Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od Pixar »

inlove píše: úte 23. úno 2021 6:29:08 Ta automaticka uvaha cuckold = nula je legracni, u to tu ctu roky a tohle skatulkovani vyhovuje hlavne lidem , ktery prosre nechapou, ze je vzrusujici zazit jak ti nekdo suka zenu. K tematu, momentalne nam presne tohle jeden znamy nabizi, chce byt jak bull , tak by i rad videl jak mu sukam, zenu. Vidim to tak, ze ma duveru a nechce hledat jinde.
No a já si zase pro změnu myslím, že spousta lidí tady prostě nechápe rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem... ;)
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od auton »

Pixar píše: úte 23. úno 2021 22:33:10
inlove píše: úte 23. úno 2021 6:29:08 Ta automaticka uvaha cuckold = nula je legracni, u to tu ctu roky a tohle skatulkovani vyhovuje hlavne lidem , ktery prosre nechapou, ze je vzrusujici zazit jak ti nekdo suka zenu. K tematu, momentalne nam presne tohle jeden znamy nabizi, chce byt jak bull , tak by i rad videl jak mu sukam, zenu. Vidim to tak, ze ma duveru a nechce hledat jinde.
No a já si zase pro změnu myslím, že spousta lidí tady prostě nechápe rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem... ;)
Docela by mne zajímalo jak tyto dva pojmy vnímáš ty.
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od diskret26 »

Nič nie je dogma čo je cuckold čo je kanda. Každému vyhovuje niečo iné. Napr. z písania poznám viacerých ktorý sú v živote dominantný aj doma ale v posteli, sub cuckold. Cuckold sa nerovná sub 24/7. Preto ak sa znovu vraciam k téme myslím si, že cuckold môže byť aj najlepší Bull ktorý vie najlepšie pochopiť potreby ))))
inlove
Příspěvky: 118
Registrován: úte 15. srp 2017 9:17:34
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Já lehce dominantní, ona lehce sub. Milencu máme dostatek, vybira ona
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1229

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od inlove »

auton píše: stř 24. úno 2021 6:29:34
Pixar píše: úte 23. úno 2021 22:33:10
inlove píše: úte 23. úno 2021 6:29:08 Ta automaticka uvaha cuckold = nula je legracni, u to tu ctu roky a tohle skatulkovani vyhovuje hlavne lidem , ktery prosre nechapou, ze je vzrusujici zazit jak ti nekdo suka zenu. K tematu, momentalne nam presne tohle jeden znamy nabizi, chce byt jak bull , tak by i rad videl jak mu sukam, zenu. Vidim to tak, ze ma duveru a nechce hledat jinde.
No a já si zase pro změnu myslím, že spousta lidí tady prostě nechápe rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem... ;)
Docela by mne zajímalo jak tyto dva pojmy vnímáš ty.
Ja to vnimam tak, ze sou mi tyhle nazvy uplne u prd..e protoze nikdy 100% nevystihuji co pri tom protivam. Navic nemam rad skatulky.
Petula2
Příspěvky: 2
Registrován: sob 28. dub 2018 17:26:53
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: hledám HW

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od Petula2 »

A teď by ještě nějaký rozumbrada mohl vysvětlit, na čem zřejmě funguje výměna partnerů, že?
Michelle
Příspěvky: 31
Registrován: ned 14. úno 2021 21:42:12
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Jsem Michelle, lehce dominantni neverna potvurka.
Bydliště: Plzeň

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od Michelle »

Kluci, a vazne si myslite, ze nejaka hotwife dovoli svemu partnerovi, aby sukal jinou? Kdyz se bavime o cuckoldovi - hotwife. My jsme strasne majetnicke. Zrovna planuju pomstu jen proto, ze me provokuje kamaradkou.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od lotos »

Michelle píše: úte 02. bře 2021 22:00:07 Kluci, a vazne si myslite, ze nejaka hotwife dovoli svemu partnerovi, aby sukal jinou? Kdyz se bavime o cuckoldovi - hotwife. My jsme strasne majetnicke. Zrovna planuju pomstu jen proto, ze me provokuje kamaradkou.
problém je ten, že někteří si myslí, že jinde to nemůže být jinak a vše je tak, jak to mají nastaveno oni. :shock:
Michelle
Příspěvky: 31
Registrován: ned 14. úno 2021 21:42:12
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: Jsem Michelle, lehce dominantni neverna potvurka.
Bydliště: Plzeň

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od Michelle »

Tak, neznam zadnou ze svych kamaradek, ktere ziji se svymi cuckoldy, ze by mu dovolily jinou zenu. Kolikrat maji i orgasmy za odmenu.
On je prave problem, ze kolikrat prestavy nadrzenych muzu se nepotkavaji s realitou.
Ale verim, ze vse je mozne :)
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od auton »

Michelle píše: úte 02. bře 2021 22:18:51 Tak, neznam zadnou ze svych kamaradek, ktere ziji se svymi cuckoldy, ze by mu dovolily jinou zenu. Kolikrat maji i orgasmy za odmenu.
On je prave problem, ze kolikrat prestavy nadrzenych muzu se nepotkavaji s realitou.
Ale verim, ze vse je mozne :)
Tak ona ta hotwife co má doma cuckolda ani nemusí tušit že ten její působí u jiného páru jako bull.
jazzfan
Příspěvky: 66
Registrován: ned 14. úno 2021 8:16:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčit manželku jinému cuckoldovi?

Příspěvek od jazzfan »

Presne tak. Ja pomôžem kamošovi a on zas mne. A naše ženy, aj keď sa poznajú, o tejto vzájomnej pomoci nebudú ani len tušiť 😁
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 105 hostů