Partner/ka nemá chuť na sex

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

Když si takovou najde a zaonačí to tak, aby se to ta jeho dozvěděla, pozná jak to mají. Když bude žárlit a udělá mu scénu a on bude vědět, že jí na něm ještě záleží (pokud to tedy nebude vyloženě z její strany jen strach o korýtko a dobré bydlo u něho), nebo bude nezájem a pak je jasné, že ho má ona u zadele a takový vztah dál udržovat nemá perspektivu. Navíc, když mu ona udělá scénu, tak on může udělat scénu zase jí a všechno co ví na ni vybalit s tím, že si to začala ona tak ať drží hubu. Třeba jí to trkne a nechá toho, a nebo né a just v tom bude pokračovat, takže pak jedině postavit mezi dveře a s rozběhem kopnout do prdele.
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Kalon »

Doporučuji si při tom kopání nebrat boty s úzkou špičkou :D
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

fodel píše:
ojedute81 píše: Zvykam si na samotu. Skoda tech koz. rad bych je podvazoval
Najdí si kamarádku s výhodama ,a je jich dost co to mají obráceně kdy by rádi a není o ně zájem.
Pánové, nechci být moralista, ale pokud si někoho najde, není to jen nevěra? Podle vašich rad je to na sbalením kufrů...
Není to jednoduché, z vlastní zkušenosti vím, že potřeba je i každého jiná. I já jsem byl vždy na nějaký čas odstaven a moje potřeba byla o moc větší než jakou jsem dostával, ale hledat kamarádku s výhodami jsem nechtěl! Pokud nechce, můžete vymýšlet cokoliv a ona to stejně brát nebude. Většinou se probere impulsem odjinud. A buď se chytne za nos a uvědomí si, že chlapa zanedbává a nebo si někoho najde ..
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

rostak píše:Potvrzuji že najít si někoho pomáhá. Kanda je obecně vnímám jako looser který nemá na nic jiného než čekat doma a klepat se jako ratlík. Žádná by o něj nezavadila a žena se logicky nesnaží - kdo by se bál o staré, rezavé kolo.

Jakmile pocítí, že to není diagnóza a vše se dá změnit, že i kanda dokáže zaujmout jinou, hezkou a slušnou babu, tak najednou nastanou změny ! Ale samozřejmě nesmíte být čuráci o které by žádná ani omylem nezavadila. Je třeba na sobě trochu makat, nezabývat se jen vylizováním semene a vydržováním kurvičky co na vás sere. Je třeba myslet i na sebe a efekt se dostaví ,-)
Jo jo to potvrzuju. Musí zkrátka nesmí si být chlapem tak moc jistá!
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od MlsnáKoza »

rostak píše:Potvrzuji že najít si někoho pomáhá. Kanda je obecně vnímám jako looser který nemá na nic jiného než čekat doma a klepat se jako ratlík. Žádná by o něj nezavadila a žena se logicky nesnaží - kdo by se bál o staré, rezavé kolo.

Jakmile pocítí, že to není diagnóza a vše se dá změnit, že i kanda dokáže zaujmout jinou, hezkou a slušnou babu, tak najednou nastanou změny ! Ale samozřejmě nesmíte být čuráci o které by žádná ani omylem nezavadila. Je třeba na sobě trochu makat, nezabývat se jen vylizováním semene a vydržováním kurvičky co na vás sere. Je třeba myslet i na sebe a efekt se dostaví ,-)

Nestává se to často, ale dnes s tebou Rošťáku musím souhlasit. I o duší kandu, ale jinak chlapa s velkým CH může být velký zájem. Mám to doma a občas se nestačím divit :lol: Ale jen já vím....... ;)
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

Jasně, to je slovo do pranice. Nesmí si být chlapem jistá. Pokud odmítá sex, musí pro to mít nějaké opodstatnění a dá se to přece rozumě po vzájemné komunikaci řešit. Jenže pokud se jen vymlouvá a zatím jí někdo jiný protahuje tajně kundu, co s takovou? To pak opodstatněním musí být jedině odpor k partnerovi, neláska k němu, její pocit, že kdyby dala partnerovi, tak vlastně bude nevěrná milenci. To ovšem s kandaulismem absolutně nesouvisí a v manželství je to na rozvod. Bohužel, právě ty, co mají doma hodňousy, obětavce, tolerantní chlapy a zamilované trouby, kteří nejen že nevidí a neslyší, ale ani nechtějí vidět a slyšet, tak právě ti jsou snadnou obětí její nevěry. Jenže když se takový chlap vzchopí, začne o sebe dbát a najde si "kamarádku", tak nevěrnice začne žárlit ve své obavě ze ztráty zázemí a dobrého bydýlka. Né doprošování se, né sexuální loudění, né snažení se snášet nevěrnici modré z nebe, ale vyléčit ji jinou babou. A pokud léčba nezabere, tak s pánem bohem...
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od MlsnáKoza »

Není nutné hledat hnes společnici, aby si chlap zvýšil skóre. Stačí se jen nechovat se jako hňup a zachovat si určitou dávku testosteronu. Ať si kdo chce co chce říká o rovnoprávnosti a gender kecy, ale když se chlap chová jako chlap a žena jako žena, obvykle to mezi nimi pak funguje tak, jak má. Je to chemie, která funguje už tisíce let..... :-*
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

Mlsná koza je nejen sexy, ale i realitka napsala to moc hezky. Zkrátka chlap musí mít pro ni koule. Pak funguje vše jak má
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od MlsnáKoza »

Golie píše:Mlsná koza je nejen sexy, ale i realitka napsala to moc hezky. Zkrátka chlap musí mít pro ni koule. Pak funguje vše jak má
Díky :-*
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

Ona je stará známá věc, že starý kurevník je na svou ženu žárlivý . On na ni sere, ale jen do té doby než se oni jiný ometák začne zajímat. A tohle pochopitelně platí i v opačném gardu. Když by ale nežárlil/la, pak to může znamenat je to, že už mu je partnerka či partner u prdele a pak je veškerá snaha z jejich strany už marná. U těchto proutníků či nevěrnic je to také takové to: Já můžu, ale ty nesmíš.. Normální chlap či žena si tohle ale líbit nenechá. Subík či subka, parodie na chlapa ala rohožka však ano a ještě si u toho mlaská :lol: Tam není co řešit.
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Kanda1111, Mason, Publicflashing a 71 hostů