EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

Thomasino84 píše: čtv 02. led 2020 14:59:25 Co by jste řekli, když vám na mobil přijde tahle SMS (samozřejmě Vaší manželky) od vašeho kámoše?
Obrázek
V jaký skříni byl schovaný a jestli jich má ještě víc.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualni cuckold

Příspěvek od KarelK1968 »

sorryjako píše: čtv 21. čer 2018 1:20:27
lada1 píše:
Bislave píše:Rád jsem z přítelkyně lizal co jsem nastrikal, taky jsem si stříkal do pusy, zkusili jsme i pripinak...jen ten opravdový chlap, který by si vzal pořádně oba nebyl...
Dobrý. Houplo mi z toho.
Hej sorry jako, ale fakt ti z toho není zle? Já bych se asi poblil, mít v hubě semeno
To je divný na to že se označuješ jalo besex cuckold, tak bych myslel že s tím problém nebude.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

eLy píše: stř 20. zář 2017 18:26:05
Domkanda píše:
eLy píše:Zdravím všechny,
chtěl bych se vás zeptat na vaše NEJzvrhlejší a NEJperverznější fantazie nebo zkušenosti se svojí manželkou či přítelkyní. Mám doma 24 letou submisivní přítelkyni, která je schopná všeho - nebrání se ničemu. Obávám se, že jí v perverznostech nemohu konkurovat, a proto jsem se sem přišel zeptat vás.

Mám v hlavě pár fantazií, které nejsou (podle mě) úplně moc reálné, ale kdo ví..
eLy:
Jako že na extrém nejsem, tak tohle je zajímavá výzva.
To by si zasloužilo skoro extra vlákno.
Zamyslím se 8-)
Pro představu:
Asi před rokem jsem jí půjčil třem kolegům z práce, během toho jsem seděl v obýváku na gauči a sledoval fotbal. Již při vstupu jsem jim říkal, že je jen jejich a že si s ní můžou zacházet jak chtějí, že nebude vzdorovat. To se opravdu stalo a asi po dvou hodinách vyšla z ložnice naplněná semenem s oholenou hlavou a obočím a po celém těle měla nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně.
To muselo být celkem zajímavý a dost překvapující.
Robin
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. říj 2015 1:24:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Robin »

KarelK1968 píše: sob 15. úno 2020 8:18:05
eLy píše: stř 20. zář 2017 18:26:05
Domkanda píše: eLy:
Jako že na extrém nejsem, tak tohle je zajímavá výzva.
To by si zasloužilo skoro extra vlákno.
Zamyslím se 8-)
Pro představu:
Asi před rokem jsem jí půjčil třem kolegům z práce, během toho jsem seděl v obýváku na gauči a sledoval fotbal. Již při vstupu jsem jim říkal, že je jen jejich a že si s ní můžou zacházet jak chtějí, že nebude vzdorovat. To se opravdu stalo a asi po dvou hodinách vyšla z ložnice naplněná semenem s oholenou hlavou a obočím a po celém těle měla nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně.
To muselo být celkem zajímavý a dost překvapující.
Oholená hlava? Oholený obočí? Jsi idiot, kterýmu by měli opálit chlupy na prdeli....teda pokud je to pravda:-) pokud je to fantazie, tak jsi jenom idiot
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

Robin píše: sob 15. úno 2020 15:01:50
KarelK1968 píše: sob 15. úno 2020 8:18:05
eLy píše: stř 20. zář 2017 18:26:05

Pro představu:
Asi před rokem jsem jí půjčil třem kolegům z práce, během toho jsem seděl v obýváku na gauči a sledoval fotbal. Již při vstupu jsem jim říkal, že je jen jejich a že si s ní můžou zacházet jak chtějí, že nebude vzdorovat. To se opravdu stalo a asi po dvou hodinách vyšla z ložnice naplněná semenem s oholenou hlavou a obočím a po celém těle měla nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně.
To muselo být celkem zajímavý a dost překvapující.
Oholená hlava? Oholený obočí? Jsi idiot, kterýmu by měli opálit chlupy na prdeli....teda pokud je to pravda:-) pokud je to fantazie, tak jsi jenom idiot
Domnívám se že to jestli se to stalo nebylo plánované, jestli je někdo idiot tak asi ti co s ní byli v ty ložnici a našli něco na holení.
Medovy
Příspěvky: 58
Registrován: pát 23. srp 2019 17:13:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Medovy »

KarelK1968 píše: sob 15. úno 2020 17:01:27
Robin píše: sob 15. úno 2020 15:01:50
KarelK1968 píše: sob 15. úno 2020 8:18:05

To muselo být celkem zajímavý a dost překvapující.
Oholená hlava? Oholený obočí? Jsi idiot, kterýmu by měli opálit chlupy na prdeli....teda pokud je to pravda:-) pokud je to fantazie, tak jsi jenom idiot
divím se, že mu to věříte :/

Domnívám se že to jestli se to stalo nebylo plánované, jestli je někdo idiot tak asi ti co s ní byli v ty ložnici a našli něco na holení.
Thomasino84
Příspěvky: 64
Registrován: úte 31. pro 2019 10:41:43
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Thomasino84 »

Nevím, jestli to sem patří, ale moje představa je, že ji odvezu na hotel, zavážu oči. Rozešlu hromadnou MMS (to na té fotce je opravdu moje žena) se slovy, ať si užijou a odejdu na vedlejší pokoj. Za zdí poslouchám vzdychání, vona neví, kdo ji píchá, ale ti moji známí ji samozřejmě znají...Pak bych nikdy nevěděl při dalším hovoru s lidmi z mého telef. seznamu, kdo byl v ní...To ponížení, že nějaký známý spí s mojí ženskou a nevím, který. To nemusejí být jen kamarádi, člověk má uložená čísla na taxikáře, opraváře, zedníky, lidi, které potřebuje jen 1x v životě. Vidět ji přímo při šukání je rajcovní, ale ten pocit, jak mluvím se svým kámošem a nevím, šukal ji nebo ne?
Obrázek
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Tms0411 »

Thomasino84 píše: stř 20. kvě 2020 18:53:23 Nevím, jestli to sem patří, ale moje představa je, že ji odvezu na hotel, zavážu oči. Rozešlu hromadnou MMS (to na té fotce je opravdu moje žena) se slovy, ať si užijou a odejdu na vedlejší pokoj. Za zdí poslouchám vzdychání, vona neví, kdo ji píchá, ale ti moji známí ji samozřejmě znají...Pak bych nikdy nevěděl při dalším hovoru s lidmi z mého telef. seznamu, kdo byl v ní...To ponížení, že nějaký známý spí s mojí ženskou a nevím, který. To nemusejí být jen kamarádi, člověk má uložená čísla na taxikáře, opraváře, zedníky, lidi, které potřebuje jen 1x v životě. Vidět ji přímo při šukání je rajcovní, ale ten pocit, jak mluvím se svým kámošem a nevím, šukal ji nebo ne?
Obrázek
Zdravím. Tohle je opravdu perfektní nápad!=) To se mi opravdu hodně zamlouvá!=) Paráda.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od marteza »

Thomasino84 píše: stř 20. kvě 2020 18:53:23 Nevím, jestli to sem patří, ale moje představa je, že ji odvezu na hotel, zavážu oči. Rozešlu hromadnou MMS (to na té fotce je opravdu moje žena) se slovy, ať si užijou a odejdu na vedlejší pokoj. Za zdí poslouchám vzdychání, vona neví, kdo ji píchá, ale ti moji známí ji samozřejmě znají...Pak bych nikdy nevěděl při dalším hovoru s lidmi z mého telef. seznamu, kdo byl v ní...To ponížení, že nějaký známý spí s mojí ženskou a nevím, který. To nemusejí být jen kamarádi, člověk má uložená čísla na taxikáře, opraváře, zedníky, lidi, které potřebuje jen 1x v životě. Vidět ji přímo při šukání je rajcovní, ale ten pocit, jak mluvím se svým kámošem a nevím, šukal ji nebo ne?
Obrázek
Řekl bych, že jich přijede tak 1%. Ostatní si budou myslet, že ti hráblo.
A co kdyby nedorazil vůbec nikdo? To spíš pozvi konkrétní lidi.
tomajankaa
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 10. zář 2020 19:28:07
Pár slov o nás: Jsem muž a rád ukazuji svoji ženu nahou

Cizí sperma

Příspěvek od tomajankaa »

Rád bych s manželkou zkusil trojkou a chtěl bych se dívat jak její kundičku projíždí jiný muž, ale nechce o tom ani slyšet a tak jsem přišel s novým nápadem na zpestření našich erotických hrátek. Koupil jsem stříkací dildo naplnil ho kamarádovým spermatem a střikl ho do ní a teprve při výstřiku jí řekl že je to cizí sperma. Trochu sebou cukla ale bylo pozdě, měla to tam. Teď to občas praktikujeme a je to super zážitek a holkám se to líbí. Děláte něco podobného.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, gurko, Paida a 113 hostů