Napíše někdo povídku? Covid.. EXTREM

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Napíše někdo povídku? Covid.. EXTREM

Příspěvek od Bull1987 »

Ahoj, bohuzel mam malo casu a tak bych se chtel zeptat zda nekdo zvas ma cas a chut sepsat poradne perverzni povidku ktera by obsahovala tema covidu..

Predstava je takova ze manzelka nemela cele mesice sex rekneme kvuli rizikovemu tehotenstvi a kdyz po dlouhe dobe domlouvani schazeni je bull i manželka pripraveni sejit se, jeji manžel musi byt s tezkym covidem prevezen do nemocnice kde cele tydny trpi a pomalu umira s myslenkou jak jeho plodna samice je živočišně mrdána bullem.

Budu velmi rad kdyz rozvedete i své fantazie perverzni, proto to píšu sem, do extrémů a prasaren..
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Napíše někdo povídku? Covid.. EXTREM

Příspěvek od seedLover »

To zase budou moralisté kvičet :-) Ale mám v hlavě obrysy takového příběhu. Nakonec, jedna známá paní nám podobný příběh předvedla v reálu. Kdy její na smrt nemocný manžel pomalu umíral a ona si nechala píchat svoji nevěrnou kundu a vodila se s milencem za ruku před fotografy bulváru.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Napíše někdo povídku? Covid.. EXTREM

Příspěvek od bozihovadko »

Výborný nápad. Jen bych to viděl, tak že manžela, který má slabší zdraví nakazí schválně ten Bull, který měl jen lehký průběh. A pak místo pohřbu, bude manželka s bullem na parkovišti před krchovem vyšukávat.
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Napíše někdo povídku? Covid.. EXTREM

Příspěvek od Bull1987 »

Krása, a manzelka suka s bullem zatim co s manželem pres telefon mluvi, on sotva dycha a slysi jak ona funi a pleskot varlat..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů