KORONAvirus + kandaulismus?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od exkandaulista »

Ať reč nestojí, mají teď vaše milované se svými milenci aspoň virtuální sex?
Lizatpicku
Příspěvky: 37
Registrován: pát 10. čer 2016 16:11:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od Lizatpicku »

Vsetkym uzamknutym a podobne postihnutym co nesukaju vlastnu zenu dala korona sancu znovu objavit v sebe chlapa a poriadne vytrtkat tie vase neverne pice a kludne vam do uska mozu sepkat nejake real pribehy co zazili z milencami nic nie je krajsie ako ked zenou ktoru milujes dobre vytrkas a dosiahnete spolocny orgazmus vtedy sa naplni jedna z veci co robia vztah vztahom tak bud chlap zostan doma a vytrkaj svoju zenu poriadne a znovu najdi to co ta volakedy robilo chlapom kym si sa nestal zamknutym chujom co caka ako pes pri nohach svojej zeny kym sa vrati vytrtkana domov😀
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od bozihovadko »

Moc dobře si uvědomuji, že tohle je pořádný průser, nelze to brát na lehkou váhu, ale trochu pro odlehčení něco přidám.

Známe to všichni. Na všem, i na tom špatném je potřeba najít něco pozitivního. Jako třeba, když jdete parkem a šlápnete do hov...exkrementu, není potřeba se hned čílit, ale být vděčný, že jste nezakopli a nespadli do toho hubou (mlsná koza samozřejmě tlamičkou nebo co to nosí pod mejkapem). Nebo když si v práci k svačině dáte 20 deka vlašáku, jen vám v krámě zapomněli říct, že už je čerstvý čtrnáct dní a vy díku tomu máte srač...průjem jako řemen. I zde se dá na tom najít něco pozitivního. Třeba, že jste to stihli na záchod doběhnout včas i se sevřenými půlkami. No a teď tady máte tenhle moribundus19. Musíme všichni nosit roušky. Tfuj. Nepříjemné, často nepraktické, zvlášť pro brejlovce a podobné slepejše. Ale i tady se dá najít cosi pozitivního. Fetišista si při troše fantazie přijde s dobře ušitou domácí rouškou na své. Všude se mluví o tom, že čím více vrstev, tím lépe. Mimochodem, včera mě pobavil výzkum z ČVUT, jejich závěr totiž, velmi zjednodušeně, byl, že více vrstev ano, ale jen tolik, aby jste se tím nedusili. To jako fakt na tohle potřebuju vejšku? No já jsem obyčejná lopata a taky jsem došel ke stejnému závěru. Ale to jsem odbočil, o tom jsem nechtěl psát. Jako úchyl každým coulem, fetišista jsem dovedl více vrstev roušky k dokonalosti. Je pravda, pomohlo mi k tomu, že i moje žena je stejně zvrhlá jako já. Řeknu vám, je to hodně vzrušující, bavit se s kolegou v práci, pozdravit prodavačku na pokladně v krámě, na benzínce a celou tu dobu cítit vůni své ženy, protože nikdo netuší, že pod rouškou mám schovaná její včerejší tanga. Ale z praktických důvodu doporučuji pouze tanga, velké bavlněné bombarďáky pod roušku budete schovávat velmi těžko. To je to pozitivní co jsem na roušce našel já, ale určitě nošení roušek ocení hlavně ženy. Žádné brzké vstávání, aby se stihli namalovat, natáhne roušku, vezme si tmavé brýle a je nalíčená. No neberte to. A další pozitivní věc, tedy jen pro nás zadané. Buďme rádi, že už bty své horší, lepší polovičky máme doma. Víte jak to mají dnes ti nezadaní těžké? Jak má poznat sympatický protějšek? Všechno je to zabalený jak Javoříčský párky. Kupujete zajice v pytli. Pak to přitáhnete domů, rozbalíte a může být pěknej průser. Nehledě na to, že by jste měli rozbalit až po 14 dnech, aby jste nic nechytili, ale tím zase padá 14 denní lhůta na vrácení bez udání důvodu. Sákryš, to musí být zapeklitá situace.

A za další. Postřehl někdo z vás v záplavě všech možných nařízení a zákazů, že od včerejška je kandaulismus postavený mimo zákon? Opravdu, sledoval jsem to včera pozorně. Jak jinak si vysvětlit zákaz shromažďování se vám více jak dvou lidech? Tím mi dává smysl i tvrzení, že to je uměle vytvořený virus. Omyl ovšem byl, že to Číňani udělali, aby zlikvidovali divadlo na Jezerce. A mám pro to i důkaz. Statistiky jasně ukazují, že virus napadá jen muže a ženy, tedy Kandy, cuckoldy, Hotwife a bullY( psáno s velkým tvrdým, protože bull ho má velkého tvrdého) ale ještě nebyl zaznamenán žádný případ, že onemocněl někdo z dalších 97 pohlaví. No není to jasný důkaz?

Původně jsem chtěl psát jen o vylepšené roušce, ale nakonec jsem se rozhodl s vámi podělit o můj názor na situaci, samozřejmě jediný správný názor.

Vše co jsem napsal myslím opravdu vážně, nedělám si z vás bžundu, fákt, čestně, přísahám.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od exkandaulista »

Rouška sama o sobě je dost velké riziko pro nositele. Ideální podmínky pro množení bakterií. Přidat k tomu jeté kalhotky....
Kunda moji manželky mi velice voní, ale tohle bych si odpustil. I kdybych byl takový gurmán, jako že asi nejsem, tak minimálně v zájmu zdraví.


Seznamování máš svatou pravdu. I ti bullove teď ostrouhají a manželky možná vyhladoví až k chuti na manželský sex :-) kdo ví, až to skončí, kolik Bullu nebude mít do čeho píchnout. Ne jen přes den :-)
misiak8
Příspěvky: 198
Registrován: ned 24. bře 2019 23:00:36
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od misiak8 »

Chlapci tu sa patri k tomu len toto ... vystihuje to situaciu dokonale

Obrázek
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od Tms0411 »

Tak mě tak napadlo, zda by tedy pro takto zaměřené fetišisty nebylo úplně nejlepší, kdyby jím jejich Hotwife vyrobila roušku rovnou z jejích voňavých kalhotek?=) Mohli by se udělat klidně třívrstvé a přesto by se přes ně dalo, díky krajce dobře dýchat!=)

Aspoň by se pak ti pravý cuckoldi dali na ulici dobře rozeznat!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od MlsnáKoza »

bozihovadko píše: čtv 26. bře 2020 7:46:02 Moc dobře si uvědomuji, že tohle je pořádný průser, nelze to brát na lehkou váhu, ale trochu pro odlehčení něco přidám.

Původně jsem chtěl psát jen o vylepšené roušce, ale nakonec jsem se rozhodl s vámi podělit o můj názor na situaci, samozřejmě jediný správný názor.

Vše co jsem napsal myslím opravdu vážně, nedělám si z vás bžundu, fákt, čestně, přísahám.

Trošku jsem ti tvůj poznatek ořízla, omlouvám se. Ale díky tobě mám kromě drobečků, v klávesnici ještě naprskaný čaj :lol: Tak ještě jednou díky :lol:
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od fodel »

nebo takhle ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od cuckpig »

A pár žen by mohlo díky roušce přijít k sexu :)
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: KORONAvirus + kandaulismus?

Příspěvek od bozihovadko »

MlsnáKoza píše: čtv 26. bře 2020 20:29:07
bozihovadko píše: čtv 26. bře 2020 7:46:02 Moc dobře si uvědomuji, že tohle je pořádný průser, nelze to brát na lehkou váhu, ale trochu pro odlehčení něco přidám.

Původně jsem chtěl psát jen o vylepšené roušce, ale nakonec jsem se rozhodl s vámi podělit o můj názor na situaci, samozřejmě jediný správný názor.

Vše co jsem napsal myslím opravdu vážně, nedělám si z vás bžundu, fákt, čestně, přísahám.

Trošku jsem ti tvůj poznatek ořízla, omlouvám se. Ale díky tobě mám kromě drobečků, v klávesnici ještě naprskaný čaj :lol: Tak ještě jednou díky :lol:
Jsem rád, že jsi se pobavila :D
Odpovědět

Zpět na „Volný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mason, Publicflashing a 79 hostů