Voní Vám pot té vaší?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od dark »

Narazil jsem tady na větičku o tom, že parohacikovi84 jeho janka voní. A tak mě napadlo se zeptat, jak to máte vy ostatní? Když já ucítím pot mojí lásky, tak mi ihned ztvrdne. Nemusím ji ani vidět. Samotná vůně je tak vzrušující, že bych z toho stříkal. Myslím si, že to vyovídá o tom že je to ta pravá
teak
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. črc 2017 20:40:27
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od teak »

vona je samozrejme dolezita. ale zase netreba to prehanat :D mne voni aj moj pes a nestvrdne mi z toho :D
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od dark »

Mi třeba můj pes smrdí a měl jsem partnerky které mi vyloženě smrdely tak vím ze to není automatická věc
xmarth
Příspěvky: 22
Registrován: úte 06. zář 2016 11:10:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od xmarth »

Me rozhodne respektive je pro me tak prijemny ze ho ani nevnimam, naopak malo ktera jina zeny mi voni.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od pepe »

Souhlasím, moje mi voní i večer. Jsou ženy, které i když na pohled jsou moc hezké, jejich pot mě úplně štípe v nose a poslal bych je do sprchy. Četl jsem nějaké články o tom, že když se lidé před milováním osprchují, tak ze sebe smyjí ty feromony a připravují se tím o část rozkoše a vjemů.
teak
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. črc 2017 20:40:27
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od teak »

trochu som sa pustil do patrania :D bude to asi fakt dolezitejsie ako som predpokladal...

http://www.coherer.org/pub/mhc.pdf
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od pepe »

teak píše:trochu som sa pustil do patrania :D bude to asi fakt dolezitejsie ako som predpokladal...

http://www.coherer.org/pub/mhc.pdf
Já moc anglicky neumím nešlo by napsat ve zkratce o čem to je?
teak
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. črc 2017 20:40:27
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Voní Vám pot té vaší?

Příspěvek od teak »

pepe píše:
teak píše:trochu som sa pustil do patrania :D bude to asi fakt dolezitejsie ako som predpokladal...

http://www.coherer.org/pub/mhc.pdf
Já moc anglicky neumím nešlo by napsat ve zkratce o čem to je?
v skratke, vedec nechal nosit 40 muzov tricka dva dni bez toho aby sa umyvali alebo pouzivali deodoranty ci parfemy. potom tie tricka vlozil do krabic a nechal zeny aby si podla vone vybrali muza co nosil tricko. a tie zeny si vybrali vzdy muza ktory mal imunitny system co najviac rozdielny od tych zien, co zabezpeci dietatu lepsiu imunitu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Publicflashing a 85 hostů