Krámy sukani

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Krámy sukani

Příspěvek od eugen »

Mrdate tu vaši když to má?
Jak to má moje, tak ji sukam pořád. Miluju když teče, ji kundu lizu a mrdam ještě víc. Začne stříkat úplně všude.
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Krámy sukani

Příspěvek od petr10000 »

U nás je to stejně jen nelížu
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Cucák1 »

Já jsem zrovna dnes chtěl založit nové téma ale využiju tohle. Při menstruaci mrdáme výjimečně, max. třikrát do roka. Neděláme to první ani druhý den. Lepší je když už tolik nešpiní a navíc ze začátku ji někdy bolí bříško a není jí moc dobře. Shodou okolností to, že měla krámy bylo zrovna včera. Bylo to druhý den večer od začátku menstruace. Moje žena se trochu stydí, i když je nadržená, má zábrany a necítí se dobře. Bojí se, že mi bude připadat nechutná a že k ní budu mít odpor. To je samozřejmě úplná blbost. Když jsem do ní vstoupil, všiml jsem si že je docela hodně roztažená. Krev jsem neviděl, protože používáme červené světlo, mimochodem vřele doporučuji. Navíc při krámech se samozřejmě dobře zvlhčuje a navíc jsem ještě použil pro jistotu lubrikační gel. Klouzalo to tak, že jsem fakt skoro nic necítil. Fakt paráda! Představoval jsem si že je projetá a vystříkaná od jiného a bylo to úžasné. To nejlepší ale teprve mělo přijít. Po pár minutách jsem cítil, že budu stříkat. Pevně jsem ji obejmul její macatý zadek, (ležela na zádech a já na ní) a šel jsem do ní nadoraz. Schválně jsem nedělal žádný pohyb a jen jsem se soustředil na to jak pumpuji sperma co nejhlouběji do ní. Po tom, co jsem se udělal jsem velmi krátce, asi pět vteřin, zůstal ležet a vstřebával ty příjemné pocity. V minulosti jsem tomhle VŽDY vytáhnul ochablý ocas a bylo hotovo. Další akce jsem byl schopen asi tak nanejvýš za půl hodiny. Ne tak ale včera. Včera jsem byl tak nadržený na tu její menstruující kundu, že jsem po výstřiku úplně normálně mrdal dál. Pořád jsem ho měl tvrdého, pořád jsem byl nadržený. Tohle se mi ještě nikdy nestalo, že bych mohl hned. Byl jsem z toho tak u vytržení, že kdyby neměla krámy, tak jí tu vystříkanou kundu okamžitě vylížu. Totiž když má moje krámy tak zásadně nelížu, to už je silné kafe a zas takový labužník nejsem. Možná to tak někdo má, že může po výstřiku okamžitě pokračovat, já ale ne, takže jsem z toho dost překvapený a mám z toho ohromnou radost. Bylo to super! Tolik můj včerejší zážitek z mrdání, když má moje stará krámy.
Jensen25
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 30. črc 2020 9:55:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Jensen25 »

My při její menstruaci mrdáme pravidelně a pěkně si to užívá, protože díky zvýšené citlivosti kundičky má intenzivnější orgasmy.
boardx
Příspěvky: 269
Registrován: úte 23. pro 2014 16:07:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: switch - dominant a submisiv v jednom

Re: Krámy sukani

Příspěvek od boardx »

Teď už nemrdáme přes krámy, protože je po přechodu a dostává pravidelné dávky přímo do sebe. To je výhoda. Dokud krámě měla, tak to bylo podobné jako u Cucák1, první dva dny jí nebylo dobře, byly bolestivé, ale 3 den a dál byly její orgasmy intenzivnější
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Pria »

Přesně tak... Díky krámům je žena celá taková otevřenější, citlivější, vše je silnější... Byl jsem její chlap, se kterým měla sex přes krámy... A tak se jí to zalíbilo, že i kdyby "trakaře padaly", i kdybychom byli utahaní, atd., tak při krámech jí ošukat musím. Vždy, když to přijde, tak mi zašeptá do ouška, že druhý či třetí den to bude ještě silnější a lepší... V příloze malá ukázka, snad se to místním návštěvníkům nebude nějak příčit....
Obrázek
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od eugen »

Nádhera, taky to tak máme. No měli jsme, teď 4 měsíc těhotná, takže nic 😀
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Pria »

eugen píše: pát 07. srp 2020 13:38:50 Nádhera, taky to tak máme. No měli jsme, teď 4 měsíc těhotná, takže nic 😀
Tak šukat těhotnou také není špatné... Hoď sem její nahou fotku s bříškem...
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Cucák1 »

boardx píše: pát 07. srp 2020 13:06:15 Teď už nemrdáme přes krámy, protože je po přechodu a dostává pravidelné dávky přímo do sebe. To je výhoda. Dokud krámě měla, tak to bylo podobné jako u Cucák1, první dva dny jí nebylo dobře, byly bolestivé, ale 3 den a dál byly její orgasmy intenzivnější
Je to opravdu super. Myslím že to zavedeme jako standardní věc. Aspoň se vyhneme pravidelnému výpadku sexu jednou za měsíc, na cca. týden. Ne že bych si v tom nějak liboval, lízání při menstruaci nepřipadá v úvahu, ale často ho při sexu vytáhnu pohoním a zase zasouvám dovnitř a tak pořád dokola. Je to neuvěřitelný rajc. A ještě jsem chtěl dodat, že stříkám většinou do ní, přestože nebere HA. Ven stříkám jen občas, když třeba potom někam jdeme a nechce aby jí to dvě hodiny vytékalo z kundy.
eugen
Příspěvky: 72
Registrován: úte 28. črc 2020 11:50:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od eugen »

Pria píše: pát 07. srp 2020 14:06:48
eugen píše: pát 07. srp 2020 13:38:50 Nádhera, taky to tak máme. No měli jsme, teď 4 měsíc těhotná, takže nic 😀
Tak šukat těhotnou také není špatné... Hoď sem její nahou fotku s bříškem...
Jak ji budu sukat a bude prilezitost, tak vyfotím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Beta, Biker, dinof, jonny, Mag99, RemusA4 a 102 hostů