Potratový fetiš

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Pixar »

Bull1987 píše: úte 09. čer 2020 14:58:51 Me osobne to silne vzrusuje.. predstava ze cerny statny bul divoce suka mou manzelku zatim co ona tlaci me mrzacke dite ven me fascinuje..
Tyjo, to už je na Chocholouška ne? :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Bull1987 »

Je úžasně vzrušující představa jak šéf me přítelkyně (obézní dědek) vycakava plodnou pochvvicku me 18ti lete romské slečny a vubec ho nezajímá ze v ni roste muj plod.. Naopak ji ukecava na interupci.
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Pedrossimo »

V "šedé" zóně netu jsem objevil komunitní fórum, které je přímo na potratový fetiš zaměřené. Po registraci a prostudování fóra jsem zjistil, že opravdu existují nejméně desítky párů, které toto nejméně jednou skutečně praktikovaly. Našel jsem tam dokonce i odkaz na holandskou kliniku, kde se provádějí interupce až do 22. týdne, tedy skoro do konce druhého trimestru.
Mě tenhle fetiš zajímá pouze v rovině fantazie, nicméně je taky pravda, že když jsem jednou vlastní ženu odvezl na tenhle zákrok z důvodu nejisté paternity a čekal před sálem...
...měl jsem ho jak z oceli. 😊
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Mispulin »

Bull1987: Je to nejen nechutné, ale jak pro tu rodící ženu, tak dítě právě přicházející na svět sadistický teror a hnusný zločin. Za taková svinstva páchaná v bývalé Jugošce bylo obžalování ze zvěrstev a válečných zločinů. Tak takového, co by to dělal, bych dal vykastrovat, jeho koule sežrat prasatům a jeho zavřít na 20 let do cely mezi buzny. Tohle někdo udělat mé ženské, tak věř, umíral by dlouho a bolestivě.
Tohle už je fakt na Chocholouška.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od cuckpig »

Já sám s potraty ze "sportu" nesouhlasím, nicméně respektuji svobodu jiných a tak je nehodnotím. Je to jejich odpovědnost, jejich svědomí, jejich zdraví.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Mispulin »

cuckpig: Já sice sám jsem proti potratům, ale na druhou stranu je to věc každé ženy a jejího svědomí. Do toho by neměl nikdo zasahovat, jenže to co tu lící Bull1987, to s potraty už nemá nic společného a je to nehorázná prasárna.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od cuckpig »

Píšu pouze za sebe. Než začnu s morálním hodnocením jiných, zeptám se sám sebe, jestli je můj práh dostatečně čistý.
Uživatelský avatar
Prdelka53
Příspěvky: 53
Registrován: pon 20. črc 2020 13:57:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Kdyz uz skatulkovat tak Dom kanda a sub hotwife...

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Prdelka53 »

SVET SE POSRAL A KAZDY PONESE PLNOU ZODPOVEDNOST ZA SVE MYSLENKY I CINY!!!HOWGH
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od 68libor »

Pedrossimo píše: pát 14. srp 2020 4:03:34 V "šedé" zóně netu jsem objevil komunitní fórum, které je přímo na potratový fetiš zaměřené. Po registraci a prostudování fóra jsem zjistil, že opravdu existují nejméně desítky párů, které toto nejméně jednou skutečně praktikovaly. Našel jsem tam dokonce i odkaz na holandskou kliniku, kde se provádějí interupce až do 22. týdne, tedy skoro do konce druhého trimestru.
Mě tenhle fetiš zajímá pouze v rovině fantazie, nicméně je taky pravda, že když jsem jednou vlastní ženu odvezl na tenhle zákrok z důvodu nejisté paternity a čekal před sálem...
...měl jsem ho jak z oceli. 😊
Já to měl naopak když moje žena byla na umělém oplodnění a já byl u toho
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Potratový fetiš

Příspěvek od Mispulin »

68libor: To je zcela něco jiného.Tak tě třeba mohlo vzrušovat, jak do tvé ženy injektovali cizí spermie, proč ne. Ale vzrušovat se nad tím, jak někdo šuká rodící ženu... ???
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Judy31 a 117 hostů