Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
trilfkus
Příspěvky: 202
Registrován: úte 01. zář 2015 18:04:53

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od trilfkus »

ahoj
nám se to taky zadařilo , prvně to byla čtyřka já s bratrem a naše manželky a pak párkrát ve třech s jednou z nich ,
ale je to už dost dávno, Petr
oldgrey
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 28. čer 2018 13:31:13
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od oldgrey »

TRILFKUS " nám se to taky zadařilo , prvně to byla čtyřka já s bratrem a naše manželky a pak párkrát ve třech s jednou z nich , "
A není to škoda, když už se ledy prolomily...?
Ajsa
Příspěvky: 18
Registrován: stř 28. črc 2021 23:05:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od Ajsa »

Ségra je pěkná a rád se na ní vždycky podívám,ale takhle jsem jí viděl poprvé, na čtyřech a on zezadu
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od julius »

Já bych se zase rád podíval jak někdo šuká moji nevlastní (dospělou) dceru
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od DrGarden »

kikick1 píše: pon 16. srp 2021 1:02:11
DrGarden píše: ned 15. srp 2021 22:58:06 Ja som 2x opichal moju švagrovú (bratovú ženu) Vtedy mali jedno bábo a po vyše roka po tom čo sme spolu spali prišlo druhé. Keby bola ešte príležotosť, zopakovali by sme si to znova! Kým bol brat pracovne preč, mala stáleho milenca.
A bratr o tom věděl?
Ona mu nič nepovedala. (Tiež mal brat dievča v zahraničí, nejakú češku, aj jej fotku mi ukázal, mladá pekná baba.) Po súloži mi vtedy povedala, že ak náhodou niečo bude.. (nemala istotu, boli sme spolu bez ochrany a ja som to v nej neustriehol!) , že to potom ostane v rodine. Meškala jej vtedy asi týždeň menštruácia, ale nakoniec ju dostala. Človek má potom všeliaké myšlienky? Dieťa ešte chceli a na prerušenie (ako mi povedala dopredu) by nebola išla. Každopádne si nemali čo vyčítať. Ešte dodám, že vždy keď sa spolu zvítame (bývame dosť daleko od seba), tak to jej objatie má stále "niečo" do seba.. Myslím, že keby mal bráško niečo s mojou ženou, nechal by som to tiež tak, predsa to obaja chceli tak čo? Máme predsa svoje rodiny. Ešte dodám (mám intuície a nejasné správičky), že brat mal tiež niečo s jej sestrou, ale naisto to potvrdiť neviem, nestretávam sa s ňou hoci tam býva.
kikick1
Příspěvky: 20
Registrován: ned 15. kvě 2016 22:33:09
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od kikick1 »

DrGarden píše: pát 10. zář 2021 11:09:48
kikick1 píše: pon 16. srp 2021 1:02:11
DrGarden píše: ned 15. srp 2021 22:58:06 Ja som 2x opichal moju švagrovú (bratovú ženu) Vtedy mali jedno bábo a po vyše roka po tom čo sme spolu spali prišlo druhé. Keby bola ešte príležotosť, zopakovali by sme si to znova! Kým bol brat pracovne preč, mala stáleho milenca.
A bratr o tom věděl?
Ona mu nič nepovedala. (Tiež mal brat dievča v zahraničí, nejakú češku, aj jej fotku mi ukázal, mladá pekná baba.) Po súloži mi vtedy povedala, že ak náhodou niečo bude.. (nemala istotu, boli sme spolu bez ochrany a ja som to v nej neustriehol!) , že to potom ostane v rodine. Meškala jej vtedy asi týždeň menštruácia, ale nakoniec ju dostala. Človek má potom všeliaké myšlienky? Dieťa ešte chceli a na prerušenie (ako mi povedala dopredu) by nebola išla. Každopádne si nemali čo vyčítať. Ešte dodám, že vždy keď sa spolu zvítame (bývame dosť daleko od seba), tak to jej objatie má stále "niečo" do seba.. Myslím, že keby mal bráško niečo s mojou ženou, nechal by som to tiež tak, predsa to obaja chceli tak čo? Máme predsa svoje rodiny. Ešte dodám (mám intuície a nejasné správičky), že brat mal tiež niečo s jej sestrou, ale naisto to potvrdiť neviem, nestretávam sa s ňou hoci tam býva.
Nechala se lehce svést? Neříkala, že se to nehodí skrz rodinu nebo tak? Proste jednoduše podržela? Bratr nikdy nic nenaznačil, že o tom ví?
engik
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. čer 2021 20:00:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od engik »

me vzrusuje predstava ze vim jak mama zahiba tatovi a ja to sleduji nebo ctu
maistering
Příspěvky: 123
Registrován: úte 17. úno 2015 0:35:51
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od maistering »

Vzrušuje mě nevlastní dcera. Je ji 22 a mám chuť ji šmírovat a honit nad ní a vlastně všechno.
kikick1
Příspěvky: 20
Registrován: ned 15. kvě 2016 22:33:09
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od kikick1 »

parkm1158 píše: stř 07. črc 2021 20:44:27 Celkem normálně .Máme chaty vedle sebe a tak jsme minulej týden popíjeli já měl dost ,tak jsem šel spát. Asi po třech hodkách jsem se probudil a manželka nikde. Šel jsem ji hledat a našel jsem je na louce mezi chajdama jak jsou v sobě.
A jak to načápání probíhalo?
Steve
Příspěvky: 235
Registrován: pát 19. srp 2016 23:46:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulizmus,cuckolding v rodine

Příspěvek od Steve »

Můj švagr v lete prstil mou manželku. Byli jsme jsme v noci v bazénu, ona se objimala se mnou a on ji nenápadně strkal prsty do kundy. Ona ho dost provokuje když jsme u nich. Jednou mi třeba posílala fotku své kundičky, a on se na to díval. Seděla na lavičce v plavkách, nohy od sebe , odtahla si proužek plavek mezi nohama a fotila si ji. Ale mám s ní dohodu ,že mi všechno říká, jak ho provokuje, a že se nic nestane bez mé přítomnosti.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 109 hostů