Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Alex rozkopl Miladě nohy od sebe tak že měla kundu otevřenou proti němu, podal jí masážní hlavici. Ukaž mi, jak se taková vdaná děvka umí uspokojit, Milada neochotně zapnula hlavici a začala si ji honit, bylo jí hrozně sedět takto na zemi s kundou otevřenou a honit si ji, zprvu nechtěla ale pak ji tato pozice začala vzrušovat. Líbí se ti, když jsem tě šukal? Ano líbilo se mi odpověděla. Alex sledoval, jak se vzrušuje a jak je čím dál více nadrženější. Víš, že jsi zvířecí děvka? Miladka zrudla ještě víc, věděla, co chce slyšet, a tak bojovala se svými pocity, ale nakonec odpověděla ano jsem zvířecí kurva. Kolik vrhů jsi měla, chvilku trvalo, než jí došlo, že chce vědět kolik porodila dětí, tři odpověděla, co tři? Ty kurvo nevíš, jak odpovědět, Kožený pásek ji zasáhl prso, zabolelo to hodně, tři vrhy jsem měla pane. Krmila jsi je ze svých vemen? Ano pane krmila. Proto je máš tak vytahané jako kravská vemena, ano pane jsou povislejší. Miladka se postupně blížila k orgasmu, Alex ji zastavil přestaň kurvo. Musela si stoupnout, podal si provazy rozdělil je na půlky a dal je kolem krku tak že provazy stejné délky byly mezi prsy. Musíme ti ty vemena trochu opravit ať si vzpomeneš, jak vypadali zamlada, smál se Alex a surově jí začal podvazovat prsa u základu prsou tak že je měla na provazové stopce od těla, dvě velké koule zakončené bradavkou, nutno poznamenat že je utahoval opravdu pevně takže obě koule lehce změnili barvu. I když stálá tak prsa jí stály v jedné rovině od těla na provazové stopce, která zaškrtila obě prsa. No vidíš ostatní ženské musí na plastiku a ty to máš zadarmo smál se Alex a začal jí ty prsa fackovat, ukrutně to bolelo ale Miladka držela. Podal jí znovu hlavici a poručil ať si hraje, musela před ním klečet s podvázanýma prsama a honit si kundu, pozoroval ji a honil si ho, po chvilce, když začala sténat se k ní naklonil a začal jí líbat, mačkal jí prsa, tedy spíše ty dvě koule na stopce a nezapomínat jí surově mačkat bradavky se kterýma kroutil a točil mezi prsty. Miladka sténala čím dál víc, proto vstal a dal si její hlavu mezi stehna tak jako by jí seděl na ramenou, tím se dostala její pusa k jeho ocasu a on si její hlavu pevně držel mezi stehny, zprvu si ho honil a ona mu lízala koule pak si její pusu nabodl a oběma rukama jí držel za hlavu, regulérně ji šukal do pusy. Miladka se vzpínala ale nebylo jí to nic platné pevně držel její hlavu a čím dál rychleji zrychloval šukání jejích úst, postupně se dostával hlouběji tak že se Milada dávila, bylo překvapivé že jak se dusila, tak jí to asi vzrušovalo, jelikož se celá třásla, díky jeho rukám, které ji pevně drželi ji rval ocas nadoraz do krku, nezvyklá pozice mu umožňovala dívat se jí do očí a plivat na ni. Milada se zmítala mezi jeho nohama, ale díky jeho stehnům nemohla nic dělat, a tak zabořila masážní hlavici víc na poštěváka a za chvilku nejenom Alex ale i Miladka začala stříkat v orgasmu. To že Alex se udělal do krku už zažila, ale její orgasmus byl mohutný na koberci se objevil obrovský flek od jejich šťáv. Milad se zhroutila na zem na záda ztěžka oddychovala a měla plnou pusu semene Alexe. Alex nelenil zvedl ji ze zemně, vůbec mu neklesl ocas vzal ji za ruce a provazem je svázal za zády. Podívej se na ten flek ty děvko, za svázané ruce ji ohnul nad stůl tak že ležela na podvázaných prsech, Alex ji otočil a narval jí ocas do kundy jen zaúpěla a začal ji nemilosrdně šukat. Miladka se opírala přes podvázané prsa o stůl, pak se zvedlo, protože jí to bolelo, ale Alex ji přitlačil, chtěl, aby její prsa dostaly zabrat, pevně ji přimáčkl tak že se jí prsa rozmáčkly o stůl Alex ji šukal a posouval bolestivě prsa která se lepila ke stolu a otáčeli se ve směru šukání což Miladce způsobovalo bolest jenže to bylo Alexovi celkem jedno mrdal ji jako zběsilí a občas jí fackoval zadek až ho měla celý červený. Takto ji zneužíval, dokud se nevzepjal a nastříkal dovnitř další dávku semene. Tak se mi to líbí ty kurvo vytáhl ho a nechal ji ohnutou, Miladka cítila, jak jí po stehnech teče semeno, jak jí bolestivě pulzují vemena. Plakala a ztěžka oddychovala Alex ji otočil a začal si do jejich vlasů utírat ocas od Miladiných šťáv a jeho semen. Pro Miladu to bylo to nejhorší ponížení, které zažila. To jsme ale nevěděli že je to teprve začátek. Alex se oblekl, a zavolal, aby mě pustili, odepnuli mě a já jsem přišel nahý do místnosti. Hele odveď si tu svou kurvu a dneska můžete jít. Přišel k Miladě zvedl ji za bradu a řekl poděkuj kurvo. Milada se na něho podíval a pak na mně. Děkuji řekla. Dal ji obrovskou facku přes pravé prso tak se odpovídá? Zařval na ni Miladka ztuhla a plakala, děkuji že jste mě ošukal pane a děkuji za vaše semeno. Na to ji Alex předal mě se slovy vypadněte, já jsem odvedl Miladu do vedlejší místnosti, kde jsem ji rozvázal, a hlavně její podvázaná prsa chtěl jsem jí hladit a pomoc ji ale ona nechtěla oblékla se sama a jeli jsme domů. Nepromluvila ani slovo.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Boží
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

Parada uz se to rozjiždí
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od xcryten »

Výtečná povídka.... správně perverzní a věřím že bude ještě víc....
Szn
Příspěvky: 7
Registrován: pon 19. dub 2021 15:27:22
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Szn »

Je tu někdo na real ? Zahrnuje to mit tu manzelku ;)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od vinklar »

Moc dobrá povidka 👍
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Následující dny byly takové napjaté, nějak jsme se o tom, co se stalo nebavili. Když jsem se snažil mluvit o tom vždy jsem jen slyšel nechci se o tom bavit. Po nějaké době jsem se raději přestal ptát. Jednoho dne jsem Miladku zaslechl, jak říká do telefonu ano pane, nechápal jsem, co to má znamenat, ale lehce jsem znervózněl. Nakonec jsem sebral odvahu a zeptal se co měl ten rozhovor znamenat. Milada se na mně podívala naštvaně, víš že jsi mě Alexovi daroval? Řekla Miladka, to ne to jsem nechtěl, myslel jsem, že se ti to líbí. Ne nelíbí se mi to odpověděla mi, ale má videa a fotky a pokud tam zítra nepřijdu tak je zveřejní. Vztekle odešla, chtěl jsem ještě něco říct, ale už zase nechtěla. Na druhý den jsem pochopil že musím nějak zakročit. Z práce jsem spěchal domů ale zjistil jsem, že Miladka není doma, došlo mi, kde je, a tak jsem jel za Alexem do práce. Měl zrovna poradu a sekretářka mě usadila ve vedlejší místnosti. Přes prosklenou stěnu jsem viděl, jak v kanceláři sedí lidé a o něčem diskutují. Po nějaké době se zvedli a odešli. Alex o tom že čekám věděl, chvíli se na mně díval a pak mi pokynul abych přišel dovnitř. Přišel jsem k němu do kanclu, on se omluvil že nemůže vstát abych se posadil. Sedl jsem si a snažil jsem se mu vysvětlit, že to, co se stalo bylo sice fajn, ale neměli bychom s tím pokračovat, protože si nejsem jistý, jestli se to Miladce líbí. Alex mě přerušil, myslíš že se to tvé vdané kurvě Miladě nelíbí? Myslíš, že chce být věrná a slušná manželka? Ano myslím si, že to, co se stalo byl úlet a nerad bych aby to nějak ovlivnilo naše manželství. Aha už tomu rozumím řekl Alex, nechtěl bys aby vaše děti nebo rodiče či kamarádi věděli, že Miladka je obyčejná kurva, která má ráda tvrdé ocasy a ráda si pochutnává na cizím semenu? Jak se ti líbilo, když jsem ji tu minule mučil. Líbilo se ti, jak měla stažená vemena? A jak jsem ji šukal do krku a pak do kundy jak mě ošukávala? Jeho slova mě strašně vzrušovala i když jsem se tomu bránil. Odpověz mi, líbilo se ti to, musel jsem sklonit hlavu a řekl jsem ano líbilo se mi to. Víš, že mám vše natočené? I tebe, jak jsi se udělal, když jsi sledoval, jak mučím tvoji manželku Miladu? Ano vím to odpověděl jsem a bylo mi jasné že mě má v hrsti. Víš, když bych ta videa prodával tak myslím, že by o to byl velký zájem, taková kurva Jako je tvá žena Milada ta by vydělala majlant usmíval se. Vstaň a zatáhni závěsy a svleč se donaha.
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od --ubozacek-- »

Bomba.Dokonale.Prosim pokracuj
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od kohout50 »

Suprové pokračování. Tuším, ze Milada celou dobu pořady hulila jeho péro, zalezlá pod stolem hihi
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Proboha to ne prosím to. Drž hubu a poslouchej. Chtěl jsem ještě něco namítnout, ale uvědomil jsem si, že je to zbytečné, a tak jsem udělal to co chtěl. Bylo mi hodně trapně když jsem stál v místnosti nahý. Alex se na mně díval a poručil mi ať si ho honím. Nějak to nešlo cítil jsem se trapně. Vidím, že bych ti měl pomoct usmál se a podal mi tablet kde byly fotky. Byly tam fotky Miladky jak je v nějaké krabici nebo co to bylo. Klečela přesně v prvém úhlu jako písmeno Z, ale v pravém úhlu nohy měla daleko od sebe a zajištěné daleko od sebe, ruce byly přichycené k vrchní desce té krabice. Prsa měla pevně podvázané a bylo vidět že od základu jejich prsou vedou dráty stejně jako od bradavek. Další fotka ukazovala podvázaný poštěváček, od kterého vedl drát taky někam a v kundičce měla vražený obrovský vibrátor, byl to opravdu pořádný macek a na její kundičce bylo vidět že je roztáhlá na maximum. Další bylo video, jak jí ten obrovský vibrátor pomalu šuká dovnitř a ven, žádná divočina pomalu dovnitř a ven. Další fotka ukazovala, jak má někdo v té krabici kolečkovou židli a nohy s postaveným ocasem a Miladka je přesně mezi nohama s hlavou a tomu dotyčnému kouří ocas, fotky ukazovaly, jak si rve ten ocas sama až po koule do krku. Bylo vidět, jak má narvaný krk, jak líže koule a kolem koulí. Ocas se mi u těch fotek postavil. Já věděl, jak tě navnadím usmál se Alex, no tak ukaž, jak si ho honíš, ale udělat se nesmíš je ti to jasné. Přikývl jsem, ale to už jsem si prohlížel další fotky. Na některých bylo vidět, jak má napnuté všechny svaly a na jiných, jak jí z očí tečou slzy od toho, jak se dáví na ocasu. Najednou jsem došel ke konci a dál byl nějaký odkaz klikl jsem na něj a viděl jsem Miladku ve videu, jak kouří ten ocas a jak je šukána tím obrovským ocasem, ocas zrychloval a zpomaloval, Miladka se občas napnula a po chvilce už si rvala ocas hloub a hloub co to šlo. Nechápal jsem a říkal jsem si, že asi musí dostávat do těch prsou a poštěváčka elektrošoky jinak by se tak nenapjala vždy. Líbí se ti to? Zeptal se mě Alex, ano líbí odpověděl jsem a podíval jsem se na něho. On se usmál a já si všiml že má v ruce nějaké zařízení od kterého vedou dráty. Nechápavě jsem sledoval, jak něco zmáčkl a Miladka se napjala pak přepnul zase něco na ovladači a ten obrovský robertek začal tvrdě zrychlovat a její kunda se natahovala, jak byla napěchovaná na maximum. Nechápavě jsem se díval na Alexe, ten se jen usmál a pokynul mi abych šel k němu.


Obrázek


Obrázek



Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789 a 103 hostů