Kolik byste zaplatili za mojí?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Preter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31. črc 2021 4:37:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od Preter »

Ahoj, komu môžem osemenit manželku? Napíš mi správu dohodneme sa (foto, video alebo real) 😉
petra123
Příspěvky: 5
Registrován: pon 16. srp 2021 20:28:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od petra123 »

lotos píše: stř 18. srp 2021 8:09:25
maly01 píše: stř 18. srp 2021 5:36:49
petra123 píše: úte 17. srp 2021 21:28:56

Taky mě vzrušuje představa, že by moje manželka docházela k milenci, který by ji za večer s ní zaplatil, navíc je to asi jediná možnost, jak by se k sexu s někým jiným dala přesvědčit, ale nevím, jestli by někdo pohledný a inteligentní dal prachy za 50-ti letou ženu
Urcite se najde nekdo,vek nehraje roli,jen symlatie. ukaz nam ji.
Nikdo své roky na čele napsaný nemá, to platí i pro chlapy. A co si budeme povídat, někdo v padesáti vypadá na čtyřicet a druhý čtyřicetiletý vypadá na padesát. Takže teorii o nějakém stáří/mládí beru jako hloupou. Vždy rozhoduje reálný pohled a sympatie. A co se týče jestli je někdo pohledný, nebo inteligentní, to posoudí ona dotyčná, možná, že takoví jsou pro některé ženy nepřijatelní i z toho důvodu, že vzdělanost se nerovná inteligenci a naopak a ani jedna vlastnost nezaručuje, že bude umět ženu dobře vyšoustat. A o to při mileneckém vztahu jde. :mrgreen:
jj, to souhlasím, já nemyslel, že by měl mít zrovna vysokoškolský titul, ale aby byl normální a nezačal konverzaci např. slovy: děláš anál? a pod.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od lotos »

petra123 píše: stř 18. srp 2021 14:44:36
lotos píše: stř 18. srp 2021 8:09:25
maly01 píše: stř 18. srp 2021 5:36:49

Urcite se najde nekdo,vek nehraje roli,jen symlatie. ukaz nam ji.
Nikdo své roky na čele napsaný nemá, to platí i pro chlapy. A co si budeme povídat, někdo v padesáti vypadá na čtyřicet a druhý čtyřicetiletý vypadá na padesát. Takže teorii o nějakém stáří/mládí beru jako hloupou. Vždy rozhoduje reálný pohled a sympatie. A co se týče jestli je někdo pohledný, nebo inteligentní, to posoudí ona dotyčná, možná, že takoví jsou pro některé ženy nepřijatelní i z toho důvodu, že vzdělanost se nerovná inteligenci a naopak a ani jedna vlastnost nezaručuje, že bude umět ženu dobře vyšoustat. A o to při mileneckém vztahu jde. :mrgreen:
jj, to souhlasím, já nemyslel, že by měl mít zrovna vysokoškolský titul, ale aby byl normální a nezačal konverzaci např. slovy: děláš anál? a pod.
tak to se mně zježí vlasy na hlavě, když to čtu i u nás na Amíkách. Přece to vyplyne ze situace samo a netřeba se na to ptát. To souhlasím.
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od 68libor »

Tedy pánové .. Napadá mě taková kacířská myšlenka . Jestli pak vaše manželky a partnerky ví že je tady nabízíte jako dobytek na trhu .Myslím že v v nejedné domácnosti bys asi už řešil rozvod .
Tak mám pocit že někteří se už nemohou dočkat toho až to tady vezme do ruky Talibán nebo jiná podobná skupina .
Však nic ve zlém , vím na jakém serveru jsem ale zkrátka nedalo mně to abych si trochu
nerýpl ...
whatever85
Příspěvky: 25
Registrován: pon 10. lis 2014 8:33:15

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od whatever85 »

Mě zase přijde že jsi trochu chorej mozek volící SPD. A jestli o tom neví něčí žena tak je to špatně samozřejmě no.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od bozihovadko »

whatever85 píše: čtv 19. srp 2021 12:12:04 Mě zase přijde že jsi trochu chorej mozek volící SPD. A jestli o tom neví něčí žena tak je to špatně samozřejmě no.
Proč by měl být chorej mozek? Co je špatného na voliči SPD? Normálně se slušně zeptal, nikoho neurazil a navíc na konci dodal, že si jen rýpnul. Co je na to špatného?
Hrozně se mi líbí pojetí demokracie některých lidí. Je to volič SPD tak je to chorej mozek, volič ANO je kobliha atp atp. Jakmile to není Pirát nebo ODS tak hned sršíte urážky. Nemáš argument, tak urážíš. Nejsem volič ani Pirátů, ani KSČM, ale nevidím nic špatného na tom, že někdo je volí. Je demokracie, nemám potřebu urážet. Nechápu proč to máš za potřebí ty. Kompenzuješ si tím něco?
whatever85
Příspěvky: 25
Registrován: pon 10. lis 2014 8:33:15

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od whatever85 »

Tak jestli ti nepřijde nic špatného na tom že někdo volí komunisty tak to je podle mě taky špatně. :)
Hulk77
Příspěvky: 35
Registrován: pon 01. bře 2021 7:44:32
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od Hulk77 »

Obrázek
Hulk77
Příspěvky: 35
Registrován: pon 01. bře 2021 7:44:32
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od Hulk77 »

Obrázek
Hulk77
Příspěvky: 35
Registrován: pon 01. bře 2021 7:44:32
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kolik byste zaplatili za mojí?

Příspěvek od Hulk77 »

Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 106 hostů