Jak vás nejvíc ponížila vaše Hotwife na veřejnosti?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
DEslint
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledame bulla

Jak vás nejvíc ponížila vaše Hotwife na veřejnosti?

Příspěvek od DEslint »

Podělíte se o své reálné zkušenosti jak jsou vaše ženy v tomto ohledu kreativní a kruté?

Začnu u sebe : výlet na koupaliště.

Bylo hezky žena si celou dobu něco psala na telefonu a pořád ji pípal telefon. Já mezitím dělal snídani. přišla za mnou řekla ,že se dneska pobavíme a já budu hlavní aktér. Neřekla mi o co jde jen mi ukazala oblečení na posteli. Byli tam růžové tanga tričko kratasi oblekl jsem se samozřejmě nosím pás cudnosti (ružový) tak vyběr tang předpokládám asi abych ladil.

Žena se taky oblékla vzala si na sebe krasné černé minišaty s výstřihem kde se vyjímal kliček od mého pasu cudnosti, podprsenku a tanga. Sebou kabelku ješte oba žabky a hurá směr k autu. V autě nastavila navigaci ale já nevěděl kde ani mi trasu neukázala navigaci měla u sebe v telefonu vaze a já poslouchal jen příkazy kde odbočit atd. Po necelých 45 min jsme dorazili na místo. Letní koupaliště, nechápal sem proč tak daleko když ve městě máme vlastní ale co už. Dostal jsem pokiny vzít tašku a jít směr pokladna.
Dva metry za ženou. Ještě než jsme došli k pokladně ženu oslavil nějaký muž mladší než já bez trika sportovní typ. Ona mu pozdrav opětovala a chytla ho za ruku v tu chvíli jsem znervozněl. Okřikla mě pojď sem Tohle je Martin jdeme spolu na koupaliště ty odteď mě budeš poslouchat a dělat přesně co ti řeknu rozumíš?
Ano paní odpovídám .. vyborně klekni si a polib mi nohu i přesto, že kolem se to lidmi hemžilo jsem ji začal líbat nohy Martin se tomu pousmál. Dost jdeme se pobavit vstan vezmi věci a běž před námi musel jsem zaplatit vstup zatím co se osahavali a líbali. Pak sem dostal za úkol najít vhodné místo pro rozložení deky dál od ostatních hlavně děti.
Po chvíli jsme došli na místo rozložil jsem deku oni si na ni lehli osahavali se předemnou a já tam stal dobrou minutu. Pak začalo moje největší ponížení usadili se k tomu a žena mi řekla: začni se svlikat.... ale já nemám plavky madam řekl sem nervozně. To mě nezajímá řekla sem začni se svlikat a dělej ano paní odpověděl jsem. Sundal jsem si tričko kratasi žabky, zustali mi jen tanga a pas cudnosti. Sundaval jsem tedy tanga paní mě zastavila slovy svléknout ke kolenům teď tu budeš stát tak dlouho dokud si nevymysliš trest za tvou neposlušnost při zaváhání svlíknout se bez keců napoprvé a musí s tím souhlasit i Martin tak jsem na tebe zvědavá. Trest sem nakonec vymyslel dostatečný paní souhlasila já od ní dostal plavky a krom toho ještě kovový šperk do zadku poděkoval jsem polibil nohy a rychle sem do sebe zavedl šperk sundal tanga a oblekl plavky.
lubikcz
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás nejvíc ponížila vaše Hotwife na veřejnosti?

Příspěvek od lubikcz »

Tak to je uzasny. Chtel bych to nekdy zazit
lubikcz

Příspěvek od lubikcz »

A co sis vymyslel za trest?
DEslint

Příspěvek od DEslint »

lubikcz píše: stř 24. kvě 2023 6:40:38 A co sis vymyslel za trest?
Aby s tím souhlasil i Martin šel sem na jistotu byl z té mojí hodně nadržený tak jsem navrhl ,že můžeme jit ve třech do převlikacích kabinek ,že si to tam spolu můžou rozdát a já budu posluhovat. S tím oba souhlasili akorát paní bylo proti srsti ,že bych tam měl být v plavkách. Takže nasledovalo opět veřejné ponížení svléknout plavky obléct si tanga na to plavky a šli jsme. Oni spolu v obětí a já dva metry za nimi. Až jsme došli na místo mi paní vzkázala, že jdou sami dovnitř a já budu čekat za dveřmi kabinky... až se odemknout dostanu příkaz jit za nimi ale ne v plavkách ty mám svliknout nechat v ruce a přijít pouze v tangach.
muf75

Příspěvek od muf75 »

Se divím,že vás z koupaliště nevyvedli.
DEslint

Příspěvek od DEslint »

muf75 píše: stř 24. kvě 2023 10:45:04 Se divím,že vás z koupaliště nevyvedli.
Měli jsme asi štěstí... ale ....
když to vemu z čistě hlediska zákonů děti tam nebyli a nic nezakonného jsme nedělali. V tomto ohledu vím, že mám doma velice kreativní madam kterou moje ponížení jí působí až orgasmus... takže ráda zachází do extrému no a mě nezbývá nic jiného než plnit její veškeré rozmary úkoly a příkazy. A tím, že jsem zamčený i mě tyhle kreativní nápady ženy naplňují adrenalínem studem a vzrušením.
ccuckk

Příspěvek od ccuckk »

Jsem si na 101% jistý, že tvoje ponížení způsobí orgasmus maximálně submisivům, ale určitě né tvojí paní :-D Na světě neexistuje žena, která by měla orgasmus z pohledu na submisivního idiota s klecí a v tangách. Tím nikoho neurážím, tvůj příběh je vzrušující, ale tvoje paní s tebou bude z úplně jiných důvodů, než že by ji to vzrušovalo, nebo snad dokonce by z toho měla orgasmus :-D Orgasmus má jedině ze svého maskulinního, dominantního milence, tak se vzpamatuj ty nicko :lol: Můžeš být sub, děvka, nula, píčus pro jejich pobavení, ale nemusíš být naivní blbeček.
Všimáček
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Příspěvek od Všimáček »

ccuckk píše: stř 24. kvě 2023 11:23:35 Jsem si na 101% jistý, že tvoje ponížení způsobí orgasmus maximálně submisivům, ale určitě né tvojí paní :-D Na světě neexistuje žena, která by měla orgasmus z pohledu na submisivního idiota s klecí a v tangách. Tím nikoho neurážím, tvůj příběh je vzrušující, ale tvoje paní s tebou bude z úplně jiných důvodů, než že by ji to vzrušovalo, nebo snad dokonce by z toho měla orgasmus :-D Orgasmus má jedině ze svého maskulinního, dominantního milence, tak se vzpamatuj ty nicko :lol: Můžeš být sub, děvka, nula, píčus pro jejich pobavení, ale nemusíš být naivní blbeček.
Sám bych to nenapsal lépe. 👍
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
lotos
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Příspěvek od lotos »

Všimáček píše: stř 24. kvě 2023 11:49:57
ccuckk píše: stř 24. kvě 2023 11:23:35 Jsem si na 101% jistý, že tvoje ponížení způsobí orgasmus maximálně submisivům, ale určitě né tvojí paní :-D Na světě neexistuje žena, která by měla orgasmus z pohledu na submisivního idiota s klecí a v tangách. Tím nikoho neurážím, tvůj příběh je vzrušující, ale tvoje paní s tebou bude z úplně jiných důvodů, než že by ji to vzrušovalo, nebo snad dokonce by z toho měla orgasmus :-D Orgasmus má jedině ze svého maskulinního, dominantního milence, tak se vzpamatuj ty nicko :lol: Můžeš být sub, děvka, nula, píčus pro jejich pobavení, ale nemusíš být naivní blbeček.
Z jakých důvodů s ním jeho paní bude?
Všimáček
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Příspěvek od Všimáček »

lotos píše: stř 24. kvě 2023 12:38:51
Všimáček píše: stř 24. kvě 2023 11:49:57
Z jakých důvodů s ním jeho paní bude?
Jak to mám vědět?
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Odpovědět