Krámy sukani

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od eugen »

Když musíš tak musíš, my mrdali přes krámy skoro pořád. Moje byla pořád nadržená a jak je kunda prokrvena tak si to užívala ještě více.
iglo
Příspěvky: 17
Registrován: pát 31. bře 2017 14:12:49
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Zkušený bull, rád se seznámím s párem či ženou z Prahy

Re: Krámy sukani

Příspěvek od iglo »

Je to otázka jak moc žena krvácí a jak se cítí komfortně... Zažil jsem takové co při menzes neměly chuť na nic, i takové co byly extra nadržené a při krámech to byl nejdivočejší sex bez ohledu na tu trochu špíny.

Za mě je to jen další tekutina navíc která mi vůbec nepřekáží... hodí se použít lubrikant, protože bývá míň vlhká, respektive ta krev to trochu vysušuje
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od marmax »

Ano pri mensesu sukame a i lizu. Nijak nam to neprekazi, naopak ta moje si to pri jejich dnech vice uziva. A kdyz je jeste plne semene ja to pak pekna cervena kasicka k vylizani.
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Bobrik »

Take milujeme sukani v kramech nejak to vic drazdi a kundicka ke nejaka drsnejsi krasny pozitek ale musi to vyhovovat oboum akorat ta ocista musi byt vetsi.🛀
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Bobrik »

Krasna fotka 👍
sempervirens
Příspěvky: 54
Registrován: stř 05. črc 2017 7:02:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: společné chvilky

Re: Krámy sukani

Příspěvek od sempervirens »

Šukat přes krámy je fajn. Žena nebere HA, tak pouze v tuto dobu stříkám do ní... :P
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Krámy sukani

Příspěvek od confi »

sempervirens píše: ned 07. úno 2021 6:04:20 Šukat přes krámy je fajn. Žena nebere HA, tak pouze v tuto dobu stříkám do ní... :P
No na krámy jako ochranu před otěhotněním bych moc nesázel :D
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Pria »

Tak manželka cíleně chce šukat přes krámy a ideálně nějaký 3. den, kdy to je nejsilnější, prý to hezky klouže, prý má vše citlivější a orgasmy silnější. A to je samozřejmě pro mě hodně vzrušující. Takže sex při krámech být musí, přes to "vlak nejede". Naštěstí je má podměrně dlouho, někdy i 6 dnů, tak když se nestihne ten 3. den, stále je čas :). Ručník pod sebe a jedeme všechny možné polohy. Jen samozřejmě pořádná sprcha poté je nutná.
Boleslavak
Příspěvky: 10
Registrován: sob 02. dub 2022 10:04:55
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Boleslavak »

Každý správný rytíř musí mít meč od krve.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Všimáček »

Párkrát jsem s manželkou mrdal přes krámy. Je to ale až tak třetí den od začátku. Ono jí, když to dostane, není moc dobře a občas ji bolí břicho. Ale ten třetí den už je v pohodě, akorát se trochu stydí, jako že je to fuj a tak... To si dá dvojku bílého na uvolnění, tmavý ručník pod sebe a můžeme mrdat. Mám ještě v ložnici na lampičce možnost přepínání dvojího světla, bílé a červené, což je fakt perfektní protože v červeném tu krev nevidíš. To světlo doporučuji. Pro mě je to mega vzrušující záležitost a jsem strašně nadržený,, když má krámy. Je v tom něco zvrhlého. Dokonce jsem schopný se dvakrát za sebou udělat bez přerušení, což u mě, v mém věku je velká vzácnost.
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: picmulin a 112 hostů