“Vzrušení” ženy u gynekologa

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

“Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Vetsina chlapu se kteryma jsem si kdy psal (az na par teenage vyjimek) tema gynekologa muze u jejich partnerky samozrejme nijak neproziva. Co mam zkusenost, tak vetsina zen toto tema take nikak neproziva od urciteho veku (samozrejme kdyz jsem byl na gymplu, holky to resili, ze nepujdou poprve k chlapovi, ale to bylo v 16ti) Po 20ce to moc holek take neresi.
ALE. Narazil jsem ted na dve kamosky po sobe, ktere mi rekli (po davce alkoholu a manipulativnimu zavedeni diskuze na toto tema), ze preferuji mladsi chlapy gynekology, nejprve ze vlastne je to pro ne prirozenejsi nez se odhalovat pred zenskou, pak z nich vypadlo, ze solidne vypadajici urostly chlap jim tu prohlidku vlastne zprijemni a ze je urcite setrnejsi a blabla....
Pochopil jsem z toho, ze jim to vlastne dela dobre. Ne ze by vlhly, ale ze se radi roztahnou pred urostlym ctyricatnikem, nez starym dedulou, o zenskych nemluve...
Nazory, zkusenosti?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Ani ne :D pro dalsi velkou skupinu zen je volba mezi smrtici injekci a vlky, prave ta volba, jít k ženě :)
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od hisak »

Tiez som pocul ze zeny maju radsej gynekologov, ze su jemnejsi. Ale tiez som nepocul zeby zenu gynekologicka prehliadka vzrusovala. A ani mna ako kandula to nevzrusuje, napriek tomu ze je roztiahnuta pred chlapom. I ked mierna pozitivna reakcia z mojej strany bola, ked bola naposledy u gyndy a dosli studenti mediciny :D
snajpr
Příspěvky: 52
Registrován: ned 07. říj 2018 1:33:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od snajpr »

hisak píše:Tiez som pocul ze zeny maju radsej gynekologov, ze su jemnejsi. Ale tiez som nepocul zeby zenu gynekologicka prehliadka vzrusovala. A ani mna ako kandula to nevzrusuje, napriek tomu ze je roztiahnuta pred chlapom. I ked mierna pozitivna reakcia z mojej strany bola, ked bola naposledy u gyndy a dosli studenti mediciny :D
Pokud by ti manželka popsala cca hodinový průběh vaginálního mapování od muže a její pocity při tom, možná by jsi jako kanda neřekl, že tě to nevzrušuje ;)
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Pixar »

No asi není zrovna moc žen, které by z návštěvy u kundaře vřískaly nadšením, byť by šlo jen o preventivku. To je jen zbožné přání chlapů, že ženské z gyn prohlídky tečou jak Vltava (netvrdím, že nemůže existovat ženská, které by to dělalo dobře, ale to je jedna z bůhví kolika). A kundař je asi tak ten poslední, kdo by měl myšlenky na šukání pacientek. Protože z toho množství ženských co mu tam chodí, jsou krásné mladé holky v menšině... ;) A když už, tak řeší jejich problémy... :lol: :lol: :lol: Takže kundař, je spíš práce za trest, než za odměnu...
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

Pixar píše:No asi není zrovna moc žen, které by z návštěvy u kundaře vřískaly nadšením, byť by šlo jen o preventivku. To je jen zbožné přání chlapů, že ženské z gyn prohlídky tečou jak Vltava (netvrdím, že nemůže existovat ženská, které by to dělalo dobře, ale to je jedna z bůhví kolika). A kundař je asi tak ten poslední, kdo by měl myšlenky na šukání pacientek. Protože z toho množství ženských co mu tam chodí, jsou krásné mladé holky v menšině... ;) A když už, tak řeší jejich problémy... :lol: :lol: :lol: Takže kundař, je spíš práce za trest, než za odměnu...
Jj, me ta otazka jen zajima, gynekologa neprozivam, nicmene prave ten fakt, ze mu tam chodí tak malo hezkych a mladych, si prave ty vonave a hezke uzije. Co vim od znameho z gymplu, co je kundar, tak velka cast nactek chodi k zenskym a vubec celkova kondice naroda je spatna, takze i tech tlustych je hodne. Ale kdyz uz prijde, tak je to radost vysetrit.
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MilujiJiITak »

Ano, tech zen co to bere, je asi tolik, jako exhibicionistek, co jim proste dela dobre se ukazovat a obnazovat. tzn. ne moc. Ale zenske, co bralo ukazovat kundu v detstvi chlapum a svlekat se ve wellness a na nuda, aby toho bylo videno co nejvic, ty to bere (namatkou moje partnerka a dve sestrenky se kterymi mam od detstvi k popisovani nevhodny vztah a tim
i blizky vztah).
sempervirens
Příspěvky: 54
Registrován: stř 05. črc 2017 7:02:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: společné chvilky

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od sempervirens »

Na gyndu nechodím..:-) Ale podle toho co mi říkala manželka raději doktorku než doktora. Právě doktorka je citlivější, taky ji někdo vyšetřuje...:-). Určitě i z velmi šikovným doktorem to velké vzrůšo nebude. Buď má ženská problém, anebo se jedná o preventivku a při ní se zpravidla od středního věku klepe jestli tam nějaký problém není. Ale sto lidí sto chutí...:-)
Uživatelský avatar
MlsnáKoza
Příspěvky: 665
Registrován: pon 24. zář 2018 14:38:44
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1863

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od MlsnáKoza »

Je vtipné, co tu píšou lidé, pro které je gynekoligická prohlídka stejné sci-fi, jako pro mě jaderný reaktor :D Očividně zajímavé téma pro snění...... Kéž by realita nebyla tak vzdálená vašim představám.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: “Vzrušení” ženy u gynekologa

Příspěvek od Retistran »

MlsnáKoza píše:Je vtipné, co tu píšou lidé, pro které je gynekoligická prohlídka stejné sci-fi, jako pro mě jaderný reaktor :D Očividně zajímavé téma pro snění...... Kéž by realita nebyla tak vzdálená vašim představám.
Ani ne, ja teda aspon presne vim, jak vypada i jak se v dnesni praxi liší (nekde jen vaginalni ultrazvuk, nekde pohmat, nekde kombinace obou) a sledoval jsem instruktazni videa pro medicinske ucely :) taky vim, ze to trva jen chvilicku a chodi se tam jednou za rok, presto me to i zajima :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 79 hostů