Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

Bomba
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Rozhlížel jsem se po místnosti, uprostřed byla krabice, ze které trčel zadek do prostoru byl v úrovni pasu a byl vysunutý zhruba po pupek, zbytek bylo v krabici okamžitě mi došlo, že je to má žena Milada, která ležela v té krabici na zádech, nohy musela mít asi na břiše složené, protože další věc, co trčela z bedny byly její prsa, které byly podvázané tak, že z bedny trčely provazové stopky, na kterých byly jako dva obrovské grepy stažené prsa. Hlavu měla zakloněnou z bedny a zajištěnou v zakloněné poloze, takže její pusa byla volně přístupná, oči měla převázané, takže nic neviděla.

Obrázek

Alex vzal mé ruce a zacvakl je k zařízení ve zdi tak že jsem se nemohl moc pohybovat, svlekl mi košili k rukám tak že byly pouta zakryté a stáhl mi kalhoty se spodky, stál jsem tam nahý s postaveným ocasem, když jsem viděl svou ženu. Najednou se ozval gong a do místnosti vešli 4 plešatí tlustí pánové. Bavili se spolu německy a jen jsem zaslechl něco, že české kurvy jsou nejlepší na mučení. Pravděpodobně jeden z nich už toto prostředí znal ale ostatní jen pořád opakovali, že je to úžasné, když zahlédli mou ženu přivázanou a připravenou na jejich hrátky. Asi jim naše přítomnost nevadila, hned se pustili do Milady. První borec si stoupl k její kundě, ve které se začal hrabat, viděl jsem, jak jí pysky otvírá a jak ji strká dovnitř prsty, jak si hraje s poštěvákem, byla už hodně promazaná, a tak jen jeho prsty lehce vklouzali do kundičky, jezdil jí prsty po pyscích.

Obrázek

Druhý ji hladil po zadku a pomalu jí dráždil anální otvor, viděl jsem, že ho má už celý červený a pochopil jsem, že nebude asi první, kdo se jí tam bude hrabat, Miládka se snažila uhýbat před trýzněním jejího análu, ale stejně neměla šanci, a tak jen zdvíhala pánev spíše beznadějně. Ostatní dva si stoupli k jejím prsům, hladili je, tahaly za bradavky kroutili s nimi.

Obrázek

Milada jen sténala, když ji to bolelo zatínala svaly. Mezitím ten, co se jí hrabal v kundě se svlékl a už ji rval svůj ocas do kundy, přirážel jako zběsilý, díval jsem, jak mizí jeho hnusný starý ocas v krásné kundě mé ženy Milady.

Obrázek

Milada jen hekala, ale jaksi dávivě, a to už jsem si všiml že jí jeden chlap strkal prsty do krku. Dlouho si ale nehrál s prsty a nahradil je svým ocasem Miládka zprvu nechtěla otevřít pusu, ale když jí zakroutil bradavkami zařvala bolestí a poslušně otevřela pusu. V krátké chvíli se místností ozývaly dávivé zvuky, jak jí znásilňoval krk, přitom jí nadával sprostě německy. Dlouho nevydržel, jak se přibližoval k vyvrcholení, byl čím dál brutálnější a surově vší silou jí mlátil přes prsa rukama. Milada, jak chtěla křičet bolestí stahovala hrdlo, což ho přivedlo k poslednímu přírazu, kdy jeho koule měla v nose a byl vidět, jak jí pulzuje krk od toho, jak stříkal své semeno do žaludku. Slastně ho vytáhl z pusy a vyvalilo se hromadu semene se slinami které jí tekly do nosu a po masce, přišla jedna ženská s hadrem a Miladě pusu utřela.

Obrázek
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od pavelhavel111 »

Tak propracované, neuvěřitelně. Jen bych tam viděl asi i nějakou reakci zákazníků na pripoutaneho nahého vzrušeného muže poblíž.
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Milada ještě chvíli říhala a polykala naprázdno asi posunovala semeno do žaludku. Mezitím chlap, co jí šukal do kundy začal přirážet a během chvilky nastříkal své semeno dovnitř. Miládka oddechovala a asi se taky udělala, protože toho bylo na ni moc. Přišla ta ženská s kbelíčkem a lžičkou, postupně z Milady seškrábala pánovo semeno, a i částečně z kundy. Bylo hrozné tomu přihlížet byla jen nádoba na uspokojení. Další dva pánové zaujali uvolněné místo a stejným způsobem se ukájeli v Miladě.

Obrázek

Pánové, co se již uspokojili si vzali věci z pojízdného stolku, a to masážní hlavici a vibrátor, jeden si klekl u zadku Milady a pomalu jí rval uměláka do zadku čemuž se bránila, jak se zvedala, vypadl z ní ocas muže, co jí šukal za což schytala velký výprask přes zadek a přes prsa koženým řemenem, ječela na celé kolo bolestí, pak už vydržela zasunutí vibrátoru do zadku a živého ocasu do kundy. Masážní hlavicí jí jezdil po poštěváčku a za chvilku bylo vidět že má Miládka se vzpíná v poutech a stříká stejně jako chlap co ji šukal do kundy. Celá se třepala a zažívala orgasmus, pravděpodobně již několikátý. Chlap, co jí šukal do krku se držel za její prsa jako by to byly držáky a způsoboval jí bolest která se přetavila do orgasmu stříkajícího kdy ji naplnil pusu svým semenem.

Obrázek

Ztěžka oddechující pánové posbírali si své věci a odešli, znovu se objevila ta žena uklidila a vše omyla s tím, že semeno opět zachytila do kýblu. Za další chvíli se ozval zvuk gongu a dovnitř vešli dvě velmi krásné ženy. Vždy jsem si myslel, že ženy jsou něžné bytosti ,ale po dnešku jsem svůj názor musel změnit jedna přišla ke kundě a přičichla k ní, bože jak krásně voní zneužíváním je tak sladká a začala moji Miládku lízat, okusovat poštěváček a tahat za pysky, Milada se vzpínala proti jejím rtům a bylo vidět, že se jí to moc líbí druhá se začala s Miladou líbat a jemně jí hladit prsa, jemně brnkat do bradavek, Milada sténala na stole a asi to pro ni bylo nádherné, až do chvíle kdy začala říkat dost, dost to je moc, nechápal jsem, jelikož výhled na její kundičku jsem měl zakrytý až po chvíli jsem zahlédl, že se jí ta žena snaží narvat do kundy ruku.

Obrázek
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

Uz se tesim na pokracovani
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Krasne anpsane,jen tak dal
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Parada Jsem zvědavý jestli zacnou ponizovat i manzela.Bylo by to super.Samozrejme autor uz to ma vymýšlené a je to pecka👍
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od xcryten »

Už nemohu dočkat pokračování...
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

těmi místnostmí co procházeli to máš hezky rozjeté v tom bych pokračoval
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Miladě se to nelíbilo, a tak se kroutila, ale nebylo jí to nic platné, ta ženská tlačila kroutila rukou a snažila se jí narvat tu ruku do kundy. Druhá žena se obořila na Miladu, neřvi kundo víš hovno, co vydržíš a po těch slovech ji připnula kancelářské svorky na postavené bradavky. Milada řvala jako šílená, ale to už měla na kraji pusy gumový ocas, který ji ta ženská narvala hloub a hloub, uvědomil jsem si, že to byl takový ten dvoják.

Obrázek

Ta ženská, co jí rvala tu ruku do kundy s ní kroutila na všechny strany a při tom ji mlátila přes podbřišek který měla už celý rudý, jak řvala bolestí nevědomky uvolňovala druhé ženě přístup ke krku, kdy posunula uměláka dál a dál, Milada ztěžka dýchala nosem a v krku mohla mít tři čtvrtě toho hada, najednou se vzepjala a do kundy jí vklouzla celá ruka.

Obrázek

Ztěžka oddechovala a ta žena jí s tou rukou šukala kroutila a otáčela čímž jí masírovala bod g, dělohu a celou kundu což mělo za následek, že se Milada už poněkolikáté vystříkala v orgasmické křeči. Bylo slyšet, jak na zem kapou její šťávy, ženy se jí posmívaly, ty jedna děvko vymrdaná nestydíš se takhle se udělat a znovu ji pleskali přes prdel, prsa a břicho. Fuj mám celo ruku o jejích kundích šťáv, viděla jsi, jak tekla kurva jedna, to prej porodila několik děti a prý je vdaná, přitakal ta druhá, a ještě hloub zatlačila toho hada do krku. Měla ho už snad až v žaludku podle toho, jak chrochtala a dávila se, vtom se objevil jeden chlap a ukázal na ústa, žena jen řekla no jo a vytáhla jí z krku toho hada, nechápal jsem že, se tam mohl tak hluboko vlézt, když ho vytáhla Milada lehce ublinkla, ale jen samé bílé, došlo mi, že má asi žaludek plný ejakulátu od všech mužů. Žena ji utřela a přitiskla jí k puse svoji kundu, lízej děvko.

Obrázek

Zahlédl jsem, jak vyplázla jazyk a začala tu dotyčnou lízat, to je ono, ano poštěváčka cucej a strč mi ten jazyk do kundy, ach to je ono a při tom jí masírovala podvázaná prsa, čím byla vzrušenější tím víc jí ohýbala prsa jako by je chtěla utrhnout, držela se za ně jako by to byly držáky a zarývala jí do těch koulí už tak zkoušených své nehty. Druhá žena povytahovala a zasouvala v rychlém sledu ruku a tím honila Miladě hodně tvrdě kundu. Milada sténala do kundy, kterou lízala usilovně bolestí vzrušením ponížením. Milada se najednou vzepjala bolestí. Ta žena, co jí honila kundu najednou říkala hele dostala jsem prst do dělohy, to je úžasné hrabat se jí v kundě děvce jedné. Nech ji ať mně udělá už máme jen pár minut. Měli jsme si koupit víc minut a příště vzít i nějaké nářadí, strašně bych jí chtěla ojet koňským didlem, no kdybys nešetřilaaaa a najednou mé Miladě ta žena přitáhla k hlavě vemena, že jsem myslel že jí je utrhne a bylo vidět, že z její kundy jde proud kundích šťáv, ta ženská se udělala. Ty jo to bylo nádherný ach, no a co já, mně už nestihne kurva jedna, hele za to dostane něco na přilepšenou, přišla k ní roztáhla si kundu, během chvilky se objevil proud moči, který stříkal na její obličej, dostal se jí do pusy, nosu a asi všude.

Obrázek

Jen pyj ty kurvo pochutnej si. Smála se ta žena a chcala. Když dochcala plivla jí do tváře a obě odešly. Slyšel jsem tlumené vzlykání. Přišla ta žena s hadrem a umyla Miládku, odvázala jí hlavu a vyčistila ji od moče. Podložila jí hlavu a trochu pohnula něčím v bedně tak, že se jí prohnuly záda a byla v oblouku tak, že viděla mezi své nohy, ale jinak se nemohla pohnout, hladila jí po kundě, a přitom jí ji čistila. Kundu měla celou rudou, pysky od šukání naběhlé a díru otevřenou od fistingu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Beta, Biker, dinof, Flyman, jonny, Mag99, Mispulin, Stag24 a 104 hostů