Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od muf75 »

Manželka teď dostala nabídku sexu za peníze,ale nějak se jí do toho nechce.Přitom nedávno se nechala ošukat za nové šaty a na swingers také nedělá moc drahoty.Souhlasila i s nafocením erotické fotky na kalendář-a ten může být vidět prakticky kdekoli.Ale vyzkoušet si roli kurvy přímo za prachy odmítá.
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Anpoenitet »

No, jak to tady tak čtu, tak to máme u nás dost jinak. Hlavně to placení sexem. Neměl bych nic proti tomu, aby si manželka takto zašukala a my tak občas ušetřili a já si tak také užil jako cuckold. Zájem bych řekl je o ni docela velký, ale problém je v tom, že oni ji už dávají slevy nebo odpouštějí platby jen za to, že je. Nevím jak to dělá, ale všichni ji dávají ceny, jaké snad nikomu v okolí, aniž by musela nabízet sex.
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od zazzazz »

taky mám jeden zajímavý zážitek Manželka dostala na amaterech nabídku zda by prodala své kalhotky . Myslela si že je to jen nějaký žert ale domluvila se s tím pánem že to udělá . Měl za ní večer přijet na firmu do kanceláře. Manželce v té době bylo cca 35 let. Já čekal v kanceláři o patro výš aby se nebála že tam bude sama. Opravdu přijel starší pán kolem 60 možná trochu víc Dali si kafe a on jestli si je může sundat Manželka už nemohla couvnout tak řekla že ano Musela si lehnout břichem na stůl a ten muž ji pomalu osahával nohy a zvedal sukni Pak ji pomalu sundával kalhotky a u toho ji pořád říkal že je hezká že má krásnou prdelku a když už je měla u kolen začal ji olizovat zadek a roztahovat dirku Jí to vzrušovalo tak ho nechala On to poznal a trochu se z něj stal perverzní prasák říkal že ji kunda hezky voní že by byla škoda ji nevylízat .bála se a nechala ho aby ji lízal ze zadu.Přidal prsty a mrdal ji prstama lízal až se opravdu udělala .On si zatím stáhl kalhoty a řekl že ji dá něco navíc než peníze a začal ji ze zadu šukat bez ochrany . Dlouho to nevydržel a udělal se do ní . Jen ji stáhl sukni poděkoval nemohla se ani utřít teklo ji to po nohách ale on řekl že to je hezké aby to tak nechala. Byli domluvené na částce 500Kč za kalhotky ale on ji dal 1500Kč a řekl že to má za odměnu. Pak odejel . Byla s toho vykulená ale když viděla že mi to nevadí tak se uklidnila . Už se ale nikdy neozval
Klouned
Příspěvky: 5
Registrován: stř 11. lis 2020 12:41:32
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od Klouned »

Tak to je nezkutečný zážitek!
kiko
Příspěvky: 66
Registrován: úte 27. říj 2015 15:38:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena je spíše sub a já to rád využívám

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od kiko »

Manželka je bývalá šlapka, po té i na čas dělala v bordelu. Pokud to někoho zajímá může napsat přes sz.
Obrázek
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od zazzazz »

a nejmenuje se Alena?
auton
Příspěvky: 457
Registrován: stř 24. pro 2014 14:15:46
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od auton »

zazzazz píše: čtv 07. říj 2021 13:51:00 taky mám jeden zajímavý zážitek Manželka dostala na amaterech nabídku zda by prodala své kalhotky . Myslela si že je to jen nějaký žert ale domluvila se s tím pánem že to udělá . Měl za ní večer přijet na firmu do kanceláře. Manželce v té době bylo cca 35 let. Já čekal v kanceláři o patro výš aby se nebála že tam bude sama. Opravdu přijel starší pán kolem 60 možná trochu víc Dali si kafe a on jestli si je může sundat Manželka už nemohla couvnout tak řekla že ano Musela si lehnout břichem na stůl a ten muž ji pomalu osahával nohy a zvedal sukni Pak ji pomalu sundával kalhotky a u toho ji pořád říkal že je hezká že má krásnou prdelku a když už je měla u kolen začal ji olizovat zadek a roztahovat dirku Jí to vzrušovalo tak ho nechala On to poznal a trochu se z něj stal perverzní prasák říkal že ji kunda hezky voní že by byla škoda ji nevylízat .bála se a nechala ho aby ji lízal ze zadu.Přidal prsty a mrdal ji prstama lízal až se opravdu udělala .On si zatím stáhl kalhoty a řekl že ji dá něco navíc než peníze a začal ji ze zadu šukat bez ochrany . Dlouho to nevydržel a udělal se do ní . Jen ji stáhl sukni poděkoval nemohla se ani utřít teklo ji to po nohách ale on řekl že to je hezké aby to tak nechala. Byli domluvené na částce 500Kč za kalhotky ale on ji dal 1500Kč a řekl že to má za odměnu. Pak odejel . Byla s toho vykulená ale když viděla že mi to nevadí tak se uklidnila . Už se ale nikdy neozval
A žije ještě? :D
kiko
Příspěvky: 66
Registrován: úte 27. říj 2015 15:38:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena je spíše sub a já to rád využívám

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od kiko »

zazzazz píše: čtv 07. říj 2021 17:46:34 a nejmenuje se Alena?
Jmenuje se Martina
jirkas1976
Příspěvky: 60
Registrován: pon 04. srp 2014 0:43:37

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od jirkas1976 »

kiko píše: čtv 07. říj 2021 17:14:40 Manželka je bývalá šlapka, po té i na čas dělala v bordelu. Pokud to někoho zajímá může napsat přes sz.
Obrázek
Tak to mě vždycky dost vzrušovalo, mít bývalou prostitutku. Jak jste se seznámili? Vypráví ti někdy něco jaké to bylo?
Jirka
kiko
Příspěvky: 66
Registrován: úte 27. říj 2015 15:38:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena je spíše sub a já to rád využívám

Re: Kdo nechal šukat tu svoji za peníze?

Příspěvek od kiko »

jirkas1976 píše: pát 08. říj 2021 22:07:00
kiko píše: čtv 07. říj 2021 17:14:40 Manželka je bývalá šlapka, po té i na čas dělala v bordelu. Pokud to někoho zajímá může napsat přes sz.
Obrázek
Tak to mě vždycky dost vzrušovalo, mít bývalou prostitutku. Jak jste se seznámili? Vypráví ti někdy něco jaké to bylo?
Jirka
Bavili jsme se o tom často.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Beta, Biker, dinof, jonny, Pepsi, RemusA4 a 94 hostů