Jak vás nejvíc ponížila vaše Hotwife na veřejnosti?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
muz869
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Martin

Re: Jak vás nejvíc ponížila vaše Hotwife na veřejnosti?

Příspěvek od muz869 »

Nevím jestli ponížila... ale je ráda když si na nedělní podvečerní procházku vezmu damské tanga... noo a jednou jsme šli... potkali lidi, a když se přibližili, tak mi ty tanga pořadně vytahla a bylo vše vidět. Nevím jestli to bylo ponížení, ale legrace pro kolemdoucí určitě. Mě to vlastně až tak nevadilo, protože aspoň chvíli bylo vzrůšo. :)
Anpoenitet
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Příspěvek od Anpoenitet »

muz869 píše: úte 02. črc 2024 10:24:37 Nevím jestli ponížila... ale je ráda když si na nedělní podvečerní procházku vezmu damské tanga... noo a jednou jsme šli... potkali lidi, a když se přibližili, tak mi ty tanga pořadně vytahla a bylo vše vidět. Nevím jestli to bylo ponížení, ale legrace pro kolemdoucí určitě. Mě to vlastně až tak nevadilo, protože aspoň chvíli bylo vzrůšo. :)
Jen taková faktická. Možná by bylo fajn, kdyby si uživatelé buď správně vyplňovali nebo aktualizovali profily, pokud v jejich sexuálním nastavení dojde ke změně. Ale působí hloupě, když někdo, kdo píše, že nemá ženu a že je bull, píše v přítomném čase o tom, jak mu jeho hotwife, kterou by jako bull ani neměl mít, dělá věci, které by ho měly ponížit.

A k tomu jeden dotaz. Nejsem odborník na tanga, nikdy jsem je nezkoušel a ani na ženách se mi moc nelíbí, ale je opravdu tak velký rozdíl mezi dámskými a pánskými tangy, aby to někdo poznal, zvláště jsou li jen povytažené z kalhot? Neměli spíš legraci z toho, jak ti je před nimi vytáhla? Což se myslím dělá i s pánskými slipy.
muz869

Příspěvek od muz869 »

Anpoenitet píše: úte 02. črc 2024 11:14:00
muz869 píše: úte 02. črc 2024 10:24:37
Jen taková faktická. Možná by bylo fajn, kdyby si uživatelé buď správně vyplňovali nebo aktualizovali profily, pokud v jejich sexuálním nastavení dojde ke změně. Ale působí hloupě, když někdo, kdo píše, že nemá ženu a že je bull, píše v přítomném čase o tom, jak mu jeho hotwife, kterou by jako bull ani neměl mít, dělá věci, které by ho měly ponížit.
Ty budeš solidní hnidopich... upraveno.
Anpoenitet
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

muz869 píše: úte 02. črc 2024 11:33:11
muz869 píše: úte 02. črc 2024 10:24:37
Pokud faktickou připomínku bereš jako hnidopišství ... Asi patříš k těm, co do divadla chodí v montérkách a v slušné restauraci krkájí a jí rukama a hnidopich by byl pro ně každý, kdo by se k tomu vyjádřil.
muz869

Příspěvek od muz869 »

Anpoenitet píše: úte 02. črc 2024 11:48:22

Pokud faktickou připomínku bereš jako hnidopišství ... Asi patříš k těm, co do divadla chodí v montérkách a v slušné restauraci krkájí a jí rukama a hnidopich by byl každý, kdo by se k tomu vyjádřil.
V monterkách chodím všude, neboť mými monterkami je bohužel oblek... Mohl jsi to napsat do zprávy a odpustit si tohle divadlo, o kterém hovoříš, nemluvě o nesmyslné uražlivé exkalaci. Když si projdeš můj profil, tak zjistíš, že za poslední dva roky nemám ani jednu bull připomínku, ale jednoznačně kanda styl reakcí. Měl jsem chybu v profilu, o které si nemusel informovat celé foru. Nic víc, nic míň. Dál se k tobě vyjadřovat nebudu.
master
Administrátor

Příspěvek od master »

Myslím, že téma vlákna je poměrně jasné. Tak se k němu prosím vraťme, ať nemusím zase mazat.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Fero369
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Příspěvek od Fero369 »

Tak svoji žebu bych nenazval Hotwife. Ale ponižující zížitek bych měl.
Byli jsme se ženou a širší společností na jednom, řekněme festivalu. Manželka se přiopila a kamarádovi z jiného města řekla, že má hezký zadek. On se zasmál a řekl jí, že si může šáhnout. Chvilku váhala, celá červená, ale nakonec si šáhla. To celé před lidmi.
No a na cestě ke stanu jsme se potkali všichni tři. Kámoš si z nás dělal srandu a ptal se jí na názor. Tak mu řekla, že zadek byl super, ale že zná lepší. A v tu chvíli ze stanu vylezl další kámoš (před 10+ lety se jí moc líbil) a řekl, já vím, ten můj. A manželka přiznala, že ano.
Anpoenitet

muz869 píše: úte 02. črc 2024 11:55:27
Anpoenitet píše: úte 02. črc 2024 11:48:22

Pokud faktickou připomínku bereš jako hnidopišství ... Asi patříš k těm, co do divadla chodí v montérkách a v slušné restauraci krkájí a jí rukama a hnidopich by byl každý, kdo by se k tomu vyjádřil.
V monterkách chodím všude, neboť mými monterkami je bohužel oblek... Mohl jsi to napsat do zprávy a odpustit si tohle divadlo, o kterém hovoříš, nemluvě o nesmyslné uražlivé exkalaci. Když si projdeš můj profil, tak zjistíš, že za poslední dva roky nemám ani jednu bull připomínku, ale jednoznačně kanda styl reakcí. Měl jsem chybu v profilu, o které si nemusel informovat celé foru. Nic víc, nic míň. Dál se k tobě vyjadřovat nebudu.
Napsal jsem to veřejně, protože se to netýká jen tebe. A pokud jsou tvé montérky oblek, tak bys mohl třeba i chápat, že mít aktualizovaný profil je tvá zodpovědnost. Já fakt nebudu procházet všechny profily, abych každého podle typu jeho příspěvků upozorňoval, pokud možno tajně do zprávy, jestli má dobře nebo špatně vyplněný profil.
Tvůj příspěvek si může přečíst kdokoliv na fóru a proto jsem nechtěl, abys byl za blba. Kdyby tvá ješitnost dovolila to prostě přijmout a napsal bys jen opraveno, ničemu bys neublížil, ani sobě. Nic víc, nic míň.
Elberet
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvek od Elberet »

muz869 píše: úte 02. črc 2024 10:24:37 Nevím jestli ponížila... ale je ráda když si na nedělní podvečerní procházku vezmu damské tanga... noo a jednou jsme šli... potkali lidi, a když se přibližili, tak mi ty tanga pořadně vytahla a bylo vše vidět. Nevím jestli to bylo ponížení, ale legrace pro kolemdoucí určitě. Mě to vlastně až tak nevadilo, protože aspoň chvíli bylo vzrůšo. :)
A k tomu jeden dotaz. Nejsem odborník na tanga, nikdy jsem je nezkoušel a ani na ženách se mi moc nelíbí, ale je opravdu tak velký rozdíl mezi dámskými a pánskými tangy, aby to někdo poznal, zvláště jsou li jen povytažené z kalhot? Neměli spíš legraci z toho, jak ti je před nimi vytáhla? Což se myslím dělá i s pánskými slipy.
Dámská tanga jsou vepředu plochá, protože ženské mají vepředu jen díru (vagínu). Tanga pro muže jsou prodmutá jako by s kapsou, aby ti pytlík nevypadl do strany. Takže se liší hlavně ve střihu. Tvar i materiál může být stejný, záleží na vkusu.
Anpoenitet

Elberet píše: úte 02. črc 2024 13:27:50
Dámská tanga jsou vepředu plochá, protože ženské mají vepředu jen díru (vagínu). Tanga pro muže jsou prodmutá jako by s kapsou, aby ti pytlík nevypadl do strany. Takže se liší hlavně ve střihu. Tvar i materiál může být stejný, záleží na vkusu.
No právě, říkáš, že tvar a materiál mohou být stejné a líší se střihem, což pokud nejsi nahý asi nepůjde vidět, takže já za sebe si myslím, že bych to nepoznal. Asi by mě jen zaujalo, že jeho žena k němu najednou přiskočí a vytáhne mu spodní prádlo ven a že on pod oblek nosí tanga, což je oboje zvláštní, ale ženská tanga a další souvislosti bych v tom asi nehledal.
Odpovědět