudu!!!
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od MlsnáKoza »

Domkanda píše:
beethowen píše:“Pred 10 mesici se nam narodil prcek a zatim je po sexu.” Tak proto jsem radil, že má ještě vydržet, že to bude OK.
Přiznám se, že to nechápu.
My jsme dvakrát nuceně přečkali šestinedělí a šli jsme do toho, chtěli jsme to hned oba ... Už se nepamatuju, ale předpokládám, že protože to v šestinedělí nešlo klasicky, tak byl alespoň orál ...

Desetiměsíční pauza mi přijde strašná ...
Věř mi, že hormony jsou sfiňa v jakémkoliv období. Na druhou stranu je třeba si uchovat aspoň špetku zdravého rozumu a nedovolit, aby nechuť nepřerostla v jiný prů.....švih ;) Jenže to už pak není o hormonech, ale o povaze člověka.....
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

No jo, jasně, hormóny po porodu se ženskou zacvičí a třeba na sex nemá chutě. Jenže když partnera odmítá s tisíci výmluvami a zatím se dá dohromady třeba se sousedem, manželovým nebo nějakým svým kamarádem tak dalece, že s ním začne šukat a manža musí mít chudák ohon na ruční pohon, tak to už nejsou hormóny, ale proradnost, vychcanost a totální selhání. Já vím, najdou se tací, kteří to strpí a trpí nebo to zlegalizují tím, že ona jim to prostě přizná a oni to blahosklonně tolerují. Prostě červená karta, konec, bodlo a ať táhne. Jestliže je děcko ještě takhle mrňavé, tak to nepocítí citově. A i kdyby, to má chlap dělat kvůli děcku pitomce, vše financovat a být hodný, zatímco jeho madam se bude dál s někým kurvit???
Petpe, promysli si to a konej!!!
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od cuckpig »

Každá situace se dá řešit, stačí jen chtít.
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Tuzexsex »

Ty kozy jsou boží
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od fodel »

ojedute81 píše: Zvykam si na samotu. Skoda tech koz. rad bych je podvazoval
Najdí si kamarádku s výhodama ,a je jich dost co to mají obráceně kdy by rádi a není o ně zájem.
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Kalon »

To je sice možné řešení,ale ne trvalé.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů