Cuckold syn

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
skywalker
Příspěvky: 10
Registrován: pát 04. led 2019 19:05:53
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Cuckold syn

Příspěvek od skywalker »

Nedávno mě napadla myšlenka, zda prvním stupněm cesty ke kandaulismu a paroháčství nemůže být pro některé jejich vztah s matkou. Domnívám se, že v mém případě se to začlo vyvíjet právě z tohoto vztahu.

Vyrůstal jsem s matkou sám a v době mého dospívání byla matka opravdu sexy čtyřicítka. Pomatuju si z tohoto dospívání právě několik situací, které pro mě byly sexuálně vzrušující. Prvním a asi nejstarším momentem je, když ji na dovolené v severní Africe oslovil mladý černoch a zval ji k sobě a svému kamarádovi na pokoj. Představoval jsem si, co by s ní asi dělali.
Dalším momentem bylo, když se opalovala u bazénu jejího tehdejšího přítele a zeptala se mě, jestli mi nevadí, když si sundá vrchní díl a bude nahoře bez, že chce mít hezky opálená prsa a chce se mu líbit. Samozřejmě jsem souhlasil, aby si opalovala prsa. Tohle mi způsobilo okamžitou erekci a musel jsem se jít zchladit do bazénu.
Další vzrušení přišlo když jsem našel v počítači její fotky nahoře bez, které fotil další její přítel. Často jsem si je otevíral a byl jsem na ni pyšný, že má co ukazovat.

Vzrušovalo mě i to, když jsem ji mohl vidět, jak se chystá na rande s nějakým chlapem. Když si oblékala sexy prádlo a chodila v něm po bytě a řešila, jaké si na vzít šaty. Samozřejmě po takových rande pak ti muži skončili i v našem bytě a já mohl poslouchat její vzdychání za zavřenými dveřmi. I moji kamarádi měli často narážky, že je sexy a říkali mi, jak by ji chtěli zkusit vymrdat. Nad takovými představami jsem pak často honil.

Dnes už to je jiný a už mě to samozřejmě nebere, ale tehdy to bylo něco k pravidelnému honění. Měl to někdo podobně? Co si o tom myslíte?
Vikis86
Příspěvky: 32
Registrován: sob 14. bře 2020 19:14:47
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem muž který touží po trojce nebo i víc s převahou mužů.

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Vikis86 »

No, to mi přijde dost ujetý... Představovat si svoji matku a honit nad ní, to už je docela silný kafe, alespoň na mě tedy...
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Cuckold syn

Příspěvek od marteza »

Jestli to spíš není skywalkerova mokrá fantazie...
whatever85_
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 22. říj 2020 15:25:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ahoj jsme cuckold pár s tím že u PC jak tady tak na amatérech sedí v 99procentech případů muž.
Bydliště: Kousek od Kobylis/Letňan :)

Re: Cuckold syn

Příspěvek od whatever85_ »

Humus
Pinocchio
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. srp 2020 16:39:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Pinocchio »

Často jsem přemýšlel nad tím, jestli můj kandaulismus nepomohla vyvolat příhoda, když mi bylo asi pět (max, nevím přesně) a klíčovou dírkou jsem viděl svoji matku souložit s jejím tehdejším chlapem. Nikdy jsem nad tím neonanoval, jako skywalker, ale pamatuju si tu scénu celkem jasně.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od ertccc »

skywalker píše: ned 22. lis 2020 16:12:40 Nedávno mě napadla myšlenka, zda prvním stupněm cesty ke kandaulismu a paroháčství nemůže být pro některé jejich vztah s matkou. Domnívám se, že v mém případě se to začlo vyvíjet právě z tohoto vztahu.

Vyrůstal jsem s matkou sám a v době mého dospívání byla matka opravdu sexy čtyřicítka. Pomatuju si z tohoto dospívání právě několik situací, které pro mě byly sexuálně vzrušující. Prvním a asi nejstarším momentem je, když ji na dovolené v severní Africe oslovil mladý černoch a zval ji k sobě a svému kamarádovi na pokoj. Představoval jsem si, co by s ní asi dělali.
Dalším momentem bylo, když se opalovala u bazénu jejího tehdejšího přítele a zeptala se mě, jestli mi nevadí, když si sundá vrchní díl a bude nahoře bez, že chce mít hezky opálená prsa a chce se mu líbit. Samozřejmě jsem souhlasil, aby si opalovala prsa. Tohle mi způsobilo okamžitou erekci a musel jsem se jít zchladit do bazénu.
Další vzrušení přišlo když jsem našel v počítači její fotky nahoře bez, které fotil další její přítel. Často jsem si je otevíral a byl jsem na ni pyšný, že má co ukazovat.

Vzrušovalo mě i to, když jsem ji mohl vidět, jak se chystá na rande s nějakým chlapem. Když si oblékala sexy prádlo a chodila v něm po bytě a řešila, jaké si na vzít šaty. Samozřejmě po takových rande pak ti muži skončili i v našem bytě a já mohl poslouchat její vzdychání za zavřenými dveřmi. I moji kamarádi měli často narážky, že je sexy a říkali mi, jak by ji chtěli zkusit vymrdat. Nad takovými představami jsem pak často honil.

Dnes už to je jiný a už mě to samozřejmě nebere, ale tehdy to bylo něco k pravidelnému honění. Měl to někdo podobně? Co si o tom myslíte?
Zajimave cteni, ale zahranou, napsal jsem ti zpravu, pobavime se tam
skywalker
Příspěvky: 10
Registrován: pát 04. led 2019 19:05:53
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od skywalker »

Soutěž pro všechny prasaky, vzhledem k tomu, že jsem rozběhl starý PC a našel nějaký fotky. Kdo mi napíše do soukromé zprávy nejlepší fantazii, co by dělal s mojí mamkou a jak by me ponížil, tak vyhraje fotku.. samozřejmě bez obličeje
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Anpoenitet »

skywalker píše: ned 31. led 2021 21:46:25 Soutěž pro všechny prasaky, vzhledem k tomu, že jsem rozběhl starý PC a našel nějaký fotky. Kdo mi napíše do soukromé zprávy nejlepší fantazii, co by dělal s mojí mamkou a jak by me ponížil, tak vyhraje fotku.. samozřejmě bez obličeje
Nic proti tvé představě, ale dobrý pokus. Takže lidi ti pošlou fantazie, nad kterými ty si budeš honit a ty jim nakonec buď řekneš, že někdo měl lepší fantazii než oni a nebo pošleš fotku, u níž stejně nebude jasné, že není stažená z netu. Zajímavá soutěž, ještě se zajímavějšími pravidly :-D
kaylee79
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 07. lis 2019 0:03:54
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od kaylee79 »

skywalker píše: ned 31. led 2021 21:46:25 Soutěž pro všechny prasaky, vzhledem k tomu, že jsem rozběhl starý PC a našel nějaký fotky. Kdo mi napíše do soukromé zprávy nejlepší fantazii, co by dělal s mojí mamkou a jak by me ponížil, tak vyhraje fotku.. samozřejmě bez obličeje
Dream on...
Jenmoje
Příspěvky: 56
Registrován: úte 08. led 2019 20:43:51
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Láká mě pozorovat manželku při sexu s jiným.
Bydliště: Jižní čechy

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Jenmoje »

A co takhle ukázat maminku nám všem? Zajímavě jí okomentujeme!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 109 hostů