Partner/ka nemá chuť na sex

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
beethowen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. črc 2019 18:06:57
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od beethowen »

Tak to jsme si potom nerozuměli. Já jsem reagoval na dotaz, kde tazatel píše: “Pred 10 mesici se nam narodil prcek a zatim je po sexu.” Tak proto jsem radil, že má ještě vydržet, že to bude OK.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Mispulin »

Jasně, ale deset měsíců je už docela dlouhá doba. Netvrdím, že by měli denně šukat, ale přece jen tu a tam se přece nějaká ta chvilka najde i když jasně, takhle malé dítě bývá kazišuk. No ony to baby mají různé. Někdy mají na sex větší chuť než před těhotenstvím a jindy zase naopak. Bohužel, když se v jejich mysli stane manželský sex jakousi přetrpěnou povinností, pak to stojí za prd.
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od petp »

No v mobilu jsem nasel, jak si pise se starsim chlapem, oba ho zname. Nemluvila o nem nikdy moc hezky. Co jsem se ale docetl, tak ji skladal komplimenty, jsk je hezka, jak ji to slusi. Ona mu sla nepokryte naproti. Dame smajliky, pusinky, srdicka.....nedal jsem na sobe nic znat. Vyckavsl jsem a uziral se. Pri dalsich navstevach jejiho mobilu byla casto komunikace smazana. Trvalo to par tydnu...pak se s nim vychrapala
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Kalon »

A jak ses to dozvěděl, že se s ním vychrápala?
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od petp »

Z jejiho mobilu. Psala, ze ho jeste ted citi a kdy se potkaji znovu...
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Kalon »

No je to složité s těma našema ženskýma. Zažil jsem něco podobného, trvalo to víc jak rok,a popravdě, nikdy se to nevrátilo do normálu.
petp
Příspěvky: 145
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od petp »

U nas je to tri mesice. Za tu dobu jiz bylo milion vymluv, proc se mnou nemuze mit sex. Spi jen s nim. Jezdi za nim. Kontroluji ji pradlo a poznam, kdy neco bylo...
Kalon
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Kalon »

Měl jsem to obdobně, dlouho jsem taky nic nedal na sobě znát, ale jednou jsem vybuchl a vše jsem jí řekl. Nakonec to přiznala
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od fodel »

petp píše: Za tu dobu jiz bylo milion vymluv, proc se mnou nemuze mit sex.
Napiš si udavačskej dopis ,jako že ho poslala nějaká ženská (ať si nemyslí žes jí špehoval) nebo jí řekni žes jí po tom dopisu hlídal aby ses ujistil že je to nesmysl ale že jsi tohle nečekal ,a pak jí řekni ať se sbalí a že jí nebudeš bránit v jejich lásce ,to pak bude divení když jí ten její vysvětlí že s ní a manželkou nemůže žít společně :lol:
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Partner/ka nemá chuť na sex

Příspěvek od Golie »

fodel píše:
petp píše: Za tu dobu jiz bylo milion vymluv, proc se mnou nemuze mit sex.
Napiš si udavačskej dopis ,jako že ho poslala nějaká ženská (ať si nemyslí žes jí špehoval) nebo jí řekni žes jí po tom dopisu hlídal aby ses ujistil že je to nesmysl ale že jsi tohle nečekal ,a pak jí řekni ať se sbalí a že jí nebudeš bránit v jejich lásce ,to pak bude divení když jí ten její vysvětlí že s ní a manželkou nemůže žít společně :lol:
Jo jo, že to víš a tolerovat nebudeš, musí vědět. Jen tě teď využívá. Klidně jí to řekni, jak píše fodel, ale rozhodně na ni udeř (verbálně!!!). A nenech se natlačit do situace, že za to můžeš ty, že to nebo ono ...
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: marek43 a 76 hostů