Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Lollapalooza
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28. lis 2017 11:07:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsme pár, muž submisivní, zamčený se sklony k feminizaci a cuckold, žena je dominantní, ale zatím jen mírně. Nikoho nehledáme

Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od Lollapalooza »

Ahoj, jelikož jsem postřehl, že je nás tady docela dost co nosíme klícky a pásy cudnosti, mám na vás dotaz a téma k diskuzi.
Pokud nám tady ten coronastav dovolí, chtěli by jsme letos se ženou k moři, prozatím se nejvíc díváme na řecké ostrovy (Lefkáda, Korfu a Ithaca). Na dovolené jsme byli mockrát, nicméně klícku jsme brali pouze jednou a to spíš na večerní hraní, ne na trvalé nošení, teď už jsme ale ve stavu kdy nosím klícku nepřetržitě. Dlouhé roky přemlouvám ženu na nuda pláž, nikdy jsme nebyli, nahoře bez se opaluje běžně, ale spodek nesundala na veřejnosti nikdy. Naopak doma se v bazénu koupeme v plavkách jen když přijde návštěva. Teď se ale situace změnila a žena svolila. Řecké ostrovy jsou vyhlášené spoustou zapadnutých malých pláží a tak jsme se domluvili, že kdyby to vyšlo, zkusili by jsme nějakou a někde kde nebude moc lidí se vyhrošili. Má to jedno velké ALE, žena prohlásila že mě nehodlá odemykat a tak ať si návštěvu nuda rozmyslím, jelikož půjdu i s klíckou.
A teď ten dotaz na vás, viděli jste někdy někoho takhle na veřejnosti, popřípadě jestli sami chodíte a taky místo na diskuzi, není to prostě už moc za hranou???

Záměrně jsem to umístil do prasáren, bo někteří jsou tu poslední dobou trochu puritáni, na to na jakém jsme fóru :D
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od zenith30 »

Tak přesně tohle mě láká, nikdy jsem nebyl na nuda ani přítelkyně, v našem okolí žádná není, nejlepší by bylo asi u moře. A když už bychom šli tak bych chtěl určitě s klíckou, ať každý vidí jak to máme nastavené, přítelkyně dokonce svolila že by se i nahá ukázala a třeba i při sexu, ale sex s někým jiným zatím nepřipadá v úvahu. Takže bych rád na nuda nebo k vodě, hlavně aby se ona trochu ukázala. Bylo by dobré se takhle ještě domluvit s nějakým párem.
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od mira123 »

Nápad je to super, kdybych měl více odvahy, tak bych to taky rád zrealizoval, ale zřejmě bych do toho šel až poslední den před odjezdem domů. My zatím máme zkušenosti jen z klasických nuda pláží v Chorvatsku a na Ibize. Někdy tam jdeme spolu , já ležím vedle ní a už jen ten pocit, že mám opět nejmenší péro na pláži a přitom vedle sebe takhle pěknou ženu mě neuvěřitelně ponižuje a vzrušuje zároveň a někdy jdme na nuda pláž každý zvlášt. Já jdu první, někam si lehnu a čekám až přijde manželka. Jakmile dorazí tak si najde takové místo abych na ni dobře viděl a zároveň aby to bylo dostatečně daleko, aby nikdo nepochypoval o tom, že je tam sama a začně dráždit místní týpky. Samozřejmě to někdy dopadne i tak, že někdo sebere odvahu a osloví ji. Ty odvážnější ji pak třeba pozvou na drink a někteří si s ní dokonce domluví na večer někde rande. Moc rád to její provokování pozoruji a jelikož žijeme už několik let ve vztahu hottwife cuckold, tak samozřejmě nemám nárok ji zakázat její případnou večerní schůzku s nějakým jejím obdivovatelem. No a potom už jen můžu čekat až se za mnu vrátí na hotel a povypráví mně o tom co s tím neznámým všechno dělali atd. Někdy dokonce má třeba ještě někde na těle (většinou na zadečku nebo na prsou) zaschlé semeno. Už se ale i stalo, že se vrátila a semeno ji teklo z piči, nebo ze zadku. To ale samozřejmě není případ kdy byla s někým úplně neznámým, ale už s jejím prověřeným milencem. Co se týká té klícka na pláži, tak pokud bych někdy do toho šel, tak asi nejdříve někde na nějaké opuštěné pláži, kde by nebylo moc lidí.
cuckjan
Příspěvky: 138
Registrován: sob 19. zář 2020 20:28:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od cuckjan »

já byl s klickou v Motole na nuda pláži i na Džbánu
Lollapalooza
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28. lis 2017 11:07:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsme pár, muž submisivní, zamčený se sklony k feminizaci a cuckold, žena je dominantní, ale zatím jen mírně. Nikoho nehledáme

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od Lollapalooza »

cuckjan píše: sob 16. led 2021 22:15:08 já byl s klickou v Motole na nuda pláži i na Džbánu
A co okolí? Pozastavil se nad tím někdo? A byl jsi sám nebo s partnerkou? Já bych do toho šel taky, navíc v mém případě to řecko ke v klidu, lidi mě tam už asi nikdy neuvidí, tak co :D
Lollapalooza
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28. lis 2017 11:07:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsme pár, muž submisivní, zamčený se sklony k feminizaci a cuckold, žena je dominantní, ale zatím jen mírně. Nikoho nehledáme

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od Lollapalooza »

To tu nemáme nikoho dalšího kdo nosí nebo nosil klícku??
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od Anpoenitet »

Klícku nenosím, tak tyhle pocity úplně neznám, ale to by přece měl být účel, aby vás v tom někdo viděl. Pokud to někdo nezná, tak se možná nad tím pozastaví, ale stejně ho neznáte (pokud se úplně náhodou nebude jednat o souseda z vedlejšího baráku :-D )
Ale pro člověka, co je obeznámen nebo který si to domyslí, tak je to něco jako pozvánka - "jsem volná a ke všemu svolná a tenhle šašek vedle je tu jen na ostudu" ;-)
Tak vzhůru do toho
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od kanda77 »

tak to me take moc laka abych lezel vedle manzelky v pasu cudnosti a chlapi vedeli jak jsem na tom a manzelka mela klic na retizku na krku
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od diskret26 »

kanda77 píše: úte 19. led 2021 8:39:12 tak to me take moc laka abych lezel vedle manzelky v pasu cudnosti a chlapi vedeli jak jsem na tom a manzelka mela klic na retizku na krku

Tiež ma to láka, ale neviem či by som ti dal :- ))))
cuckjan
Příspěvky: 138
Registrován: sob 19. zář 2020 20:28:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti - dovolená, nudapláže atd

Příspěvek od cuckjan »

Lollapalooza píše: úte 19. led 2021 7:46:21
cuckjan píše: sob 16. led 2021 22:15:08 já byl s klickou v Motole na nuda pláži i na Džbánu
A co okolí? Pozastavil se nad tím někdo? A byl jsi sám nebo s partnerkou? Já bych do toho šel taky, navíc v mém případě to řecko ke v klidu, lidi mě tam už asi nikdy neuvidí, tak co :D
partnerkou. Ale šel jsme pak vyhodit do koše u stánku odpad a nějací kluci to koemntoali . pak sjem šel dos prch a při východu jsme jednoho méjel šel se na to podívat..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 97 hostů