Cuckold syn

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Jardrich
Příspěvky: 5
Registrován: pát 22. lis 2019 0:02:42
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Jardrich »

Já ti docela rozumím. Moje máma mě taky vzrušovala. Nikdy se ani náznakem nic nestalo, ale to téma mě bere dodnes. Pokud jde o cuckold, mám rád představu, kdy syn je bullem. I povídky na tohle téma. A to syna nemám.
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Cuckold syn

Příspěvek od 68libor »

Tak tohle je velmi rajcovni představa zkus to nějak rozepsat
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Cuckold syn

Příspěvek od 68libor »

Představuju si náctiletého syna jak si dělá ze své matky poslušnou kurvičko a Soňa tuhle roku přijímá ponižuje j i znásilňuje kdy chce a používá i iBDSM praktiky Prostě udělá si z ní svojí sexuální otrokyni před zraky svého otce Klidně výši mohl podmanit i svou sestru nebo sestry
Martin Bormann
Příspěvky: 17
Registrován: pon 09. zář 2019 17:09:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Martin Bormann »

Znal jsem na střední kluka, co žil jen s mámou a jednou přiznal, že mu ho začala honit a pak už mrdali pravidelně. Takže normal
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Cuckold syn

Příspěvek od Emperor »

Martin Bormann píše: sob 06. úno 2021 6:40:59 Znal jsem na střední kluka, co žil jen s mámou a jednou přiznal, že mu ho začala honit a pak už mrdali pravidelně. Takže normal
Protože jednoho takového znáš, je to normál?
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Cuckold syn

Příspěvek od marteza »

V x-nácti si toho člověk navymýšlí...
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Cuckold syn

Příspěvek od kfantazie »

Tak tohle mě nebere, ani jako představa. Vlastní matka fakt nee. Ale mám kamaráda od školky a ten má fakt sexy mamku,
drobnou, štíhlou blondýnku nakrátko, provozovala nudismus už za socíka. U nich zásadně na zahradě u bazénu všichni nazí.
Byla fakt pokroková, v druhý polovině 80-tek dole oholená, malý pevný kozičky. Když jsem se byl u kámoše koupat poprvý jako
kluk, nevěděl jsem kam s očima :D Dlouho byla můj první sexuální vzor, do té doby jsem pochopitelně nikdy takhle dospělou
ženskou neviděl. To plynule přešlo do puberty, to už jsem byl na to u nich zvyklý. Jen erekce se nedala schovat :) Ale byla v
pohodě, vždycky mi řekla, že to nemusím schovávat, že je to přirozené a ať ji namažu záda, později i zepředu apod. Jednou se
mi tak dlouho napínal až jsem prostě u toho sám od sebe vystříkal, když jsem ji mazal. Nikdy to ale kromě mazání celého těla v nic
nepřerostlo, ale bylo to pro mě fakt hodně erotický a v představách jsem ji šukal snad 100x :) Když už mě bylo 24 později, tak jsem se ji
jednou na nějaké oslavě přiznal, že byla můj sex.idol a jen se usmála a řekla, že to vždycky věděla. Nyní starší dáma, ale stále sexy,
když jsem ji nedávno potkal po letech
finel
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 06. říj 2016 23:52:04
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold syn

Příspěvek od finel »

To je nádherná vzpomínka.. Muselo to být fakt sexy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31 a 118 hostů